Skocz do zawartości

moja strona


artimal

Rekomendowane odpowiedzi

I jak jest ktoś zainteresowany ???

Oczywiście, że tak

 

Tylko ten tekst na początku strony jest trochę źle skomponowany. Powinieneś od razu napisać, że macie bardzo dużą wiedzę w zakresie marketingu i reklamy, że jesteście pozostałością po wielkim marketingowym gigancie, który upadł i teraz oferujecie jedyną i niepowtarzalną okazję 50 pierwszym osobom, które się do Was zgłoszą na zrobienie najlepszej reklamy w ich życiu... :P Coś takiego, a nie że od razu nie "nie mamy tu zbyt wiele osób..." itp. Heh. Może ja nawet wkrótce się skontaktuję z Wami w mojej sprawie... Na razie uważam, że to świetny pomysł. I ogólnie, i do dobrego zarabiania ;) Mimo, że pełno jest takich 'tanich systemów bannerów i witryn reklamowych, to pomysł z obustronną wymianą linków (Ty dajesz nam swój link, a my Tobie nasz i współpracujemy, byś zarobił) jest genialne :P Chociaż zdaje mi się gdzieś już to widziałem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy całkiem nową stroną na którą narazie nie zagląda za dużo osób.Mamy dla ciebie ofertę która na pewno ci się spodoba.Możesz być jedną z tych dwudziestu pięciu osób którym dajemy tą możliwość.Nasza oferta polega na tym że my umieszczamy reklamę twojego serwisu na naszej stronie oraz linku w dzale liki a ty naszą na swojej stronie . Bardzo prosimy pomóż nam .Mamy w planach umieścić reklamę na większych serwisach takich jak gry.pl , cda.pl , boja.pl i wiele innych. Na razie możesz zrobić to za darmo aż zdobędziemy 25 partnerów , lecz potem zostaje tylko umieszczanie płatnych banerów w naszym serwisie ! , więc nie czekaj !!! Nasz program będzie trwał do uzyskania 1 000 000 000 000 odwiedzin ( oczewiście reklamy w naszymserwisie będzie można dalej zamieszczać ). Jeżli jesteś zainteresowany przejdź do działu kontakt . Wolnych miejsc 25/25 .

wute-wute-wute ef?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej napraw pewien błąd... gdy wszedłem na stronke osób które odwiedziły strone było 91... za każdym razem gdy 'odświeżałem' strone 'nabijała' się ta liczba, co każde 'odświżenie' co 1... kliknołem 'odśwież' z ok.15 razy poczym licza doszła do ok. 108!

 

Co do strony to może być i popieram. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontat z administratorem tej strony uyskacie państwo pod aresem

Poważna strona i tyle literówek? Phi.

<meta name="generator" content="Kreator stron WWW - Republika WWW" />

Poważna strona i robiona w kreatorze stron? Phi.

idzie dziadek i się przewraca błahahahahahahahahaha !!!

Poważna strona i takie teksty? Phi.

 

Poza tym:

poważna strona i na darmowym hostingu?

 

Jeszcze jedno: dlaczego w tytule strony i w logo jest podany niedziałający adres strony.

 

Aha, jeszcze jedno: jakie są dane twojej firmy? W końcu, jak jesteś takim poważnym reklamodawcą i zamierzasz sprzedawać reklamy, to za pewne masz firmę i działasz w 100% legalnie. A jeżeli takową masz, to powinieneś podać informacje o firmie, adres, telefon, imię i nazwisko prezesa, a nie tylko mail do administratora, który de facto jest tobą i który jest dziesięciolatkiem :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
:( hyba zrealizuje ten projekt dopiero gdy będę miał :

- 18+

- Działalność gospodarczą

- i dobry biznes plan

PS: A co z tym kreatorem co ??? i jak do niego wstawić html ???

 

Notatnik rulez. Nie umiesz napisać strony w notatniku, nie umiesz pisać stron wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...