Skocz do zawartości

Zablokowane Młotek


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

mlotek_logo_small.png


Przedstawiamy wam (ja i Patrysław) projekt najnowszego e -zinu traktującego o Game Makerze - "Młotek"! Od razu zaznaczam, że nie nie ma on nic wspólnego z tworem mikiego77. Nie zamierzamy trzymać Was w niepewności i od razu podajemy ogólną koncepcję.

Zin może być redagowany przez każdego. Wystarczy przysłać nam ciekawy tekst, a my wrzucimy go do numeru. Autor zostanie nagrodzony umieszczeniem jego nicka przy artykule oraz w stopce redakcyjnej. Po pierwszym lub drugim numerze wyłonimy stały szkielet redakcyjny, jednak forma pisma nie zmieni się: jest to zin otwarty i może do niego pisać każdy!

"Młotek" będzie rozpowszechniany w formie PDF. Każdy kolejny numer będzie można ściągnąć wprost z GMCLANu. Wersji online nie przewidujemy.

Zin będzie się dzielił na pięć rubryk:

Newsy ze sceny GM - jak sama nazwa wskazuje, w tym dziale znajdą się informacje zarówno z polskiej, jak i zagranicznej sceny

Zapowiedzi - zapowiedzi godnych uwagi gier (także zagranicznych)

Temat z okładki - temat z okładki, recenzja lub raport

Recenzje - recenzje wydanych w ostatnim czasie produkcji

Magazyn - wywiady z twórcami, felietony, krótkie porady, czy ciekawostki

A oto cieplutki exclusive, prosto od Patrysława, czyli wstępna zapowiedź pierwszego numeru wraz z prototypową okładką:

zapowiedz_nr1.png


Teksty prosimy przesyłać na adres Patrysława lub mój.

patryslaw[maupa]o2.pl
maximal1[maupa]op.pl

Oczywiście [maupa] należy zamienić na @ :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eeeee, a na co przesłać. Na Twojego maila DM, czy na Patrysława :D Ja nigdy nic jeszcze nie wysyłałem modom. :P

Oooo-widzę, że jest przewidziane miejsce na moją reckę MAGI :)

Eeee, a wy macie już mój tekst (chyba) xD

 

Sorry za chaotyczny post, ale jestem kompletnie...młotkiem zaskoczony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jedi: Oczywiście, że czekamy na informacje o waszych grach w produkcji. Umieścimy je w newsach ze sceny, a gdy informacji będzie na tyle dużo, to może nawet walniemy ekskluzywną zapowiedź. :)

 

@Jaklub: Wtedy, gdy go skończymy, pełny sarkazmu człowieku. :D

 

@adster: Ślij txt czym prędzej. :P Do mnie, albo do Maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Maximal lub Patrysław podajcie maile, bo w GMclanowym systemie wysyłania maili nie można dawać załączników. (Jak się nie mylę, a jak się mylę, to mnie poprawcie)

 

Wysłałem ci na PM.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłeps, a ja to sę myślę, że ostro zajechaliście mikiego<numerki>... :P No bo co on teraz pocznie ze swoim super projektem GM-Zin jak wy mu taki kawał zrobiliście ? xD I jeszcze oddzielne podforum, lal... xP

 

No ale przynajmniej jest jakiś ludzki pomysł i projekt prosto od modów :D Hmmm... Tera to się może za coś wezmę, a jak już się wezmę to nieodwezmę i cośtam wam pokażę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto wstępna lista tematów do pierwszego numeru Młotka. Zaklepujcie sobie tytuły i zgłaszajcie własne. :)

 

Newsy ze sceny

Mamy już kilka tematów, ale przysyłajcie nam info o tworzonych przez was produkcjach.

 

Zapowiedzi

- Beaver Builder (nie pytajcie, exclusive =P) - Maximal

- SoulJah - Anaconda

- Twinsen

- Tanny

- Bumper Bustout 2 - miki77

 

Temat z okładki

- Almora: Online - Patrysław

 

Recenzje

- MAGI - adster

- Mario Brawl Online

- Aces High Over Verlor Island - Dawidsu

- Ark 22 - Black

- Gregg the Egg - dziadekkleofas

 

Magazyn

- informacje o gmwiki, w tym wywiad z gnyskiem - Maximal

- najzabawniejsze cytaty z GMCLANu - Dawidsu

- wypociny Klełofasa =] - dziadekkleofas

- czekamy na wasze feleietony, porady dotyczące tworzenia w GMie, ciekawostki

 

-----

 

@Scorpion: Trudno na razie powiedzieć, ale ja osobiście myślałem o dwóch miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedz SoulJah? Wiec wypadałoby wydac w końcu to demko... zeby zapowiedz nie byla az tak okrojona jak to stare demko ;)

EDIT

A Jakie stare moga byc maxymalnie recenzowane gierki? Bo jesli znajdzie si ejakis dobry hicik sprzed 2 lat juz zapomniany o którym warto by wspomnieć?

Ja chętnie napisze jakąś reckę

 

i 2.Ja bym proponował żeby ktoś ambitny wział się za porządny artykuł o lidze 24 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...