Skocz do zawartości
gnysek

Download waszych produkcji a nasz Uploader

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie osoby które na tym forum dają dema swoich gierek proszę o wrzucanie tego do uploadera - ułatwia to pracę oraz jest niezawodnym miejscem przetrzymywania gier i przykładów z Game Makera.

fb_uploader.gif

Uploader znajdziecie na stronie głównej ( https://gmclan.org/up.html ).

Jeżeli używasz uploadera pierwszy raz, nie zapomnij utworzyć swojego folderu, a potem wrzucaj do niego swoje produkcje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
oraz jest niezawodnym miejscem przetrzymywania gier i przykładów z Game Makera.
Nie zgodzę się i pozwolę sobie zauważyć, że uploader zeżarł sporej liczbie użytkowników większość plików =) Chyba, że zostało już to naprawione.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poza tym, jesteśmy ograniczeni do 100MB. Powiedzmy, że ktoś będzie wydawał takie gry jak Propaganja. Jedna gra zajmie cały uploader... Powiększcie do 1GB i wprowadźcie ograniczenia co do ściągania coś w stylu rapidshare (dla osób ściągających spoza gmclan), a uploader będzie gites majonez xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Poza tym, jesteśmy ograniczeni do 100MB. Powiedzmy, że ktoś będzie wydawał takie gry jak Propaganja. Jedna gra zajmie cały uploader... Powiększcie do 1GB i wprowadźcie ograniczenia co do ściągania coś w stylu rapidshare (dla osób ściągających spoza gmclan), a uploader będzie gites majonez xd

Marmot ma racje jeżeli byście zrobili tak jak on to mówi to napewno ludzie będą wrzucali tam swoje prace

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja się zgadzam z Marmotem powiększcie do 1giga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to jakieś 10 propaganiji by weszło :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiększania nie będzie, chyba że ktoś jest skłonny płacić mi za hosting plików, wtedy zrobię uploadera premium.

Dark Maximal: Te pliki dalej są fizycznie na serwerze. Cierpliwości. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ej moja najnowsza gra (już 2% :D) ma zamiar zajmować jakieś 300mb, i gdzie ja to wrzuce? 50 partów by było :D (na 60free)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

najlepie podziel na 3 party, po 100 mb i zrób sobie 3 konta i czekaj 3 dni (Jeden dzien na załadowanie jednego pliku). Nie no żartuje, ale poszukaj po darmowych UPloaderach, a napwno coś sobie znajdziesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taaa, ale kasują po 10dniach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To postaw sobie serwer specjalnie dla FTP w domu. ;3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Albo najlepiej skompresuj muzykę i filmy. :] Bo nawet najlepsza gra GM-owa może bez tego zajmować tylko 40 mb.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Albo na www.megaupload.com i dasz od razu instrukcję jak zrobić, żeby ściągać z MU na Firefox, bez ściągania Aleksy :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tymi 100mb da się przeżyć, mniej mi sie podoba to że muszem dzielić gierke na części. Ale znalazłem w miare rozwiązanie - wrzucam na 64digits i linka, tylko to ma 2 wady - pierwsza trzeba czekac z tydzien na weryfikacje, i druga - no wlasnie - weryfikacja, olali np. back2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz po prostu wejść w "file manager" na 64 digits i dorzucić grę do swoich plików. Będziesz miał potem bezpośredniego linka (z download countem) i nie trzeba czekać na weryfikację.

Mnie tylko w 64D wkurza, to że ostatnio cos często zdarza im się padać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

albo z najlepszego uploadera skorzystaj z www.filefront.com ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ej, a moja najnowsza gra ma zajmowac 9347569023756235mb (laaans) :D jk; anyway, jak juz jestes koder i chcesz prezentowac swoje gry innym lebkom, to mozesz poswiecic 10 zlotych miesiecznie i kupic konto na superhost.pl - 5 gb. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie no własnie, ja tam nie marudze bo rusza niedługo stronka i będzie piękny download do wszystkich gierek swoich które mam na dysku, w tym 2 takie o których prawdopodobnie nikt z was nawet nie słyszał :)

I teraz faktycznie załuje ze nie mam tych naprawde starszych gier ale nimi chyba nie ma co sobbie głowy zawracac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nie no własnie, ja tam nie marudze bo rusza niedługo stronka i będzie piękny download do wszystkich gierek swoich które mam na dysku, w tym 2 takie o których prawdopodobnie nikt z was nawet nie słyszał :)

I teraz faktycznie załuje ze nie mam tych naprawde starszych gier ale nimi chyba nie ma co sobbie głowy zawracac.

spoko ja chyba cos słyszalem... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Muszę to napisać:

Kto, do k..., opróżnił wszystkie uploadery?!

Nie wiem, czy to tylko problem z listą, a te pliki są na uploaderze, ale macie ciągłe problemy z tym uploaderem. Tak go reklamujecie, że "masz grę, wsadź ją na uploader", a tu taka niespodzianka. Musicie coś zrobić. :angry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spokojnie, towarzyszu - ja tam widzę, że niczego nie ubyło :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość adster

Nie wiem, czy tak powinno być, ale część "dat utworzenia" w moim uploaderze zmieniła się do wartości 01.01.70 :P Tak jest od kilku dni jak nie lepiej...poza tym czasami uploader świruje (tzn. niby zamieszcza się na nim pliki, ale jednak nie zamieszcza :) i takie tam)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak właściwie założyć folder na uploadzie bo nie wiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A jak właściwie założyć folder na uploadzie bo nie wiem?

Sprawa była poruszana dziesiątki razy, poszukaj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Muszę to napisać:

Kto, do k..., opróżnił wszystkie uploadery?!

Ja nie mam nic opróżnionego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja nie mam nic opróżnionego.

Bo nie sprawdzałeś wczoraj o 20.10. Wszystko wróciło do normy, ale trzeba coś zrobić, bo uploader świruje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam za dużych odchyleń nie widzę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Psuje się, bo gdzieś walnąłem babola z parsowaniem plików. Ale wtedy byłem młody, głupi i nie znałem potęgi XML. :P Jednak w sumie to nie może czekać, postaram się przebudować jakoś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja juz mam swoj uploader.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta