Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Korodzik serio to Ty? Zgól te wąsy i brodę, a włosy na łbie tak do 2-4cm. Ja nie wiem po co część gmclanowiczów hoduje te kudły. smile.gif

Bluźnisz wać! Teraz przynajmniej wygląda tak dziewiczo, jak nie używany dywan z Ikei.

Nie gól wąsów - pozostań nerdem jak my! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Jest cała masa takich co cię z marszu wykluczają za krótki włosy. Ale kto jakie dziewczyny woli to już inna sprawa.

Poza tym spójrz sobie na takiego Johnny'ego Deppa i znajdź mi dziewczynę, której się nie podoba.

 

Jedynie co do zarostu ma to jakieś zastosowanie. Ale znam też trochę takich, którym się broda bardzo podoba.

Po pierwsze nie mylę się, bo jednak większość kobiet woli krótsze włosy. Po drugie kudły a dobrze modelowane włosy, wąsy itd. to jednak jest różnica. Johnny Depp po pierwsze nie ma kudłów, po drugie ma twarz. Większość facetów z długimi włosami a'la metal ma się do Deppa jak pięść do nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Po pierwsze nie mylę się, bo jednak większość kobiet woli krótsze włosy. Po drugie kudły a dobrze modelowane włosy, wąsy itd. to jednak jest różnica. Johnny Depp po pierwsze nie ma kudłów, po drugie ma twarz. Większość facetów z długimi włosami a'la metal ma się do Deppa jak pięść do nosa.

bez kitu, często jak widzę kogoś z długimi włosami to jest ostatnią osobą która dobrze z nimi wygląda. chociaż w mojej okolicy facet z długimi włosami trafia się raz na ruski rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
hodują włosy bo:

informatyka->metale->przegryw ( nie dbasz o siebie ) -> dlugie wlosy ( bo po co do fryzjera co nie )

chociaz, jak tam kto lubi, ja mowie o stereotypach

ej ja nie stereotyp, ja nie metal

 

a wąsy/brody/bakenbardy zgolę, kiedy tylko przełamię chorobliwy lęk przed golarką (ona żyje i szepcze do mnie w nocy)

 

Johnny Depp po pierwsze nie ma kudłów, po drugie ma twarz.

Ba, ale czy jego twarz trzyma się obiektu, na którym leży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym spójrz sobie na takiego Johnny'ego Deppa i znajdź mi dziewczynę, której się nie podoba.

14scy01.png == johnny_depp_15_sized.jpg

 

 

Platuś proszę Cię.. pewnie że niektórym to pasuje, ja tam tego nie neguję bo sam chcialbym mieć dłuzsze włosy.. no ale mi nie pasują. Jak moje Bejb by zobaczyła mnie w kudełkach Bagna to by się chyba pozwem rozwodowym skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...