Skocz do zawartości
Grandpa

nowy pc // brak game makera windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem nowego lapka i zainstalowałem GM z steama. Zawsze coś kraszowało. Zainstalowałem ze strony, również podobnie. Jeżeli sie już włączył nie dało się kompilować w niczym okienko było białem bez możliwości wyboru modułu. Powiem szczerze szukałem na necie nic nie znalazłem. Do tego jestem bardzo zawiedziony. windows 10 może to w tym problem.

Komputer i7 nisko napięciowa 2 rdzenie 2,4 karta R9 , 8 gb ramu ddr3

Jeżeli ktoś wie jak temu zaradzić naprawdę proszę o pomoc ;/ ;/ ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej. Usunąłem linki do screenów ze względów bezpieczeństwa. Dodaj zdjęcia do naszego GMclanowego Uploadera. Masz tam 100MB wolnego miejsca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem to samo. Odinstaluj ostatnią aktualizację. U mnie to było jakieś KBcośtamcośtam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem to samo też mam licencje steam na pro i win 10...

Jest na to rozwiązanie...wystarczy przed uruchomieniem gm:s wyłączyć na chwile internet,potem uruchomić gm:s

Dziwna sytuacja w taki sposób działa,ale to się stało od jakiegoś czasu,ktoś tu napisał,że wina jakieś aktualizacji to akurat możliwe...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co wyczytałem chodzi o tą taką tablicę z informacjami. Jeśli się nie załadują to jest git. Więc powinno wystarczyć dodać wyjątek do firewalla.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo GM ładuje na początku dane z internet expolera a to był update od IE, do Edge i flasha do IE. Widzę że oskarżają Adobe o ten błąd :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę że mi się znowu zainstalowała ta aktualizacja dzisiaj, ktoś wie jak dodać ją do ignorowanych? w Win 8.1 to było proste ale tutaj nie widzę takiej opcji.

Dobra nvm windows 10 Home nie ma możliwości wyłączenia aktualizacji ani ignorowania tylko wersja pro. Ale można jakąś aplikacją to zrobić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
można w gm w opcjach wyłączyć news i już nie powinno wywalac

To nic nie da.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta