Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nam babka daje do robienia prezentacje do robienia o tkaninach i na zadania domowe robić ozdoby świąteczne (jakiekolwiek). Ale słyszałem, że w 3 klasie gimnazjum u nas będzie haftowanie.

Też miałem to mieć...

Jak wiedziałem że zbliżają się święta już po prostu odechciewało mi się iść na technikę bo znowu bombki do robienia.

Ale haftowania gość nie zrobił, bo powiedział że nie ma miejsca na robienie takiego czegoś, to nie te sale co kiedyś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dorobił jakieś particle lecące z tego kryształu.

[edit]

I efekcik najechania myszką na kartę.

raczej chodzi mi o cały koncept czy ujdzie czy kolory się nie gryzą czy nie jest za kiczowate itp. itd.

 

co do efektu na myszkę nie będzie bo to projekt na androida

 

ale dzięki za sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej chodzi mi o cały koncept czy ujdzie czy kolory się nie gryzą czy nie jest za kiczowate itp. itd.

 

co do efektu na myszkę nie będzie bo to projekt na androida

 

ale dzięki za sugestie

Zawsze można po kliknięciu :)

Kolory się nie gryzą, chociaż ja bym może lekko rewers karty bardziej wyostrzył. Coś jak to: Ale to moje zdanie.

g8ei0s.jpg

 

Jak coś wiem kaleczę Painta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej "nad czym aktualnie pracujesz", ale tak rzadko coś graficzę że uj.

 

AuiRHFJ.png

 

Liczę na komentarze. Oczywiście to jest dalekie od ukończenia. Głównie testuje ułożenie elementów i rozmiary. Cienie są na szybko dodane żeby było widać głębię pomiędzy obiektami.

Tło pod "PRINCESS" myślę żeby załatać dziury i zaokrąglić krawędzie.

"TO THE" chcę aby nie przyciągało uwagi

"up we GO!" jest całkiem WIP. Chcę aby było na pierwszym planie i wciąż testuję kroje. Spróbuję ręcznie napisać, ale nie uda mi się tak szeroko. Przypadkiem włączyłem kursywę i podoba mi się bardziej niż bez. Różowy oczywiście zostawiłem jako testowy, a nie wzorując się na 80's. Nie wiem czy próbować jakąś teksturę czy co.

Tło też zlepione dla testu, chociaż okno mi się podoba bo jest głównym elementem gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

hmm śmieszna sprawa. Nie jest dobrze, ale i nie jest źle. Po prostu jest jakoś tak średnio do bólu. Ja zrobiłbym to tak, że "to the" wykonałbym przy użyciu bardziej minimalistycznej czcionki, princess zrobiłbym za to bardziej pradawną czcionką, odpuściłbym sobie kontury, a "up we go!" wyglądałoby myślę znacznie dynamiczniej i lepiej przy użyciu jakiejś bardziej frywolnej i obłej czcionki. Jeśli podesłałbyś tło z miłą chęcią wykonałbym Ci mój zamysł, który mógłbyś nawet wykorzystać jeśli tylko będziesz chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że dam. http://i.imgur.com/RJcMFaL.png http://i.imgur.com/rZLEk0N.png

Z tłem jest problem że nawet nie mogłem sobie go wyciągnąć z gry... bo cegły są generowane. xD To jest jakiś tam skrawek ze screenshota. Rób z tym co chcesz, ale jak chcesz naprawdę pomóc to odeślij potem z warstwami zapisanymi jako osobne png, bo mój program nie otworzy inaczej. xD

 

@up: Bardzo klimatyczne. Odpowiada mi bardzo długość przejścia. :) Wydaje się że każdy myślał że to są karty, a to drzwi! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Bardzo klimatyczne. Odpowiada mi bardzo długość przejścia. :) Wydaje się że każdy myślał że to są karty, a to drzwi! :D

dzięki, w pewnym sensie to jest karta :X ale to widać gdy jest już jakiś profil zapisany wtedy jest bez pieczęci i obraca na drugą stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...