Skocz do zawartości

Wesołych Świąt!


Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

W okazji Bożego Narodzenia chciałbym złożyć wszyskim GMClanowiczom serdeczne życzenia z okazji tegoż święta. Chciałbym życzyć Adminom i Modom by mieli jak najmniej roboty i innym userom by ich gry i programy zawsze były dobre były pełne akcji szczęścia i radości ( :P).

 

W tym temacie możecie pisać życzenia :P do kogo tylko chcecie, ale z GMClanu!

EDIT: No to możecie z rodziny :D

 

Wesołych Świąt

i

Happy New Year!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

GML
with ( all )

{

zyczenia += "Wesołych świąt i zdrowia";

if menopauza==0 and wiek >= 18

{

zyczenia += " oraz barwnego zycia seksualnego";

}

}

show_message(zyczenia + "Życzy TWOJA STARA. " );

Drobna korekta kodu Miśka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli mogę, to chciałbym życzyć wszystkim prowokatorom, degeneratom, globiemu i spółce zoo:

 

Dziękuję Wam za te wszystkie akcje na GMClanie and: I Wish U a Pedo Christmas, and a Fuck'n new year! ;D

(Z góry przepraszam tych co znają angielski i tłumacząc te słowa w jakikolwiek sposób poczuli potrzebę reportowania. Po prostu kończy się ten rok, to raz cholibka mam prawo powiedzieć co mi na wątrobie leży :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli mogę, to chciałbym życzyć wszystkim prowokatorom, degeneratom, globiemu i spółce zoo:

 

Dziękuję Wam za te wszystkie akcje na GMClanie and: I Wish U a Pedo Christmas, and a Fuck'n new year! ;D

(Z góry przepraszam tych co znają angielski i tłumacząc te słowa w jakikolwiek sposób poczuli potrzebę reportowania. Po prostu kończy się ten rok, to raz cholibka mam prawo powiedzieć co mi na wątrobie leży :) )

yxe, nie dosc, że ma skype'a, to jeszcze zna angielski >:o

brawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze Wszystkim Wesolych Swiat, no i duzo zdrowia, bo chyba raczej to jest najwazniejsze. Zycze takze sukcesow zwiazanymi z Waszymi zainteresowaniami, na tym forum to raczej powinienem zyczyc udanych projektow i sukcesow zwiazanych z nimi. No i Szczesliwego Nowego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym życzyć nie tyle wesołych co białych i bezpiecznych świąt przecież mamy tyle tych wypadków na drogach.

Adminom życzę żeby nie musieli się użerać z chamami a modom, żeby nikt nie usunął ich ze stanowiska.

A Gmaclanowiczom życzę samych udanych projektów i dobrych wzajemnych kontaktów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...