Skocz do zawartości

Jakim

Użytkownicy
 • Zawartość

  1109
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O Jakim

 • Tytuł
  Master of Posts
 • Urodziny 04/24/1991

Contact Methods

 • Website URL
  http://jakim.pl/

Previous Fields

 • Steam
  Trackman068
 • last.fm
  TrackMan068
 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 8
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Nie
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Uytkownik Godot
  Nie

Profile Fields

 • Skąd
  Katowice
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Tworzenie muzyki.

Ostatnie wizyty

15252 wyświetleń profilu
 1. Krabonszcz

  Nikasso
 2. Krabonszcz

  Coraz bardziej dopieszczone te artworki, podoba mnie się.
 3. Klimacik jest, natomiast ogólnie mam dwa zastrzeżenia: melodie miejscami wydają się trochę randomowe (nie utrzymują napięcia), w pewnych miejscach robi się chaos (natłok wielu instrumentów), niektóre instrumenty walczą w spektrum o dominację. Do gry spoko!
 4. Sympatyczne, mnie się podoba :).
 5. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

  Właśnie tak, właśnie nie. Bum sialalala.
 6. Jeżeli tylko nie będzie mieć ważniejszych eventów, wpadnę, nawet jeżeli to będzie w Szczecinie (z Katowic się trochę jedzie). Przy okazji, ktoś ze Śląska się wybiera?
 7. Kompilacja pod androida nie działa

  Z tego, co zaobserwowałem, wiele osób męczy się z Android Studio (w tym ja), zamiast tego używam starego SDK Managera: http://dl.google.com/android/android-sdk_r23.0.2-windows.zip i wszystko się kompiluje.
 8. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Nie pociąga mnie estetyka lwa_leona (tego rodzaju) i po prostu uważam, abstrahując od personalnych asocjacji, że taki obrazek jest po prostu nieadekwatny w tym miejscu i w tym kontekście. tę bezsensowną dyskusję ;) DOWN: Chill out, ziom.
 9. Marbles

  Ad 1. Hm, to musisz zmniejszyć w przeglądarce okienko gry (CTRL oraz minus na chrumie). Ad 2. Masz rację, za mało widoczne jest ta zmiana, spróbuję to jakoś podkoloryzować i zaznaczyć bardziej. Ad 3. Bo na razie są tylko trzy poziomy testowe ;). Z niewiadomych mi przyczyn HTML5 zawiesza się przy innych obiektach jak teleporty, a czwarty poziom zawiera jeden z takich obiektów (naprawię to na dniach). Ad 4. Macie pomysł, czym zastąpić prawy przycisk myszy na Androidzie?
 10. Tytuł: Marbles Gatunek: Logiczno-zręcznościowa Autor: Jakim Grafika: strzelec Dźwięk: Jakim (prowizoryczne) Muzyka: Jakim (prowizoryczna) Opis: Marbles to klon starej gry logiczno-zręcznościowej z 1991 roku pod tytułem , której celem jest umieszczenie w każdym kole czterech kul tego samego koloru. Kulki poruszają się po specjalnych szynach, natrafiając również na różne obiekty takie jak: teleporty, strzałki wymuszające ruch w określonym kierunku czy blokery przepuszczające kulki wybranego koloru. Każda kulka rozpoczyna swój ruch z głównej szyny, z której dostaje się do koła. Grę utrudnia fakt, że po szynach mogą poruszać się maksymalnie cztery kulki, a czas na wpuszczenie kulki z głównej szyny jest ściśle ograniczony. Czasem zdarza się, jak na załączonym obrazku, że na planszy usunięte mogą zostać tylko kulki określonego koloru albo kulki w określonym układzie. Lewym przyciskiem wypuszczamy kulę z koła, prawym - obracamy koło o 90 stopni. Zrzuty ekranu: Online: jakim.itch.io Uwagi: game_end() zawiesza grę, także po przegranej lub przejściu gra się zwyczajnie zamrozi. Klawiszem page down możemy pominąć poziom (dla leniwych).
 11. Cyfrowe zapałki

  Dla ludzi, którym nie chce się niczego ściągać na dysk (i słusznie!): https://jakim.itch.io/digital-matches
 12. Cyfrowe zapałki

  Już dodaję opcję ukrywania rozwiązania! EDIT: oczywiście, że nie ma wiele do roboty; mnie się po prostu nudziło ;).
 13. Cyfrowe zapałki

  Tak, totalnym randomem. No, pseudorandomem. Kliknij END, by wylosować sensowniejszy układ.
 14. Cześć wszystkim! Użytkownicy zapałek zapewne kojarzą zagadkę polegającą na przestawieniu jednej zapałki tak, aby z niepoprawnego równania utworzyć poprawną równość: Chcesz pochwalić się znajomym swoją umiejętnością rozwiązywania takich zagadek lub może sam chcesz ułożyć tego rodzaju łamigłówkę, ale nie chce ci się myśleć? Teraz możesz tego dokonać z pomocą CYFROWYCH ZAPAŁEK! Sterowanie (prowizoryczne): spacja - wybierz liczbę dodawanych liczb, home - losuj, end - losuj liczby, control - pokazuj rozwiązania, enter - tryb edycji, tab - przeskocz do kolejnej cyfry, shift - przeskocz do kolejnego znaku, 0..9 - wstaw liczbę, + i -* - wstaw znak. Można używać myszki: lewy przycisk myszy ustawia zapałkę, prawy - zabiera. Aplikacja nie umożliwia przestawiania zapałek cyfr na znak odejmowania i vice versa. DOWNLOAD (2 MB): zapalki.zip ONLINE (itch.io): jakim.itch.io * - to jedyne, co widzę!
 15. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

  Tango LSO KOWER
×