Skocz do zawartości

OFICJALNY TURNIEJ YXY 2015


I am vader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wybaczcie, mialem tu wejsc i napisac ze dam jeszcze 2 tygodnie na zapisy lub az dobijemy 16 uczestnikow.

Patrze i akurat wychodzi 16.

 

Wszystkich ktorzy zaspali i chcieli sie jeszcze zapisac przepraszam...

 

Zapisy zamknięte

 

 

Od teraz można zgłaszać tematy do tur turnieju. Tematy moga być dosłowne(np: Gra na 3 przyciski) jak i do interpretacji(np. Zazdrość). Link można znaleźć na górze pierwszego posta oraz poniżej:

http://goo.gl/forms/eXonxpKgrF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdążyłżem w ostatniej chwili. Rozumiem, że pierwsze potyczki dopiero w marcu?

 

Rozpocznie się kiedy się rozpocznie.

Póki co zbieramy tematy. Nie powinno to długo zająć, szczerze mówiąc.

Also, przyznać się który ma gimbazjalny humor

9813950fed.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

dobra to kiedy ja gram ze szmalu? bo nie wiem jak to z tymi terminami w końcu ustaliliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, w sumie jakby można było terminy już na przyszły tydzień ustalać to by było najwygodniej

Dawaj no solo 4tk!

DgnOqD3t.jpg

 

 

P.S.: Zgłaszam oficjalną propozycję zmiany nazwy turnieju na "GMDuel 2015".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista tematów wyczerpująca i ciekawa. Niektórzy mają wyobraźnię.

 

Nie mam pojęcia, co to dyzmart. Zakładam że jakiś hermetyczny, forumowy dowcip. Wygooglałem i znalazłem na liście użytkowników GMClanu usera dyzmek, który najwidoczniej cierpiał na nadpobudliwość i zaburzenia leksyjne... albo był bardzo dobrym trollem.

 

Czy wszystkie pojedynki par w ramach jednej tury będą odbywać się w tym samym czasie? Pytam, bo kontaktowałem się już z Adriannem w sprawie terminu, i pasowałoby nam tak mniej więcej w połowie Marca. We wtorek jadę na urlop, który potrwa 2 tygodnie, i nie zabieram mojego desktopa z GM ze sobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem to zrobić tak aby to nie zajęło AŻ TAK DŁUGO, ale skoro nie ma innej opcji niech będzie...

I jaka to by była data w połowie marca?

 

Dla niewtajemniczonych:

Dyzmart to sztuka robienia gier z bardzo charakterystyczną dla Dyzmka grafiką i ogólnym sposobem wykonania.

Ten temat to raczej hołd dla niego, a nie wyśmianie, bo trzeba przyznać, gość trzymał się bardzo długo i nigdy się nie poddawał, a nie każdy ma taką wytrwałość jaką on miał.

Cóż, szansa że ten temat w ogóle wypadnie wynosi jakieś 40%, zważając że maks 30 tematów będzie wykorzystanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy zaczynamy? Już mamy się umawiać, czy Ty ogłosisz kiedy?

BTW. Że akurat musiałem trafić na Gnyska. Coś czuje, że moja "kariera" w tym turnieju skończy się po pierwszej walce(chyba, że Gnysek okaże się na tyle zapracowanym człowiekiem, że wygram walkowerem) ;p

 

@e: Sorry, jak to pisałem to nie widziałem ostatniego Twojego postu, czyli w marcu, OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Że akurat musiałem trafić na Gnyska. Coś czuje, że moja "kariera" w tym turnieju skończy się po pierwszej walce(chyba, że Gnysek okaże się na tyle zapracowanym człowiekiem, że wygram walkowerem) ;p

 

Pomyśl o tym jak o typowej fabule z gry.

 

W pierwszy pojedynku jestes pokonany przez swojego arcywroga, a potem drogą dolnej drabinki wracasz i wielkim comebackiem wgniatasz go w podłogę swoim geniuszem.

 

Znaczy, wmawiaj sobie to, wmawiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem to zrobić tak aby to nie zajęło AŻ TAK DŁUGO, ale skoro nie ma innej opcji niech będzie...

I jaka to by była data w połowie marca?

 

Wracam do domu 10-ego Marca wieczorem, 11 mam jeszcze dzień wolnego na wyrównanie jetlagu i powrót do szarej rzeczywistości. Jak tylko wrócę, będę szukał nowego mieszkania. Więc pewnie po tym terminie. Nie, żeby kogokolwiek obchodziła moja sytuacja życiowa ;) Chodzi mi raczej o to, że nic nie stoi na przeszkodzie, by każda z par mogła mieć różne terminy - absolutnie nie chcę nikomu sprawiać niedogodności. Ma to również inne zalety - głosujący, uczestnicy i widzowie będą mogli po 48 godzinach skupić się na graniu w dwie gry, a nie 16. Nie będzie też sytuacji, w której czyjaś produkcja z jednej pary kompletnie przyćmi dzieła innych par.

 

Ale to tylko moja propozycja. Postaram się dostosować do dyzpozycyjności większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, w związku z zaistniałą sytuacją 1 tura się trochę mocno wyciągnie w czasie.

Może jak da radę to i się zdąży zrobić kawałek 2 tury zanim Phariseus wróci.

 

Oto jak zrobimy:

 

Uczestnicy mają się do mnie na PW zgłaszać w następującym formacie:

 

Temat: Zgłoszenie Tura 1
Wiadomość:

Tura 1: <mój nick> vs <nick przeciwnika>

Rozmawiałem z drugą osobą i ustaliliśmy, że chcemy zacząć dnia YYYY-MM-DD

 

Wiadomość muszę dostać od obu osób aby zatwierdzić.

Oficjalna data i godzina będą podane w poście głównym tego tematu.

NAJPÓŹNIEJSZY dozwolony termin dla Tury 1 to 18 marca, ale uprzejmie proszę dużo szybciej.

Najwcześniejsza data jaką przyjmę to 27 Lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodząc do następnej pozycji w drabince, jest ona losowana. Wygranie na pozycji np. najwyższej w drabince, nie umieści nicku osoby w najwyższej pozycji następnego poziomu, tylko w losowej pozycji następnego poziomu.

Czy dobrze to rozumiem? Zwycięzca naszego pojedynku (Chell vs Threef) niekoniecznie w następnym pojedynku będzie walczył zwycięzcą szmalu vs ANtY? Jeżeli tak to symulacja jest całkiem zbędna i wręcz bez sensowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Tura 1]

Lechu4444 vs adam014

Temat: Przeciwieństwa

Czas rozpoczęcia: 2015-02-27 22:00

Czas końca: 2015-03-01 22:00

 

Gry wrzućcie na zippyshare.com przed końcem czasu.

Po opublikowaniu gry zróbcie temat dla swojej gry. Temat może być już zrobiony trochę po czasie, ale bez przesady.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...