Skocz do zawartości

Zablokowane Najlepsza gra PC wszechczasów


Driger

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że tylko na PC, bo jest dużo przełomowych gierek na konsole i inne komputery... Ale jadem:

- Turok

- Wolfenstein 3D

- Neverhood

Dałbym jeszcze Wormsy ale nie ma miejsca ;P

 

1. Mario - ta symbolicznie xD Mario to chyba najbardziej znana gra na świecie....
Hmm... Jedyne gry z Mario jakie wyszły na PC to Donkey Kong, Mario is Missing i Mario's Time Machine. No i mnóstwo serii edukacyjnych :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś jeszcze używa tej nazwy? Jestem zaskoczony.

 

@Down: W Ameryce i w Japonii toż to Bomberman się nazywało. Teraz Europa przejęła tę nazwę. To dlatego.

PS. Może tak, ale dziwne, że potem nie mogłem hasła zmienić. xP Mimo, że poprawnie wpisywałem moje stare hasło.

 

Hmm... :P

Po prostu pamiętam nazwę, jak

w to grałem ciężko było nie zapamiętać... :D

U mnie było jako Dyna Blaster ileś tam lat temu. xO

 

A co do nazwy "Bomberman" to jakoś nie używam... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór...

 

- Diablo 1 (W sumie wszystkie cześci rządzą, od Hellfire po LOD, ale jak wszyscy na d1 głosują to i ja.)

- Painkiller (Niesamowita rzeź w polskim wydaniu. Mogłem zamiast napisać Serious Sama, ale ten prawdę mówiąc stał się trywialny)

- Die By The Sword (Miałem dylemat - Die By The Sword, czy FF7. DBTS kusił świetnym ragdollem umożliwiającym wymachiwanie bronią w sposób jaki nam tylko przyjdzie do łba + edytor kombosów (z miernikiem zadawnaych obrażeń!), zaś FF7 fajną fabułą. Na początku wybrałem FF7 bo gry to nie tylko nowinki techniczne. ;) Po chwili uświadomiłem sobie, że wszystkie gry które tak wpadły mi do głowy znam od góry do dołu - a FF7 przeszłem tylko dość spory fragment. Zatem - Od miecza gińcie!)

 

Zapewnie zdziwicie się, że wszystkie tytuły polegają na wyrżnięciu wszystkiego co żywe. Moim zdaniem do świata gier powinny należeć rzeczy, które nie powinny mieć miejsca w prawdziwym świecie. Niech żyją rąbanki! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Die By The Sword (Miałem dylemat - Die By The Sword, czy to

WUT? (tzn. CO?) Czy czasem nie FF7?

Hmm... Jedyne gry z Mario jakie wyszły na PC to Donkey Kong, Mario is Missing i Mario's Time Machine. No i mnóstwo serii edukacyjnych

One były tylko na licencji. To nie to co Mario w wydaniu Nintendo. :P

 

@Down: Nawet nie mam nic przeciwko temu, tylko po prostu wydało mi się to nieco dziwne (jak ostatnio prawie wszystko, ale to pomijam ;p).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś kiedyś w tą gre? one wogóle nie przypomnia gry settlers...

 

 

Zapewne grałem jeszcze długo przed tym, zanim się o niej dowiedziałeś. Dobry w to jestem. Posiadam oryginał. Gra jak już mówiłem - stworzona przez odłam zespołu pracującego nad Settlers 3, ogromnie przypomina settlersów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... Dzis konczy sie pierwszy etap :)

 

Tak , o 17 zamkniecie tematu , i kolejny byc moze bedzie etap juz po 20 rozpoczety .

 

Konrad-GM , wiesz , bez jaj , mnie GeneRally przyciagnelo na dosc dlugo , serio :P , no ale nie wiem czy Ty na serio , jak tak , to masz 4 gry podane , a pasowaloby trzy :P

 

DO 17 MOZNA ZMIENIAC JESZCZE SWOJE PROPOZYCJE , EDUTOWAC SWOJE POSTY , TAK ABY ZNALAZLY SIE TYLKO TRZY TYTULY , JESLI BEDZIE PODANE WIECEJ , BADZ BEDA PODAWANE CALE SERIE , GLOS ZOSTAJE NIEUZNANY .

 

No to tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale temat mówi "Najlepsza gra wszech czasów" Czyli wybieramy najlepszą grę, z gier wszech czasów, inaczej mówiąc, z gier które zmieniły świat rozrywki video na zawsze, a nie z takich gier dobrych, bardzo dobrych. Tu chodzi o gry, które się wpisały w kartę historii, wprowadziły coś, co potem zostało uznane za standard i wprowadzane w nowych grach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: : D dla każdego co innego jest gra wszech czasów.

 

Tak , dobra , w nastepnym etapie , dokladnie drugiej czesci tego etapu , bedziecie mogli dawac szanse ale takze odbierac gra .

 

Temat zamkniety do nastepnej czesci .

 

Jeszcze dzis powinien sie pojawic temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...