Skocz do zawartości

Zablokowane Najlepsza gra PC wszechczasów


Driger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Uzjel , TES , jesli chodzi o The Elder Scrolls , musisz podac tylko jedna czesc ;p Chyba ze jeszcze sie wahasz to ok .

 

Prosilbym wpisywac osobne tytuly , wersje , nie cale sagi czy serie gier . Chodzi tu o wybranie najlepszej gry nie sagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo są różne osobowości,charaktery

więc temat dziwny jeśli mam być szczery

nie każdy we wszystko grał,więc jak tu się wypowiadać?

można o wszystkim a za razem o niczym gadać

wymieniać gatunki,rodzaje,części, tytuły

ostre rozwalanie? strategia ? czy coś więcej fabuły

naprawdę nie wiem co tu wymienić?

grę z pc czy sięgnąć do lamusa?

odkopać zakurzonego,brudnego pegazusa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo są różne osobowości,charaktery

więc temat dziwny jeśli mam być szczery

nie każdy we wszystko grał,więc jak tu się wypowiadać?

można o wszystkim a za razem o niczym gadać

wymieniać gatunki,rodzaje,części, tytuły

ostre rozwalanie? strategia ? czy coś więcej fabuły

naprawdę nie wiem co tu wymienić?

grę z pc czy sięgnąć do lamusa?

odkopać zakurzonego,brudnego pegazusa...

 

Nom fajne fajne , ale to nie konkurs Rapowania , tylko wybieramy najlepsza gre wg ''nas'' (GMClanu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd. Yoda czuwa :P

 

1.Soldat

2.Need For Speed Underground 2

3.

I najpopularniejsza gra, która podbiła serca wszystkich graczy i która na jej podstawie stworzono ponad 1000 jej klonów: Catch the Clown!
Kryniak dobrze mówi :P

 

EDIT:

Low jak zawsze super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

murda, ić pan.

Final Fantasy też nie jest na kompa.

Mam masę ulubionych gier na PC, a na inne konsole to już nie ma liczebnika =D Podam trzy losowe :0

1.Gothic I, za fajny klimat;

2.Mount&Blade, za fajny klimat i w ogóle można się wczuć;

3.Disciples, bo herosy sukszą. Teraz w Disciples nie gram, bo mam wstręt, za dużo czasu mi zżerały, ale giera roksi ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra multi w k&m jest krótko mówiąc - zrąbana! Nie zawsze można się połączyć, jeżeli już to w 99% TRZEBA przez hamachi, poza tym nie można zapisywać, więc gra dłużej niż ~3h będzie ciężka - a dopiero wtedy ma sens tongue2.gif

Lol, ten kto zakłada server musi mieć zewnętrzne ip, o ile wiem ty yoda ty robisz gre mmorpg? nie będziesz mógł jej hostować bez zewnętrznego ip, bo nikt oprócz ciebie się nie połączy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, ten kto zakłada server musi mieć zewnętrzne ip, o ile wiem ty yoda ty robisz gre mmorpg? nie będziesz mógł jej hostować bez zewnętrznego ip, bo nikt oprócz ciebie się nie połączy..

Słuchaj, nie o to mi chodzi... Po prostu K&M ma zryty system gry sieciowej - zrywa połączenia, ma bugi ( gracz 2 widzi co innego niż gracz 1 ) itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@do typujacych CSa (jesli macie na mysli half life : CS ), chodzilo mi o gre a nie o moda , i nie wiem czy zaliczyc CSa , fakt , Counter-Strike: Condition Zero to oddzielna gra i to moge zaliczyc co najwyzej , tak wiec zmiencie wasze typy albo poprostu zmiencie na CS : CZ . :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chcącego nic trudnego(no cóż, ja nie mam żadnej konsoli, tylko PC, a jednak grałem namiętnie w kilka części)

Jeśli wypisałeś FFIV, FFV i FFVI, to muszę pogratulować ci znajomości japońskiego w niektórych przypadkach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najbardziej prze ze mnie pamiętne i utrzymujące świetny klimat:

 

- od Diablo I się zaczęło...

- Evil Island później było...

- i na końcu wpadło mi w ręce(a raczej w pada Need for Speed: MW)

 

Ahh.. to były te czasy, kiedy pogrywało się w te gierki... jeszcze dalej trzymam je w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szczerze mówiąc, nie znam gier PCtowych, które na zawsze zmieniły by światową scenę gier wideo. Gdyby Konwersja MGS1 z PSX'a wystąpiła tylko na PC, wtedy można by podać... a tak to nie wiem. Mam dużo ulubionych gier, ale wiem, że nic nie zmieniły.

... Starcraft? Halo 1?

 

Ta! Halo 1 na pewno! Z tego co pamiętam, była to pierwsza gra gdzie w czasie cutscenek (i nie tylko) postaci prowadziły w pełni "voice-actingowane" dialogi, RUSZAJĄC USTAMI. To była pierwsza gra gdzie wystąpił taki voice acting z ruchem warg.

 

Co mnie najbardziej rozwala, to że większość tutaj to nowicjusze gier, widząc po tytułach jakie zapodają... same nowsze gry, typu GTA:SA. Takie gry nic nie zmieniły w świecie gier. Nie wprowadzają innowacji, żadnych zmian czy nowych systemów, z których korzystałyby potem kolejne gry. W tych grach nie ma nic, co nie pojawiłoby się w grach wcześniej. Przestańcie podawać swoje ulubione tytuły, i zastanówcie się nad grą, która naprawdę coś zmieniła... bo gadanie typu "GTA:SA" to jest po prostu brak znajomości tematu. Można powiedzieć, że ignorancja względem gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...