Skocz do zawartości

Zablokowane Troche głupi pomysł...


Sasuke Uchiha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem że na forum jest gra online Almora i wpadłem na pomysł że jak mamy takich super użytkowników i administratorów to czemu nie zrobimy gry MMO 3D Online?? Nie musi być profesjonalnej grafiki ale możemy zrobić grę 3D!! :P Zaczekam na odpowieć użytkowników i Administratorów...

 

Myśle że się zgodzicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie ja stworze bo nie mam tyle doświadczenie :D miałem na myśli was....

A ja proponuję żebyśmy napisali własny system operacyjny! Działający tylko na naszych procesorach! Ale ja nie mam doświadczenia, więc wy wszystko zrobicie, ok?

--

Tak samo sensowny jest twój temat. :thumbsup: Wątpię żeby komuś chciało się pakować w coś co i tak nigdy nie wypala. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie, ten się różni od innych szczerością :P. W poprzednich to było zawsze pod przykrywką Teamu! Było napisane "założymy team, potrzebuje takich i takich a sam nie powiem co będę robił" a tutaj kolega prosto z mostu, zróbcie MMO 3D i git! xD

 

Za szczerość szacun xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mięcie do mnie pretensi że robie to na silniku od PsychiX bo jeszcze nie umiem robić takich rzeczy!! :twisted:

 

Nie umiesz i za 3d się bierzesz?rozumiesz w ogóle to co tam psichix zawarł?Jedyne to chyba podmienisz textury,a jak to coś wydasz na tym silniku to nie obejdzie się bez mocnej krytyki pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@topic: Powodzenia. Przyda ci się.

 

To jak to zrobię to wam oko zbieleje!!!

OK. Jak zrobisz, i będzie "dość" dobra, to..... to... nie wiem P Nie bedę dawał warunków bo to i tak się nigdy nie wydzarzy xD

 

PS: A topic rzczywiście do zamknięcia.

PS2:

pod warunkiem że PsichiX się zgodzi...

Sorka, że tak to wyrażę, ale... co on am do powiedzenia ? :P Jeśl;i zostawisz to jego logo na początku to on nawet nie musi tego wiedzieć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

dobre

 

A co do paklo to wierze ze ci sie uda :) chociaz seryjnie watpie xD

 

Powodzenia życze i cóż :

 

@GMcliker

 

Mmorpg , to jest latwiejsze od 3D i to bardzo latwiejsze...

 

 

A w porownaniu :

 

3D + Mmorpg to juz male skomplikowanie , moge pomoc , ale tak srednio :( :P :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...