Skocz do zawartości

ocena stronki :o


M@ti002

Rekomendowane odpowiedzi

według mnie ta strona zasługuje na dopuszczający czyli gdzieś tak 4,5/10 już dla mnie wchodzą lepsze (oparte n cms'ach) www.serek-nonsteam.pl albo www.eden-l2server.yoyo.pl to były moje wymiociny a teraz coś profesjonalnego www.graveland.pl ps.zrób ktoś dla mnie stronkę w flash;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mowiles, ze bylo troche kopiowania. Podaj mi zrodlo, zobaczymy...

jezu chodzilo mi tylko o znaczniki <table>, <td> a nie caly kod :hmmm:

poza tym zrodlo se sam mozesz podejrzec... -_- jest specjalna opcja w firefoxie... a jak nie masz to juz twoj problem ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuccie te badziewne :: tekst :: itp. To wyglada okropnie ;/ zwlaszcza w menu, bo jest nierowno ^^. Pobawcie sie tez troche CSS i polecalbym PHP do edytowania zamiast ciaglego uaktualniania strony poprzez wysylanie na serwer ^^ A widzialem w waszej ekipie, ze jest tam ktos, kto interesuje sie PHP i macie dwoch programistow www ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja wypożyczałem z biblioteki 3 książki o PHP. Poza tym, że znalazłem tam kilka gotowych rozwiązań typu księga gości etc, dzięki czemu mogłem je po prostu bezmyślnie przepisać, nie nauczyłem się nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja książki do PHP to mam tylko do przepisywania gotowców, nic nie potrafię się z nich nauczyć, dzięki czemu zaprzestałem nauki tego zacnego języka ;p . Jak ktoś chce ciekawe gotowe rozwiązania, to polecam "PHP. Receptury" z O'Reilly, całkiem fajna książka ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...