Skocz do zawartości

ocena stronki :o


M@ti002

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

pomyslalem, ze skoro Fallord mogl, to ja tez :P

www.scorpionsquad.yoyo.pl

piszcie tu, co poprawic ew. wyrzucic czy dodac. sorka ze ciagle ze stronka przynudzam, ale kiedys w shoutboxie nie dostalem odpowiedzi w ogole, a na forum nie wszyscy wchodza. tak wiec, ocencie (najlepiej 1-10 bo jest wtedy wieksz precyzja w ocenianiu niz z 1-5) i napiszcie co poprawiac. z gory dzieki :)

PS tylko nie przesadzajcie, nie jestem supa mastahem w html :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydka. News wyjeżdża z ramki, brzydkie menu, poza tym sam layout ogólnie do najlepszych nie należy :P . Poza tym, w XHTML się nie używa <center>, zastępuje się go stylami css wpisywanymi w diva, np. text-align:center; . Polecam przeczytanie: http://www.webdesignfromscratch.com/web-2....style-guide.cfm jest tam bardzo dobrze napisane jak robić layouty stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
M@ti, rozmiar tekstu jest ustawiony na normalny. Naciskam Ctrl+0 i tak jest ciągle, więc ja nic nie powiększałem :P . Zresztą, jak już napisałem, możliwe, że coś jest nie tak po stronie mojej przeglądarki ;p .

Na bank, bo na http://endemit.hmt.pl/ też masz niewyśrodkowane tło - a IE, Opera i FF nie marudzą u mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydka ta strona... Buttony jakies 'dzikie', w dodatku kontakt sie nie swieci, jak na niego najade :o

 

Zrobcie sobie jakis porzadny layout, lub sciagnijcie PHP-Fusion. Bedzie wam o wiele latwiej. Jak ten wasz webmaster nabierze doswiadczenia mozecie zrobic stronke 'po swojemu'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...