Skocz do zawartości

Książka Magiczna


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

Cora Wind weź się w garść.. Człowieku jakoś te czary po ludzku nazywaj, a nie jak w Tibii. To jest żałosne. Masz zamiar kraść pomysły z innych gier?? A druga sprawa.. Należy się nauczać, a nie liczyć na to że ktoś za nas zrobi.. Pozdro! Może Ci pomogłem.. Uwierz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Yode i Pabla, ale co do tego drugiego pana... Po kiego grzyba byl ten post? (Moj w sumie tez) tongue2.gif

Myśle że od tego jest ten temat żeby początkujący pytali zaawansowanych jak coś zrobić..

Nie, proszę, zrób, przecież strasznie nam zależy, żeby w grze, w którą nigdy nie zagramy, była lista czarów! Nie obrażaj się, masy czekają na twój projekt!

A uwierz mi że nawet ty w nią zagrasz ;)

No to ja mam coś takiego https://gmclan.org/up3280.html wbij i sobie ściągnij

i na pewno lepszy pomysł z tym twoim F1 tongue2.gif

Hudy twój przykład mi się nie chce uruchomić pisze takie coś:

Error Loading: File was created with a newer version of game maker. Plase get the new version form the website.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że od tego jest ten temat żeby początkujący pytali zaawansowanych jak coś zrobić..

Yoda ci napisal jak zrobic: wziac pierwszy lepszy przyklad inventory i skombinowac tak zeby zamiast itemow dodawaly sie czary a pod jakims klawiszem sie pojawialy.

To jest jak cos zrobic a nie 'zrob mi to i tamto'.

 

PS. Czary w tibi np. exevo hur cos znacza, a ty zrobisz calkowicie inny czar z nazwa calkiem czegos innego ._.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hudy twój przykład mi się nie chce uruchomić pisze takie coś:

Error Loading: File was created with a newer version of game maker. Plase get the new version form the website.

 

Jezeli umiesz chociaz odrobinke angielskiego, rozumiesz ze pisze tu, ze masz zbyt stara wersje GM'a i zebys sciagnal sobie najnowsza wersje...

 

A jezeli nie znasz sie na angielskim, to nie polecam robic gier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić książke magiczną czyli żeby pokazywała się tabelka z moimi czarami - pierwszy to exevo hur puźniej po kolizji z obiektem magic spell dodaje się nowy czar exeta res. to zwykła tabelka z wypisanymi czarami.

Jaki tibiorz :excl: :excl:

Kolejna gra na wzór tibi - tzn SHIT!

 

A po drugie, wymyśl sobie właśne nazwy czarów ;p Te tibijskie to po prostu łacina ;p

Utevo lux - 'Początek' 'światło' :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QUOTE

Hudy twój przykład mi się nie chce uruchomić pisze takie coś:

Error Loading: File was created with a newer version of game maker. Plase get the new version form the website.

 

 

Jezeli umiesz chociaz odrobinke angielskiego, rozumiesz ze pisze tu, ze masz zbyt stara wersje GM'a i zebys sciagnal sobie najnowsza wersje...

 

A jezeli nie znasz sie na angielskim, to nie polecam robic gier...

 

Mam gma 6 a ten plik jest na GMa 6 omg o_O

i wiem co tam pisze

 

QUOTE(Cora Wind @ 25.01.2008 - 21:28) *

 

Jak zrobić książke magiczną czyli żeby pokazywała się tabelka z moimi czarami - pierwszy to exevo hur puźniej po kolizji z obiektem magic spell dodaje się nowy czar exeta res. to zwykła tabelka z wypisanymi czarami.

 

Jaki tibiorz excl.gif excl.gif

Kolejna gra na wzór tibi - tzn SHIT!

 

A po drugie, wymyśl sobie właśne nazwy czarów ;p Te tibijskie to po prostu łacina ;p

Utevo lux - 'Początek' 'światło' tongue2.gif

 

To będzie platformówka o_O tylko czary są odgapione troche z tibi :P

 

@tuskuru

Dzięki! przynajmniej 1 pożądny na tym forum :P

 

@down

tuskuru już mi przesłał, zaraz zamkne temat :P rozmawiamy na bardzo ciekawe tematy ^^...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...