Skocz do zawartości

Zablokowane Yoyo.com a GMClan


warcrawt

Rekomendowane odpowiedzi

MINIGRA Z OWCĄ RZĄDZI! Po za tym gra wydaje mi się nudna. Może i twórca ma duże zdolności, ale za grosz pomusłowiści (choć trzeba przyznać że pomysł z minigrą o owcah był fajny). Moim zdaniem twórca pokazał trochę swojej głupoty, bo zapewne wiele się nad nią napracował, ale przez to że jest w gm, do niczego się nie nada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, yoyogames.com to strona międzynarodowa, gdzie gry mogą dawać osoby z całego świata. GMCLAN to polska strona i tylko Polacy prezentują tutaj gry :-) . To logiczne, że zawsze będziemy mieli mniej produkcji, co też się teoretycznie przelicza, że mniej dobrych (w ogóle mamy takie, które na prawdę wciągają na długi czas? bo ja żadnej takiej jeszcze nie znalazłem, a grałem w trochę gier z GMCLAN :) ; nie liczę tutaj Magi, bo po demówce ciężko mi powiedzieć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał robić grę tylko po to by zyskać popularność - też bym zrobił klona GTA z prostego powodu, spora część dzieciarni jara się właśnie GTA, a nie dziecinnym Mario

Mi raczej chodziło o efekty z grawitacją. GTA może zrobić właściwie każdy głupi (MILIONY przykładów w sieci), a taką grę z różnymi efektami grawitacji - niewielu. Tylko Invers miał podobne efekty jak w Mario Galaxy, a klonów GTA na GMClanie było całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie. Brać się do roboty, to gry będą! Wejść na forum i pisać "no zróbcie wreszcie coś dobrego" to idiotyzm.

 

A zresztą co to za porównanie - gry na YYG są zwykle nie mniej okropne niż na GMclanie, tylko jest ich więcej. A i tak wypadamy bardzo nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Gadanie. Brać się do roboty, to gry będą! Wejść na forum i pisać "no zróbcie wreszcie coś dobrego" to idiotyzm.

 

A zresztą co to za porównanie - gry na YYG są zwykle nie mniej okropne niż na GMclanie, tylko jest ich więcej. A i tak wypadamy bardzo nieźle.

 

Jest jedna różnica - polskie gówna nie trafiają na YYG dlatego tak mało tam naszych gier :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, moze czasem lepiej ze nasze 'gowna' tam nie trafiaja w takiej ilosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze mamy światowego Grelę, który dba o mocną pozycję polski i serwuje gry w polish lingual version(wtedy to naprawdę takiego roftla walnąłem).

Swoją drogą gdyby ktoś chciał jRPG'a zrobić to ja się chętnie przyłącze(a do innych sie zastanowię i może też).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak już ktoś zauważył, yoyogames.com to nie jest amerykańska strona, tylko międzynarodowa, dla użytkowników z całego świata (w tym Polaków), a gmclan.org jest stroną krajową. Swoją drogą to i tak jesteśmy jednym z najlepszych serwisów krajowych o GMie. Zobaczcie co mają Niemcy, co Holendrzy, Japończy, ba nawet USA. Porównajcie sobie ich strony do gmclanu. I z tego możemy być właśnie dumni. :) Zresztą dzisiaj mieliśmy doskonały przykład - Czecha, który zawitał na naszą stronę jak i na czata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warcraft

Totalnie bez sensu są te twoje kamienie rzucane w naszą stronę. Po pierwsze, nie pisz o nas nie wliczając w to siebie, bo z tego co widzę po twojej sygnaturze, to raczej nie podbijesz sceny GM.

Druga sprawa, tak jak wspomnieli koledzy wcześniej, na Yoyogames wita cały świat, zobacz ile tam shitu wychodzi dziennie! Ja dosłownie co dwusetną ( 200 ) grę ściągam, bo ja patrze na te crapy, to odechciewa mi się komputera. Zobacz sytuacje z naszym Małyszem, jeden polski skoczek, który bardzo dobrze skakał, dlaczego nie karzesz innym skoczkom skakać tak samo dobrze? bo się nie da, są utalentowani i nieutalentowani, wobec czego nie można mieć do nich pretensji. Niemcy np. mają więcej lepszych skoczków, ale też i warunki inne - tam ludzie mają perspektywy by móc uprawiać taki sport - kapitał państwa jest inny, warunki, podejście itp.

Polacy są bardzo dobrymi programistami, tylko w naszym kraju ciężko jest się wybić.

Moim zdaniem scena GM bardzo dobrze stoi, pokazaliśmy nie raz na GMC dobre tytuły, więcej dobrych niż shitowatych. Więcej nie zawsze znaczy lepiej - PAMIĘTAJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał robić grę tylko po to by zyskać popularność - też bym zrobił klona GTA z prostego powodu, spora część dzieciarni jara się właśnie GTA, a nie dziecinnym Mario :twisted:

 

Oh, jakże bardzo się mylisz... choć może... faktycznie, dzieci jarają się GTA bo chcą być dorosłe, a w Mario gra się po prostu dla przyjemności, grają i duzi i mali :P.

A co do systemu grawitacji w SMG to jest to coś niesamowitego i naprawdę kupa podziwu dla ekipy za ten system oraz za wspaniałą muzykę.

 

PS: Temat głupi xD Mamy lepszych gierkorobów w Polsce i tyle xD (przesłanie patriotyczne)

 

@Warcraft

...bo z tego co widzę po twojej sygnaturze, to raczej nie podbijesz sceny GM.

 

No to cię podsumował xD!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Borek, Yoda, Tymon, Gnysek itd zrobią razem jakomś fajną gre i może będziemy się mogli czymś pochwalić, a tak to co my mamy ?

A almora to nie jest fajna gra? -.-

Łatwo ci tak mowić "zróbcie jakomś fajną grę" -.-

Sam poucz się więcej to zrobisz jakomś 'fajną' grę...

Omg... n/c

 

A juz co do tworzenia :P W GM nie warto brać się za takie projekty, są zbyt pamięciorzerne :D

 

EDIT:

Chcesz abyśmy tworzyli 'fajne' gry a sam co tworzysz? :D

To ma być porównywalne z tymi z yoyo? :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...