Skocz do zawartości

Mini Golf 2 demo


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Mini Golf 2 demo

 

Gatunek: Zręcznościówka

 

Opis: Zauważyłem że na Forum nie było długo gry o temacie GOLF, więc postanowiłem zrobić właśnie grę Mini Golf 2 demo, sorki że demo bo chce wiedzieć co wam sie podoba a co nie i to będzie zmienione w Pełnej Wersji. Powodzenia.

 

Download: http://www.gmclan.org/up3229_4_Mini_Golf_2_demo.html

 

Rozmiar pliku: około 1.2 MB

 

Autorzy:

Programowanie: Paweł Sz i Przykład :P

Fabuła: Paweł Sz

Grafika: Paweł Sz

Muzyka: Paweł Sz

 

Screeny:

http://www.gmclan.org/uploader/3229/1.jpg

http://www.gmclan.org/uploader/3229/2.jpg

 

Uwaga!: Jak będziecie w Menu Głównym poczekajcie chwile, bo jest fajna piosenka. Kto zgadnie z jakiego Serialu ta piosenka jest dostanie cukierka :P i Powodzenia :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archiwum X. Dawaj cukierka... !!

jak piszesz, że przykład to napisz co za przykład :P

ogólnie to spoko, choć piłka odbija się bardzo nienaturalnie, dodaj więcej różnych kształtów od których w różny sposób odbijała by się piłka.

2/5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pała!!! Jedyne, co zrobiłeś ty to lewele -_-

 

No i podrabiane menu....

 

I nie pisz "Ja i przykład", tylko (przykład, nie wiem kto był autorem tego examplu...) "Ja i Yoda".

 

Grafika: 1/5

Programowanie: 0/5 (ty nie napisałeś chyba ani linijki kodu xD No, może menu.... ale tam wystarczy OnClick i klocek przeniesienia do roomu......

Grywalność: 0/5

Ogółem: 0/5

 

Ale skoro nie ma takiej oceny to poprostu 0.

 

Ty se pewnie myślisz: no nawet fajne, da się grać, jak na moje pierwsze gry to nie jest źle itp. Ale to nie tak!!! Da się grać w twoje gry tylko dlatego, że opierasz je w 100% na przykładach i pomocy z forum! Jak amsz jakiś problem to na nic nie bacząc piszesz temat na forum, nawet najlepiej dwa w dwóch różnych działach - będzie więcej odpowiedzi, nie? Pomośl trochę, jaki jest twój udział w tworfzeniu tej gry!!! Rozumiem, dopiero się uczysz, no ale bez przesady. Ja też się dopiero ucze - a jakoś jestem samodzielny i nie zakładam dwóch tematów o takiej samej treści, dotyczącej silnika minigolfa, który jest w przykładach na forum!!!

 

PS: Ale się wyżylem xD

PS2: Patrzę na jego warny: 50%. Jak to? Jeszcze dzisiaj miał 80%. No to klikam i patrze na te warny. I widzę Marmota - który odejmuje mu warna.

Nie jestem pewien, ale to chyba chodzi o to, że on założył dwa tematy. Jeden w zaawansowanych, a drugi w skrypty, silniki itp. Ale nie jestem pewien - a nie chce mis ię sprawdzać :P

 

Edit: LoL.... On ma 3 za tą grę!? :D :D :D :D :D JAk wy go "wychowujecie"..... jedyne co on tam zrobił to plansze........ Na dodatek denne plansze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co jest ok, tylko:

- można dodać ilość odbić

- miałeś kiepskie pomysły na plansze :)

- możesz dodać np. piasek, wodę

- taki dołek, że piłka tam wpada a wypada gdzie indziej zeby potem mogła wpaść do właściwego dołka (myślę, że mnie rozumiesz) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Jeszcze co do "wychowywania" to nie my mamy go wychowywać...

Dlatego w códzysłowiu :P

 

o do warna to nie twoja sprawa...

To tak z ciekawości :P No chyba nie uważasz, że chciałbym, aby Paklo dostał bana? A skądże :P Ja go bardzo lubię ;)

 

ty se mnie nie przezywaj cwaniacku!! Tylko zazdrościsz!!I spróbuj jeszcze raz tak to będziesz u moderatora!!

Na co mnie podasz do moderatora? Podaj mi jedno słowo w którym ci ubliżyłem. Powiedziałem jedynie moją szczerą opinię o Tobie.

 

JAk już chcesz kogoś podawać do moda to podaj siebie - za spam. Co post "skończyły się cukierki" ma wspólnego z grą? Chyba nic.

 

Skoro uważasz, że nie mam racji - to się obroń. Podaj mi, co ty zrobiłęś w tej grze prócz leweli. Gwarantuje, ze nie znajdziesz czegoś takiego.

 

PS: Sorka, z reguły jestem przyjaźnie nastawiony do świata, ale Paklo jakoś na mnie źle wpływa...........

 

PS2: No jeszcze co do gry:

Jeśli będziesz umiał to dorób ilość odbić :] Myślę, że sobie poradzisz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...