Skocz do zawartości

Zablokowane Farmer Fran jednak ożyje ?


gnysek

Farmer Fran na aukcji WOŚP  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wziąłbyś udział w takiej aukcji?

    • Tak
      11
    • Tak, ale dopiero gdy dodane będą pliki gm6
      24
    • Nie
      12


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja myślę, że możesz wejść w konflikt z prawem :/ Gra to istny klon harvest moona, a nawet korzysta z zasobów tej gry... mogą być problemy...

 

Gnysek, my robimy klony mario ale nie bierzemy za to forsy także wiesz :P Wtedy nawet jak firma dowie się o takim klonie to traktuje to jako reklamę gdyż zawsze w creditach itp jest napisane, że użyte zostały sprity z gier nintendo itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on na tym nie zarabia. Zresztą, nie raz już do różnych gazet typu KŚ Niezbędnik dawano takie Mario Forever Buziola i nie było nic słychać, żeby Nintendo ich pozywało do sądu za sprzedawanie płyty z grą mającą w tytule Mario, do tego mającą grafikę jak w ich grach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on na tym nie zarabia. Zresztą, nie raz już do różnych gazet typu KŚ Niezbędnik dawano takie Mario Forever Buziola i nie było nic słychać, żeby Nintendo ich pozywało do sądu za sprzedawanie płyty z grą mającą w tytule Mario, do tego mającą grafikę jak w ich grach.

 

Oni biorą kase za pełną wersję, resztę oprogramowania dodają gratis, tak jest na papierze, rozprowadzają freeware, poza tym nigdy nie widziałęm tam Mario Forever. A Gnysek chce kasę za grę, to nic, że na dobry cel, ale to już jest zarobek, a to czy on to potem na coś przeznaczy czy nie to już ni ich sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mówi ten, który pisze* o prawie, nawet go nie sprawdzając :) Z drugiej strony, czym innym jest prawo, a czym innym... regulamin rzeczy wystawianych na aukcję! Sprawdzałeś go, gnysiu :}?

 

*) żeby nie użyć "nabija posty", w końcu nie mamy już licznika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba chce coś zrobić dla głodujących dzieci na polskiej prowincji, a wy od razu szukacie kruczków prawnych >.>

Albo ja jestem ciemny i zawieszony, albo tegoroczna akcja idzie na dzieci z dolegliwościami laryngologicznymi(uszy, nos, gardło jak by co)?

Ja rądzę dać, chociaż mogłeś troche sprity poprzerabiać, żeby były tylko podobne do RIP'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ja nie zgłoszę, mówię to wyłącznie z troski o gnysia :*.

 

Wystawiaj, o ile przeznaczysz to na te wszystkie biedne dzieci w internecie tak często cierpiące na dysleksję... xD

 

Sorry, że to powiem, ale odnoszę wrażenie, że kilka osób tutaj należy do biednych dzieci internetu, skoro nie wiedzą na co zbiera WOŚP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...