Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #38


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Start tury: 29.12.07 - 14:13

Temat: Tamagotchi

Czas: 24h

Uwagi: Czymże jest Tamagotchi? Zapewne większość z nas kojarzy jajkowate urządzenia dostępne w kiosku za kilka złotych, które pozwalają na hodowanie swojego własnego, elektronicznego zwierzaka. To właśnie Tamagotchi, stworzone niegdyś przez pewnego Japończyka. Tematem tury jest komputerowa wersja tej zabawy. Najważniejsze jest zachowanie elementu hodowania czegoś (niekoniecznie kota czy psa) - czyli możliwość karmienia, pojenia, wyprowadzania na spacer itp. Resztę pozostawiam Wam. ;)

 

Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link

Sterójemy myszką(lpm). Przyciski po kolei: picie, jedzenie, zabawa i sprzątanie. Jakby co to wiem, że żaba niezazwyczaj spożywa wołowinkę, ale jakoś wyszło tak.

Zwierzak może umrzeć z głodu i pragnienia(ponad 100), odejść od ciebie(za złe traktowanie), udławić się i otruć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ty rastamanie :]

 

Masz coś jeszcze do powiedzenia? Coś mi się zdaje, że jeszcze kilka takich wybryków i się pożegnamy.

Maximal

Ale nie rozumiesz że się wyśmiewają ze mnie to co mam stać??Po prostu było mineło coś gnysek mówił o aferze bighsharkowej ale ta jakoś ustała to niech ta ustaniie. A co do topicu to nie biore udziału i już nic nie mówie.

 

To po jaką cholerę to jeszcze rozgrzebujesz i czepiasz się jakichś pierdół? Dostajesz warna za robienie syfu w temacie i dobrze Ci radzę: przystopuj, bo jeszcze trochę i skończy się na banie.

Maximal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodowla robaczka na obcej planecie (niestety pomysły skonczyly mi sie nieco po 2:00 am)

https://gmclan.org/up3255_4_rob_robaczek.html

 

pamietajcie zeby karmic ale nie przekarmic :twisted:

 

Już mam takiego wielkiego grubasa z trzeba kończynami*. Kiedy będzie się rozmnażał? :P

 

*parami kończyn ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...