Skocz do zawartości

Zablokowane Czy gnysek powinien kontynować Farmera Frana ?


gnysek

Czy gnysek powinien kontynować tworzenie Farmera Frana ?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gnysek powinien kontynować tworzenie Farmera Frana ?

    • Tak
      7
    • Nie
      14
    • Tak, ale w 3D
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział co to za gra:

 

http://farmerfran.pwii.pl/index.php?p=get

 

A wracając do tematu:

 

Jak uważacie, czy powinienem porzucić projekt całkowicie ? Sprawa polega na tym, że stwierdziłem, iż nie ma sensu robić tej gry, skoro tak naprawdę poza kodem to cała grafika nie należy do mnie i w sumie jest to ostre łamanie praw autorskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie.

Rzucić się na coś coś wykonalnego w ciągu kilku miesięcy i w miarę własnych możliwości graficznych. =)

+1

 

Poza tym to kalka Harvest Moona. Stanowczo za długo ją tworzysz, a chwały Ci ona nie przyniesie niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
+1

 

Poza tym to kalka Harvest Moona. Stanowczo za długo ją tworzysz, a chwały Ci ona nie przyniesie niestety.

 

Problem w tym, że ja tego nie tworzę, a jakby policzyć do kupy ile dni nad tym siedziałem to wyjdą z dwa miesiące - przez 4,5 roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiesz gnysiu, wiązłbyś jakąś ciekawą minigierkę napisał tak w kilka dni. W sumie to wolę pograć 30min w coś ciekawego niż męczyć całymi dniami rozwijanie farmy. =)

I nie marudź, ja nie mam ani jednej produkcji nawet rozpoczętej.

 

Ranma, to ile ja mam już tych +1? 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak wielkim fanem serii HM (pierwszy raz gralem w To na SNESie jakos w polowie lat 90', taa, wtedy kiedy wiekszosc dzisiejszego GMClanu wchodzila pod szafe na stojaco), iz powinienem uznac Gnyskowe wypociny za swietokradztwo. Jednakze projekt Farmera Frana jest ciekawym eksperymentem przeniesienia HM do bardziej polskich czy tez polskojezycznych realiow. Kilka lat temu, kiedy Game Maker nie byl jeszcze tak popularny, a znajomosc GML dawala przepustke pod spodnice wiekszosci dziolch z mat-infu, projekt moglby odniesc jako-taki sukces, szczegolnie, iz byly przymiarki do wykorzystania 3D w jego tworzeniu. Patrzac jednak pod katem wymagan dzisiejszych graczy, nie ma sensu jego kontynuowania. Wedlug mnie, oczywiscie.

 

PS: I przepraszam za uzycie spojnika "i" na poczatku tego zdania, oraz za brak polskich znakow (nie mam tu dostepu do polskiej klawiatury)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, w 4,5 roku można zrobić symulator wszystkich możliwych pojazdów z dokładnym odwzorowaniem fizyki bądź dobrą strzelaninę - i to w jednoosobowej grupie. ;) Jeśli gnysiu ma się męczyć siedziąc po parę minut nad klonem jakiejś konsolowej gry - a na pewno za dużo czasu na to nie ma - to nie. No chyba że za 10 lat coś z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...