Skocz do zawartości

Ski Jump Simulator


DarkMasoon

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Ski Jump Simulator 1.2

 

Gatunek: gry sportowe

 

Opis: prosta gra w której możemy oddawać skoki na jednej z trzech skoczni(K-90/K-120/K-180)

 

Download: http://www.aa.boo.pl/download.php?nr=5

Rozmiar pliku: 7,6 MB.

 

 

Autorzy: A&A GAMES

Programowanie:
Adam Wiernasz, Mateusz Biernacki, Grzegorz Łuszczek

Fabuła:
Adam Wiernasz

Grafika:
Adam Wiernasz, Mirek Fiuk

Muzyka:
-

Screeny:
www.aa.boo.pl/galeria.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw tylko jestem w czym to zrobiliscie i czy to na pewno wasza gra? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw tylko jestem w czym to zrobiliscie i czy to na pewno wasza gra? :]

 

Ekhmmm... Gra stworzona została przez nas w języku C++ z użyciem bibliotek: gl.h, glu.h oraz glaux.h.

Kontynuacja tej gry również bazuje na OpenGL (Tym razem Full Screen). Zaimplementowany jest też moduł dźwiękowy irrlichta (irrklang).

 

Więcej szczegółów: Grę pisaliśmy przez 15 miesięcy z racji tego, że przygotowując się do matury nie mieliśmy dużo czasu :)

 

Więcej info na temat SJS jak i jej kontynuacji znajdziecie na naszej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no to powiem ze jak dla mnie to ladnie to wyglada =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych Spyware'ów nie ma ? ;x Weś ktoś przeskanuj xD

btw.PsichiX dobrze gadać,nalac mu herbaty.

 

Tworzymy gry z zamiłowania do skoków narciarskich. Przez myśl nie przeszło by nam dołączanie do naszych gier jakichś spyware'ów... Byłoby to obrazą i "zbesztaniem" (przepraszam za zwrot) naszej twórczości. Bo po co męczyć się nad czymś ponad rok, żeby coś pod to podczepiać dla innych celów???

 

p.s. prosimy o pomoc w rozruszaniu forum gry: www.aa.boo.pl/forum

 

Dziękujemy za wszelki pozytywne opinie :) To daje nam pozytywnego "kopa" do dalszej pracy. Teraz pracujemy nad SJS II...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wczesniej napisal ze w c++, wystarczy czytac uwaznie -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jak wy lubicie sie czepiać ;x

Ja akurat ich doceniam że napisali to sami :D

Brawo, i oby tak dalej!

No bo to jest tak, że sami nie umieją robić takich gier, ciągle siedzą na gmclanie i myślą, że świat się kończy na głupawych klonach catch the clown zrobionych w GM'ie, dlatego we wszystkim innym wietrzą podstęp. :blink: Też mnie to denerwuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie głównej gmclanu masz guzik "Uploader". klikasz, potem powinna ci się pojawić lista, a nad nią "Stwórz własny katalog" czy coś w tym stylu. dalej powinno być jasne :)

 

edit: o kurna, gra hicior! a na pewno jedna z bardziej grywalnych gier jakie pojawiły się ostatnimi czasy na GMClanie. grafika nie najgorsza, nie odrzuca, a sama rozgrywka przyciąga tak jak DSJ. tylko nie wiem czy to bug, czy tak ma być - czasem koleś leci dalej, mimo że dotknął ziemi, dwa razy mi się takie coś przytrafiło 017.gif a tak to bardzo git, dałbym 4/5, ale ostatna ocena - 5/5, jedno oczko więcej, bo gra bardzo dobrze działa na linuksie salut.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no gierka super brawo dla twórców naprawdę dobra robota grafika gdyby była dużo lepsza to wtedy było by już w ogóle super. Ale naprawdę jest dobrze czekam na 2 cześć sądzę, że będzie naprawdę dobra. Hmm może więcej opcji jakieś puchary itp.?? Narazie dam 4 ale sądzę, że przy 2 części będzie 5. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...