Skocz do zawartości

Paint


warcrawt

Rekomendowane odpowiedzi

Słaby ten pasek ładowania moim zdaniem xDDD

 

No fajne, umożliwia to co paint XD ale ja tu widze przerobiony przykład Psichixa!

I nawet nie wpisałeś nigdzie że korzystarz z czyjegoś przykładu!

 

Przerobiony przykład + nic rewalacyjnego = 1 gwiazdka

Rozumiem jak byś dał jeszcze jakieś rysowanie kół itp ale ty tylko dodałeś robienie kolorów do przykładu -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzałem skrypt który dał do eventu:

NO MORE LIVES: (lol)

color=c_black // kolor rysowania - czarny
// początek linii
tx=mouse_x
ty=mouse_y
painting=false // wylaczamy rysowanie_linii
paint_sur=surface_create(room_width,room_height) // tworzymy nową powierzchnię o szerokości i wysokości zgodnej z rozmiarem rooma
surface_set_target(paint_sur) // ustawiamy cel rysowania na powierzchnię paint sur
draw_set_color(c_white) // ustalamy kolor tła powierzchni
draw_rectangle(0,0,surface_get_width(paint_sur),surface_get_height(paint_sur),0) // rysujemy tło powierzchni o rozmiarze takim jak nasza powierzchnia
surface_reset_target() // resetujemy cel rysowania do ekranu gry

 

Więc przerobiony przykład to jest. Bach 1/5 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

gdybym był ciotą powiedziałbym : całkiem fajnie mu to wyszło o nigdy painta na oczy nie widziałem super malu malu ale zabawa

ale nie jestem ciotą dlatego mówie że: ma wszystko to co paint a nawet ZA MALO jak to jest parodia to ja jestem ... och dobra jednym slowem 1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie nmno nawet fajny :] Nie wiem, skąd te złe oceny....... Są podstawowe możliwości, i nawet fajny wygląd :P Tylko dodaj jakieś kółka, linie itp. do następnej wersji :) Chociaż to dość skomplikowana sprawa......

 

A tak poważnie: Na co to komu?! Ja uważam, że powinna być jakaś eliminacja gier (programów) - czyli że jak mod stwierdzi, że gra za słaba to zamyka temat..... bo to co się ostatnio dzieje to przesada :P

 

A co do linii itp. taaa, dałeś rade zrobić cały silnik, a nie umiesz zrobić linni, prostokąta? Jasne.... przykład i tyle. Trzeba było użyć chociaż przykładu Yoody... ma więcej funkcji. ale ma dobijający ołówek :D

 

Oczywiście 1/5..... weź się za gry chłopie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zobaczylem nazwe tematu, od razu do mojej glowy przyszedl czlowiek ktory nie wie ze Game to po angielsku gra a Game Maker to stwarzacz (?) gier.

Radzilbym poszukac programu Program Maker, ktory bedzie do robienia takich dupereli, po raz 3 mowie:

 

Nikt tego nie bedzie uzywal!

 

Oczywiscie daje 1,5 w paincie jest wiecej kolorow wiecej opcji rozmiary pedzla duzo by wymieniac...

#Snake: jak to podejrzales :>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety problem w tym, że to przykład.....

 

Potwierdzam opinię Sausa :P Na co robić takie programy....... nie umiesz robić gier? I nie kłam że sam robiłeś. No ale nieźle, dorobiłeś wybór koloru. Wymiatasz. Czekam na następną wersję....

 

PS: A woóle dałoby rade zrobić w GM'ie zaznaczenie? Ale nie prostokątne, tylko odręczne :P Chyba by nie dało rady...... no chyba że z jakimś DLL'em....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami wszystkimi, tylko, że wy, co śmieszniejsze nawet autor nie znacie praktycznego zastosowania tegoż programu. Początkujący, który pierwszy raz zasiadł przy komputerze, nie jest najlepszy w rysowaniu prostych linii i przeciąganiu myszki. Ten program jest dla nich całkiem przydatny, taki prosty szkicownik. Sam kiedyś taki przykład napisałem, ale nie chciałem opublikować: https://gmclan.org/up2227_3_scrible.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...