Skocz do zawartości

Zablokowane Sonda


kamil795

W którym roku się urodziłeś???  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W którym roku się urodziłeś???

    • młodszy od 1997
      1
    • 1997
      1
    • 1996
      2
    • 1995
      4
    • 1994
      4
    • 1993
      9
    • 1992
      4
    • 1991
      5
    • 1990
      5
    • 1989
      3
    • 1988
      2
    • starszy od 1988
      6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

A ja nie napisalem w końcu :P 1987 of course, dobry rok, po Czarnobylu :D

 

JOKE: :lol2: A to ja takich jak Ty tluke w S.T.A.L.K.E.R :twisted: Tam jest takich mnostwo... :lol2:

 

A Tak Na serio: Niezle... Ale widze ze 1993 RuleZZZ :) Wszyscy moi rocznikowcy... Laczmy sie :lol2:

 

DOWN@: Nie no pisalem to bo mi sie tak poprostu nasunelo XD Ale jezeli Cie to urazilo i innych to wielka sorka :) Bez urazy panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
JOKE: :lol2: A to ja takich jak Ty tluke w S.T.A.L.K.E.R :twisted: Tam jest takich mnostwo... :lol2:

 

A Tak Na serio: Niezle... Ale widze ze 1993 RuleZZZ :) Wszyscy moi rocznikowcy... Laczmy sie :lol2:

 

Widać, ze jesteś 1993, bo z tego co doczytałem akcja gry toczy się w roku 2008, a więc 22 lata po wybuchu, gdzie miejsce ma kolejny wybuch, a gdyby tak jak uznałeś toczyła się w 1986, to żołnierze tam występujący byli by ode mnie starsi o co najmniej 20 lat. Trochę historii i już się gubisz, no i przyjąłeś grę za fakty - a jest odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, ze jesteś 1993, bo z tego co doczytałem akcja gry toczy się w roku 2008, a więc 22 lata po wybuchu, gdzie miejsce ma kolejny wybuch, a gdyby tak jak uznałeś toczyła się w 1986, to żołnierze tam występujący byli by ode mnie starsi o co najmniej 20 lat. Trochę historii i już się gubisz, no i przyjąłeś grę za fakty - a jest odwrotnie.

Akcja toczy się w 2012. :)

 

@Ranmus: To może Zakol? Bodajże lat 38 miał, jeśli dobrze liczę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
wolałbym mieć 12 a nie 22 bo inaczej ułożyłbym sobie życie...
No ja też, ale cóż począć? Zobaczysz, dużo dzieciaków z tego tematu będzie miało podobny syndrom w naszym wieku. Człowiek zawsze zaczyna coś doceniać... ale trochę za późno. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też, ale cóż począć? Zobaczysz, dużo dzieciaków z tego tematu będzie miało podobny syndrom w naszym wieku. Człowiek zawsze zaczyna coś doceniać... ale trochę za późno. :P

wiesz jak to jest Ty masz 23 ja 22 kiedyś "nie było" techniki,teraz wszystko się rozwija inne czasy teraz mogą robić na GM potem będą mistrzami he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
To jesteś super bo ja jestem rocznik 1991 i jeszcze mam 15 lat :o

Obliczenia:

. 2007

- 1992

--------------

0015 ----> na moje to ty masz max 15 ;P

 

dokładnie, mój brat jest z grudnia '91, też ma 15 :]

zresztą ja nie lepszy bo z listopada czyli mam naprawdę jeszcze 19 a 20 dopiero za półtora miesiąca :P

 

@Ranmus: Jak byłem w Holandii to stwierdziłem, że jak już będzie tak źle, że tylko hospicjum, to wracam do kraju wiatraków i eutanazja :P Co się będę męczył i innym ciążył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, mój brat jest z grudnia '91, też ma 15 :]

zresztą ja nie lepszy bo z listopada czyli mam naprawdę jeszcze 19 a 20 dopiero za półtora miesiąca :P

 

@Ranmus: Jak byłem w Holandii to stwierdziłem, że jak już będzie tak źle, że tylko hospicjum, to wracam do kraju wiatraków i eutanazja :P Co się będę męczył i innym ciążył.

to już lepiej z bloku, wyjdzie taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
to już lepiej z bloku, wyjdzie taniej...

 

W sumie, też racja, tylko co jak trafię na krzaki i nie wyjdzie ? Chociaż w sumie u mnie z 10 jak skakali, to jeszcze nikt nie przeżył, a przecież teraz budują koło 20 budynków po 18 pięter i jeden 54 więc będzie skąd skakać ze 100% pewności.

Ale w Holandii chociaż widoki ładniejsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, też racja, tylko co jak trafię na krzaki i nie wyjdzie ? Chociaż w sumie u mnie z 10 jak skakali, to jeszcze nikt nie przeżył, a przecież teraz budują koło 20 budynków po 18 pięter i jeden 54 więc będzie skąd skakać ze 100% pewności.

Ale w Holandii chociaż widoki ładniejsze :P

 

Ale pomysl, ze eutanazja to taka bardziej przyjemniejsza :) No i przy skakaniu to sie nigdy zdecydowac nie mozesz a tak to nie ma sprawy dasz im kase a oni juz wszystko zalatwia bez problemu :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...