Skocz do zawartości

almora - pytanka


malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zrobic gierke ala tibia czy amora(niewiem jak to tam sie nazywa) i chialem zrobic w lepsza grafika (chodzi mi o 2d)

pytanka:

- czy ta almora to wy zescie zrobili w gmie?

- chcialem sprubowac zrobic se takiego rpga oczywiscie 1000 razy gorszy i niewiem jak sie za to zabrac i chcetnie poslucham waszych porad

-byl bym 1000 krotnie wdzeczny jak by ktos zrobil mi przykladzika no ludka trawe i drzewko bo niewiem jak co do czego

 

No i to wszystko jak chociaz cos powiecie np mi sie przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przykaldow to ostatnio na forum pojawil sie przyklad chodzenia a la almora, gnysek zrobil tez przyklad rpga, grafika to dobrze by bylo gdybys sam zrobil, w razie co to pytaj tych co umieja duzo w gm i tych, ktorzy sie bawia w robienie rpgow (zawsze mozesz popytac Borka). Ale piszac to zakladam ze gml znasz w stopniu conajmniej srednim, bo inaczej projekt cie przerosnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKs tu masz przykład almory!!

www.malutkioalmorze.pl ściągnij masz tam już wszystko niecałe 35 min. roboty :)!!

teraz tylko puść w neta sprzedaj jakiejś firmie i zgarniaj kasę!!

a!!i jeszcze jedno nie przejmuj się tym co piszą na forum!! :)

 

 

:sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie czytał fora, gmc.org i gmcomunty może mu sie udać.

Jak ja zoczyłem robić fildin praktycznie też byłem kompletnym newbie.

Nie wiedziałem co to tablice, jak wysyłać zmienne itp

 

Powodzenia. Tylko nie rób klona almory ;/ bo to sie zaczyna robić nudne naj pierw były kacz te klałn potem gta, a teraz almora. Nie wydaje cie się ze lepiej zrobić coś nowego ? niż zrzynać od innych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinienes najpierw zabrac sie za za łatwe gry typu platformówki a dopiero puzniej jak nabierzesz doświadczenia to za MMo, ale jesli tak bardzo ci zalezy to wejdz na stronie głownej w download - Game Maker - przykłady - przykład tymona MMo i poucz się z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...