Skocz do zawartości

freecambb


murdalow

Rekomendowane odpowiedzi

Sama idea rozgrywki. Pchły walczą ze sobą - czy ktoś już stworzył o tym grę? Realizacja, sam przyznam, była mierna, ale na pomysł nikt nie zwrócił uwagi.
No wiesz, to tak jakby zrobić Pacmana, w którym odtwórcą głównej roli jest Zły Czciciel Szatana a zamiast duchów występują wystraszeni ministranci. No bo kto stworzył taką grę? ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wtedy Nintendo nie dostało od ciebie ANI grosza. Dostały forsę tylko firmy które stworzyły podróbki, baðz osoba której się konsola znudziła. Jakbyś nie zauważył, Nintendo wycofało to z rynku ładnych parędziesiąt lat temu.

Za SNES-a dostali pośrednicy, którzy - siłą rzeczy - wydali kasę na sprzęt, a Super Mario Advance 2 (a co niby sobie myśleliście?) to stosunkowo nowa gra na GBA z 2002 roku i nie kupowana na aukcji, więc pieniądze dostały się do Nintendo siłą rzeczy. A to wszystko przez siłę rzeczy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę tak na listę zalogowanych przeglądających ten temat i widzę Jabola oraz Dziadekkleofasa. No jeszcze tylko Blackmaula z wielkiego trio brakuje i będzie luz kłótnia. smile2.gif

Blackmaul przyłazi późno, więc chyba się nie załapie. ;D

 

dzięki właśnie Mario Forever zostałem fanem Maria i przez takie domino kupiłem SMA2 i SNES-a - czyli zasiliłem Nintendo niewielką kwotą.

Co nie zmienia i tak faktu, że ripowanie bez zezwolenia właściciela grafik jest nielegalne. :) Nawet jeżeli ciągnie ze sobą takie szlachetne skutki. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za inteligentna cenzura, jedna literka i już nie zdemoralizujesz dziatwy?
ale z taką gwiazdą jestem uchroniony od warna na czas nieokreślony :w00t: nie moja wina że się obijacie.

 

i jeszcze druga kwestia ale nie będę cytować.

 

co mnie obchodzą fangame'y? a mp3 jak ściągnę z neta, film czy program - szkodzę komuś? jak nie sprzedaje - tym bardziej. a mimo wszystko trafiają pozwy do sądu o naruszenie praw.

więc takie tłumaczenie jest głupie, bo kradzież to kradzież, nie zależnie jak to wykorzystasz :)

 

i też mam w odwłoku policję! :w00t:

 

przepraszam za późną odpowiedź, siła wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za SNES-a dostali pośrednicy, którzy - siłą rzeczy - wydali kasę na sprzęt, a Super Mario Advance 2 (a co niby sobie myśleliście?) to stosunkowo nowa gra na GBA z 2002 roku i nie kupowana na aukcji, więc pieniądze dostały się do Nintendo siłą rzeczy. A to wszystko przez siłę rzeczy. :D

 

Więc czemu pominąłeś kupno GBA? Wsadziłeś tą grę na siłę do SNES'a? Czy może ściągnąłeś konsolkę z internetu? ;>

 

Może i kasę dostali ci pośrednicy, ale na pewno dużo mniej niż wydali w sklepie. Świetna to pomoc, nie powiem. ;> Co nie zmienia faktu że za SNES'a NIN nie dostał od ciebie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale gry z ripowatymi grafikami nazywają się fangame'ami i takie Nintendo jeszcze nie skazało np. Buziola za ripy w Mario Forever. Te ripy w fangame'ach nikomu nie szkodzą - są to fangame'y i nikt ich nie sprzedaje. Ba, mogą nawet posłużyć jako taka reklama oryginału - dzięki właśnie Mario Forever zostałem fanem Maria i przez takie domino kupiłem SMA2 i SNES-a - czyli zasiliłem Nintendo niewielką kwotą. Nintendo tylko na tym skorzystało.

I tak Nintendo już na tym nie zarobiło, tylko osoba od której to odkupiłeś. Zresztą, to samo tyczy się piratów. Myślisz, że taki Microsoft interesuje, że jakiś Wacek z wielkiego zadupia ma nieoryginalnego Windowsa 98? Nie, dla nich liczy się tylko to, że przez niego się zwiększa popularność ich oprogramowania, a ludzie kupują to co jest popularne i M$ mimo wszystko zarabia.

Chcąc nie chcąc, ty też jesteś tępym złodziejem, bo prawdopodobnie korzystasz z tego programu. emot11.gif

Dodając do tego, co Jabol odpowiedział, dopiszę tylko, że oceniłem inicjatywę dla jakiej został stworzony ten program, a nie sam program. Nigdzie nie napisałem, że go nawet na dysk ściągnąłem.

że Lowrider twierdzi, że ma w odwłoku policję

Ło, masz odwłok B) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc czemu pominąłeś kupno GBA? Wsadziłeś tą grę na siłę do SNES'a? Czy może ściągnąłeś konsolkę z internetu? ;>

Na długo pożyczyłem różowego (SIC!) GBA od siostry ciotecznej. A kartridż do GBA mogę upchnąć do SNES-a, ale byłby za mały i nie działałby jak należy. A za SNES-a to faktycznie - nic nie dostali, ale i tak jestem fanem Nintendo i chętnie kupiłbym Wii. (Ale nie fanboyem. Playstation też jest fajne =})

Ło, masz odwłok? B)

Mam, mam taki duży, markowy odwłok. B)

@DOWN: Tak, sądzimy, że to robi się coraz "offtopniejsze". Cóż za piękne różowe literki. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na długo pożyczyłem różowego (SIC!) GBA od siostry ciotecznej. A kartridż do GBA mogę upchnąć do SNES-a, ale byłby za mały i nie działałby jak należy. A za SNES-a to faktycznie - nic nie dostali, ale i tak jestem fanem Nintendo i chętnie kupiłbym Wii. (Ale nie fanboyem. Playstation też jest fajne =})

 

Ej, ej! Pożyczanie softłeru też jest nielegalne! (W tym przyadku pożyczyła ci rom oprogramowania konsoli. ;>)

 

Mam, mam taki duży, markowy odwłok. B)

 

Eeee :| Komercha!

 

 

Czy nie sądzicie że to się robi coraz offtopniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie sądzicie że to się robi coraz offtopniejsze?

...ale jest fajnie i nareszcie się na tym GMclanie coś ciekawszego dzieje. B)

 

EDIT: Jaklub-uzasadniasz swoje ripowanie tak, jak uzasadnia się spowodowanie śmierci w celu np: samoobrony lub uratowania kogoś. Niby musiałeś (i robiłeś dobrze), ale prawie zawsze istnieje to legalniejsze "wyjście drugie".

 

...no i sąd zawsze wtedy wymierza jakąś "karę ostrzegawczą". ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie sądzicie że to się robi coraz offtopniejsze?

I co z tego? Wreszcie można się porządnie posprzeczać i wymienić poglądy 8)

Na długo pożyczyłem różowego (SIC!) GBA od siostry ciotecznej.

Mhm, czyli już złamałeś prawo bo pożyczałeś software, którym jest BIOS zawarty w GBA, a do tego, nie wspierasz Nintendo, bo gdybyś ich na prawdę wspierał to byś kupił ich konsolę, a dla nich takie pożyczenie to tak samo jakbyś na kompie emulował tą gierkę, czyli żadnego zysku z tego nie mają i nie jesteś już prawdziwy fan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Aaaaaa dupa dupa dupa cycki.

 

Tyle wam powiem. Jak ktoś chce oglądać Pokemony - niech ogląda. Jak ktoś lubi BB - jego sprawa. Jak ktoś chce głosować na PiS, PO, czy na Partię Wściekłych Kobiet - naprawdę, jeżeli ma własne zdanie, to dobrze że je ma, ale czy ja mu muszę narzucać, że to jest złe, nienormalne, jest głupi czy coś innego? Z jego perspektywy to ja jestem głupi bo myślę inaczej i tak się właśnie zaczynają kłótnie. Ja sam oglądałem pierwszego Big Brothera namiętnie, nie przegapiłem żadnego odcinka i do dziś jak mnie w środku nocy obudzicie z imienia i nazwiska wam wymienię wszystkich mieszkańców (może poza tymi co za Piotrka weszli :P). Pozostałe części mi się nie podobały, a teraz odgrzewany kotlet na kanale który z niczego dobrego nie słynie (Dwa Światy rulez). W Polsce moda na Reality Show minęła, a odgrzewanie starych pomysłów które już dawno się przejadły po prostu nie ma sensu - i faktycznie, pewnie oglada go tylko mniej inteligentna część społeczeństwa - ale skoro takiego programu potrzebują i opłaca się go puszczać - niech jest. Ja natomiast czekam na odgrzewany kotlet w postaci Milionerów i Huberta w roli prowadzącego - akurat to mi się nie przejadło jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa dupa dupa dupa cycki. Tyle wam powiem. Jak ktoś chce oglądać Pokemony - niech ogląda. Jak ktoś lubi BB - jego sprawa. Jak ktoś chce głosować na PiS, PO, czy na Partię Wściekłych Kobiet - naprawdę, jeżeli ma własne zdanie, to dobrze że je ma, ale czy ja mu muszę narzucać, że to jest złe, nienormalne, jest głupi czy coś innego? Z jego perspektywy to ja jestem głupi bo myślę inaczej i tak się właśnie zaczynają kłótnie. Ja sam oglądałem pierwszego Big Brothera namiętnie, nie przegapiłem żadnego odcinka i do dziś jak mnie w środku nocy obudzicie z imienia i nazwiska wam wymienię wszystkich mieszkańców (może poza tymi co za Piotrka weszli :P). Pozostałe części mi się nie podobały, a teraz odgrzewany kotlet na kanale który z niczego dobrego nie słynie (Dwa Światy rulez). W Polsce moda na Reality Show minęła, a odgrzewanie starych pomysłów które już dawno się przejadły po prostu nie ma sensu - i faktycznie, pewnie oglada go tylko mniej inteligentna część społeczeństwa - ale skoro takiego programu potrzebują i opłaca się go puszczać - niech jest. Ja natomiast czekam na odgrzewany kotlet w postaci Milionerów i Huberta w roli prowadzącego - akurat to mi się nie przejadło jeszcze...

 

też wolałbym oglądać milionerów,pewnie byłaby większa oglądalność i pewnie ludzie coś by się nauczyli... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wolałbym oglądać milionerów,pewnie byłaby większa oglądalność i pewnie ludzie coś by się nauczyli...

Też tak uważam. :D

Mhm, czyli już złamałeś prawo bo pożyczałeś software, którym jest BIOS zawarty w GBA, a do tego, nie wspierasz Nintendo, bo gdybyś ich na prawdę wspierał to byś kupił ich konsolę, a dla nich takie pożyczenie to tak samo jakbyś na kompie emulował tą gierkę, czyli żadnego zysku z tego nie mają i nie jesteś już prawdziwy fan.

Prawda, prawda, prawda, biję się w piersi (już mam siniaki =P), że nie kupiłem DS-a. Mój błąd. Może sprzedam PSP i kupię sobie DS-a - wtedy będę real-fan. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, prawda, prawda, biję się w piersi (już mam siniaki =P), że nie kupiłem DS-a. Mój błąd. Może sprzedam PSP i kupię sobie DS-a - wtedy będę real-fan. :)

a ja nie moge być fanem np. Gentlemana bo nie mam ani jednej jego legalnej plytki cd? ;p bez przesadyzmów, nawet jeśli kochasz nintendo jak własną mamę nie powinieneś wydawać dla nich pieniędzy na coś co nie jest Ci potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub - na 2 stronie napisałeś "To mój ostatni post tutaj" czy coś w tym stylu.Więc na co dalej się wypowiadasz ? Głupota ludzka nie zna granic...

Szybkie, bezmyślne edity też nie znają granic. Myślałem, że skończy się dyskusja, ale się myliłem. Chcesz szczytu głupoty, to poobserwuj sobie głupoli próbujących zdobyć Rysy w sandałkach. :] Jam jest człowiek (do tego młody) i też błędy robię. Zwłaszcza, że jestem chory (bez skojarzeń z mózgiem) i mam też inne rzeczy na głowie. (Proszę na to nie odpowiadać, bo znowu temat się zmieni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...