Skocz do zawartości

freecambb


murdalow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to za co te wszystkie 5? <_< Za otwieracz linków? Brawo, Lowrider, jesteś twórcą pierwszej aplikacji, której wystawiam 0/5. Poprzednia ocena już nie jest aktualna. Idę podać twoje IP policji, masz stałe. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja mi może na ch... naskoczyć hehe a żródło strony jest dostępne dla każdego a jak niby by to miało działać k... przez nasa?

 

edit: jaklub twoje zachowanie jest na 0/5 jesteś strasznie zarozumiały, popatrz ile masz lat, zawsze się kogoś czepiasz i ty jesteś moderatorem chyba z wypadku...

 

chcesz moge ci podać nawet adres bo k*** p*** mnie to prawo, które jest lewe, może masz orginalnego windowsa, reszte i te sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja mi może na ch... naskoczyć hehe a żródło strony jest dostępne dla każdego a jak niby by to miało działać k... przez nasa?

A jakby Ci policja wpadła na chatę przez takie legalne bajery to ciekawe co byś powiedział... "policja może mi ch... naskoczyć"?

edit: jaklub twoje zachowanie jest na 0/5 jesteś strasznie zarozumiały, popatrz ile masz lat, zawsze się kogoś czepiasz i ty jesteś moderatorem chyba z wypadku...

Spójrz na siebie. Ja przynajmniej nie popieram piractwa. Mam 12 lat a zachowuję się na pewno poważniej niż ty.

chcesz moge ci podać nawet adres bo k*** p*** mnie to prawo, które jest lewe, może masz orginalnego windowsa, reszte i te sprawy?

Mam legalnego windowsa i legalne oprogramowanie, bo nie jestem tępym złodziejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nielegala k*** w avatarze, z tym zachowaniem daleko nie dojdziesz a tak w ogóle codziennie w Polsce okradają ludzi te k*** z imunitetami i dają nam przykład...

 

dobra jak świecisz przykładem to nie otwieraj japy bo robisz tutaj G*** nikt nie chce czytać jakichś daremnych postów...

 

nie kradne dla siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Okradnijmy wszystkich!

Wszystkie banki, bo co, mają za dużo, a ja nie?

Wszystkie "mediamarkty", bo też mają dużo, a ja nie?

Wszystkich biznesmenów, bo mają dużo, a ja nie?

Nie jestem złodziejem i na pewno dorobię się też jakichś pieniędzy, ale legalną, ciężką pracą. Ludzie, zastanówcie się trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie banki, bo co, mają za dużo, a ja nie?

Wszystkie "mediamarkty", bo też mają dużo, a ja nie?

Wszystkich biznesmenów, bo mają dużo, a ja nie?

 

Let`s make anarchy in Poland!!! B)

 

Programu nie ocenię, ale w każdym razie popisałeś się nim, low. ;p

EDIT: Popisałeś się inicjatywą. ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Programik taki sobie, bo tylko otwiera linki... ale to jeden z tych programów, które rzeczywiście służą do czegoś konkretnego. ;) Niestety nie oceniam, bo w sumie nie ma co. Wielki Brat się nie postarał i dał zasoby na wyciągnięcie ręki. Czysta amatorszczyzna, która mu stanie kością w gardle.

 

ps.

Lowrider, przestań wstawiać zagwiazdkowane niecenzuralne wyrazy, bo zaraz dostaniesz kolejne ostrzeżenie za ton wypowiedzi. Nie znasz innego słownictwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra inicjatywa, mimo, że to tylko otwiera linki. 5/5

No to za co te wszystkie 5? dry.gif Za otwieracz linków? Brawo, Lowrider, jesteś twórcą pierwszej aplikacji, której wystawiam 0/5.

Odezwał się ten, który kopiuje pomysły z popularnych, wciągających gier.

Idę podać twoje IP policji, masz stałe. tongue2.gif

Ło jeju, podaj jeszcze prawie całe forum GMCLAN za używanie nielegalnych wersji Game Makera, za kopiowanie cudzych grafik bez pozwolenia i zamieszczanie muzyki bez kopii jej licencji, bądź zezwolenia na jej wykorzystanie.

Mam legalnego windowsa i legalne oprogramowanie, bo nie jestem tępym złodziejem.

O rly? Ripowanie grafik z gier to też kradzież, czyli chcąc nie chcąc, jesteś tępym złodziejem.

Tak! Okradnijmy wszystkich!

Wszystkie banki, bo co, mają za dużo, a ja nie?

Wszystkie "mediamarkty", bo też mają dużo, a ja nie?

Wszystkich biznesmenów, bo mają dużo, a ja nie?

Tak! Viva la anarchie! B)

 

edit: zrobiłem edita wyżej, bo mi się pomyliła anarchia z komuną, sry xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się ten, który kopiuje pomysły z popularnych, wciągających gier.

Jep. Korzystam z dobrych baz, dzięki którym mogę zapewnić grywalność swoich gier. Coraz rzadziej stawiam na oryginalne pomysły, bo to się nie opłaca. (Patrz: Pchła Fighters - nikt nie przejął się pomysłem poza Markosem.)

O rly? Ripowanie grafik z gier to też kradzież, czyli chcąc nie chcąc, jesteś tępym złodziejem.

Chcąc nie chcąc, ty też jesteś tępym złodziejem, bo prawdopodobnie korzystasz z tego programu. :]

Tak! Viva la comuna! B)

Yeah! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Jaklub, jak pan chce być tak czysty jak łza i uważać za miastowego anioła, to się zapisz do jakiegoś chórku kościelnego. Jeśli ktoś dał wolną rękę do darmowego korzystania z usług (Takie "strony" bądź niezabezpieczone gry/programy wręcz proszą się o spiracenie ;> Ale na własny użytek!) i to jego wina że zaoszczędził na zabezpieczeniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Jaklub, jak pan chce być tak czysty jak łza i uważać za miastowego anioła, to się zapisz do jakiegoś chórku kościelnego.

No problem. Tylko odmówię tę pokutę sprzed dwóch tygodni... :P

(Takie "strony" bądź niezabezpieczone gry/programy wręcz proszą się o spiracenie ;> Ale na własny użytek!)

No właśnie - na własny użytek. A Lowrider to opublikował. :)

i to jego wina że zaoszczędził na zabezpieczeniach...

Każdy chce zarobić i z czegoś wyżyć. Choć oni chyba dużo zarabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jego wina że zaoszczędził na zabezpieczeniach...

No tak, ale kradzież to tak czy siak rzecz zła i niezgodna z prawem. :P Twórcy np: oprogramowania nie mają obowiązku zamieszczać zabezpieczeń przeciwko kopiowaniu itp. na swojej płytce. ;p Na niej może być nawet napisane "Ten CD jest niezabezpieczony i łatwo go skopiować, by potem go nielegalnie rozpowszechniać", a Ty i tak nie masz prawa tego robić, jeżeli jest chroniona prawami. ;P

 

----------------

Now playing on foobar2000: Iron Maiden - [seventh Son Of A Seventh Son #02] Infinite Dreams

via FoxyTunes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem. Tylko odmówię tę pokutę sprzed dwóch tygodni... :P

 

;[ Won do piekła.

 

No właśnie - na własny użytek. A Lowrider to opublikował. :)

 

A co, samolubem miał być?

 

Każdy chce zarobić i z czegoś wyżyć. Choć oni chyba dużo zarabiają.

 

Firmy świadczące darmowe rozwiązania wyżywają całkiem nieźle tylko z technicznego supportu i reklam, oraz innych już płatnych firmowych usług. ;> Nie chodzi o to że tych co się nie zabezpieczają trzeba okradać. Sam kupuję oryginały. Ale bądźmy szczerzy - jeśli za coś życzą sobie sporo kasy to zawsze znajdzie się ktoś, kto złamie kod albo napisze serwer prywatny do mmorpga. A to doskonale napełnia, z drugiej strony, kieszenie developerów i firm zajmujących się zabezpieczeniami - choć czasem zostawiają wolne furtki dla samego zwiększonego zainteresowania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przepraszam, że się wpie*dole w napinkę", ale:

 

Chcąc nie chcąc, ty też jesteś tępym złodziejem, bo prawdopodobnie korzystasz z tego programu.
Jaklubie, co to ma do rzeczy? czy Marmot gdzieś wrzeszczał, że jest w pełni legalny, nie ma ani jednej rzeczy pirackiej? on nie, ty tak. sam piracisz, korzystając z ripowanych grafik, i bulwersujesz się bo lowrider tworzy 'coś nielegalnego'? czy to aby nie głupie? :cool2:

 

a tak w ogóle, to do dupy ta kłótnia jest :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda sie bic!!! ludzie!!! biggrin.gif

*Podaje butlę z wodą mineralną marki "Żywiec Zdrój" Jabolowi*

 

a tak w ogóle, to do dupy ta kłótnia jest devil.gif

Kłócimy się o rzeczy oczywiste z punktu widzenia prawa i bycia prawym (i sprawiedliwym). ;p Nielegalne nigdy nie będzie dobre w żadnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpie*dole

Cóż za inteligentna cenzura, jedna literka i już nie zdemoralizujesz dziatwy? :P

Jaklubie, co to ma do rzeczy? czy Marmot gdzieś wrzeszczał, że jest w pełni legalny, nie ma ani jednej rzeczy pirackiej? on nie, ty tak. sam piracisz, korzystając z ripowanych grafik, i bulwersujesz się bo lowrider tworzy 'coś nielegalnego'? czy to aby nie głupie?

Tak, ale gry z ripowatymi grafikami nazywają się fangame'ami i takie Nintendo jeszcze nie skazało np. Buziola za ripy w Mario Forever. Te ripy w fangame'ach nikomu nie szkodzą - są to fangame'y i nikt ich nie sprzedaje. Ba, mogą nawet posłużyć jako taka reklama oryginału - dzięki właśnie Mario Forever zostałem fanem Maria i przez takie domino kupiłem SMA2 i SNES-a - czyli zasiliłem Nintendo niewielką kwotą. Nintendo tylko na tym skorzystało. Ja nie jestem czysty jak łza, ale mam legalne oprogramowanie. A bulwersuję się nie dlatego, że Lowrider zrobił taki program, ale dlatego, że Lowrider twierdzi, że ma w odwłoku policję, a innych program cieszy. Dlaczego? Twierdzą, że to kicz i sami go oglądają. Czy to nie głupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz rzadziej stawiam na oryginalne pomysły, bo to się nie opłaca. (Patrz: Pchła Fighters - nikt nie przejął się pomysłem poza Markosem.)
Hep? Nie opłaca się? Ależ przeciwnie mój drogi, szalenie się opłaca. ;] Interesujący pomysł to już połowa sukcesu. A to, czy ten pomysł dobrze zrealizujesz to już inna sprawa. ;p

 

A tak btw: co było oryginalnego w Pchła Fighters? u_u

 

Edit:

Cóż za inteligentna cenzura, jedna literka i już nie zdemoralizujesz dziatwy? tongue2.gif
Wtf? I tak każdy zawsze wie o co chodzi, gwiazdki są tylko dla estetyki. ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw: co było oryginalnego w Pchła Fighters? u_u

Sama idea rozgrywki. Pchły walczą ze sobą - czy ktoś już stworzył o tym grę? Realizacja, sam przyznam, była mierna, ale na pomysł nikt nie zwrócił uwagi.

 

PS. 777 post. ^_^ I na tym kończę tę kłótnię/dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze sterujemy pchla :D a tak wogole ludzie!!! opanujcie sie! co to ma do rzeczy czy ktos jest piratem czy Wielkim Sprawiedliwym? nie widze najmniejszego sensu tej klotni :mellow:

EDIT: ze tak powiem brzydko: nikogo nie powinno to* obchodzic!

 

*

co to ma do rzeczy czy ktos jest piratem czy Wielkim Sprawiedliwym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dlaczego? Twierdzą, że to kicz i sami go oglądają. Czy to nie głupie?
Alkohol oraz papierosy to produkty z kategorii szkodliwych społecznie, a zobacz jakie jest zapotrzebowanie. To, że BB jest kiczem, odmóżdżaczem, to nie znaczy, że ludzie tego nie będą oglądać, bo zawsze jest ta ciekawość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama idea rozgrywki. Pchły walczą ze sobą - czy ktoś już stworzył o tym grę? Realizacja, sam przyznam, była mierna, ale na pomysł nikt nie zwrócił uwagi.

 

No to w takim razie TRD3 też jest grą oryginalną, bo nikt nie stworzył wcześniej gry z modelem samochodu x,y i z. ;o Nie no, przykład pewnie się nie sprawdzi, ale widzisz, o co mi biega. ;p

 

----------------

Now playing on foobar2000: Iron Maiden - [seventh Son Of A Seventh Son #05] Seventh Son Of A Seventh Son

via FoxyTunes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki właśnie Mario Forever zostałem fanem Maria i przez takie domino kupiłem SMA2 i SNES-a - czyli zasiliłem Nintendo niewielką kwotą.

 

Wtedy Nintendo nie dostało od ciebie ANI grosza. Dostały forsę tylko firmy które stworzyły podróbki, baðz osoba której się konsola znudziła. Jakbyś nie zauważył, Nintendo wycofało to z rynku ładnych parędziesiąt lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...