Skocz do zawartości

Tiuning of car


warcrawt

Rekomendowane odpowiedzi

"Twurca:" <- lol XD

a tak przy okazji jak robisz polski program nie wsadzaj do niego na chama angielskich słówek typu "color"..

 

btw. zrób zapisywanie do .png jakość ta sama a waga znacznie mniejsza ; p a i jeszcze mógłbyś ustawić kolor świateł przednich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pracuje nad 2 częściom. dziękuję zapamientam sobie te uwagi

Ja bym polecił raczej popracowac nad językiem ojczystym...

 

Co do gry ? Wygląda jak "przerobiony przykład" - Bez dowodów nie mogę Cię o to osądzić.W sumie całkiem nie przydatne.2/5.

 

@UP:Co racja to racja - Program zasługuje na MAX 3 gwiazdki,sam osobiście nie widze rewelacji w tym progsie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha,no i nazwe programu przydało by się zmienić X_X

 

Tuning Car a nie "tIuning OF car"

 

EDIT:Proponuje Tuning The Cars...

 

Bo to troszeczkę nie dość,że dziwacznie brzmi to i jeszcze z błędem.Z tego co sie nie myle Twój tytuł oznacza -> "tiuning" z samochodu.

 

Nad zmianą nazwy tez pomyśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie kiepscizna ;p nazwij tą grę Lakier the car bo sama zmiana kolorow tylko jednego wozu to do tiuningu (;)) daleko. Sorry za kaca który dodaje cos od siebie w tej wypowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to kachaaa...

za mały samochód, ale mi rozbudowany program gdzie tylko można kolory zmieniać :P

poza tym co to jest żeby user sam rozszerzenie wpisywał :o przypomniały mi się czasy windy 98 :o

Powinieneś dodać możliwość ładowania własnych zasobów z plików, albo większy zasób modeli samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki program to weź sobie umieść w głębi dysku. Jestem brutalny, ale powiem szczerze - wolę n00bowe platformówki niż bezużyteczne programy, które bez "empetrójki" zajmowałyby niecały 1 megabajt. Przynajmniej wykonanie nie hańbi aż tak, poza save'm.

1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To tak program nawet ładnie wykonany muzyka fajna, ale obciąża wage pliku, mało opcji, jest mozliwość zapisu auta, ale po co zapisywac jak nie można go wczytac xD no co prawda da sie, ale w sposub niezbyt ładny(otwórz za pomocą...). Dodaj opcje, polepsz wyglad (menu itp.) zmiejsz wage pliku a dam 5 gwiazdek a jak narazie dostajesz 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...