Skocz do zawartości

Moja Pierwsza gra


IlI

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Brak

 

Gatunek: Zręcznościowa

 

Opis: Sterujemy wojownikiem którego zadaniem jest zebranie wszystkich behoeye.gif

 

Download: http://www.sendspace.com/file/maezij

Rozmiar pliku: 2 MB

 

Autorzy:

Programowanie: IlI

Fabuła: IlI

Grafika: IlI, tibia.pl

Screeny: http://img524.imageshack.us/img524/8111/ddwn3.png

 

Jest to moja pierwsza gra nie licząc Catch the Clown. Nie dodałem zdjęć bo gra ma tylko dwa poziomy. Czekam na propozycje do pełnej wersji co dodać a co zmienić oraz na wasze opinie na temat gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa ;(

po pierwsze wrzuć na gmc.

2. jak tym sie steruje, gdzie opis

3. gdzie są screny

4. bardzo kiepskie wykonanie

5. Grafika ma zle poukładane klatki

6. grafika jest z tibi

7. Jeśli chodzi żeby w lvlu zebrać 4 przedmioty to poziom trudności gry jest bardzo mały

to i wiele wiele więcej :(

popracuj nad gra i zarejestruj gm-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście jest coś takiego jak google ( nic nie sugeruje )

większość ludzi tutaj ma nielegalnego key-a

a nad gra popracuj a może być fajna...

..albo nie wypierdziel to i zacznij wszystko od nowa ;)

nie wsadzaj gry jeśli sam nie będziesz z niej zadowolony :P

pracuj nad nią aż do perfekcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już wiem co pozmieniam, mam już grafikę gracza i tło. Wersja Demo będzie o niebo lepsza :D

Nie będzie już żadnych grafik z tibii ani żadnych takich wszystko stawiam od nowa. Będę musiał jeszcze jakiejś muzyki poszukać. Zrobię gdzieś z 7 poziomów i wypuszczę demo a jak się spodoba zabiorę się za pełną wersję. A podoba wam się w ogóle pomysł gry? Chodzi o sterowanie klikając na postać itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory zrobiono:

Grafikę Postaci, Tło oraz Menu. Demo powinno pojawić się za tydzień, prawdopodobnie będzie 7 poziomów. Nie będzie żadnych grafik z tibii wszystko stawiam od nowa. Jak się spodoba to zabiorę się za pełną wersje. Jeżeli będzie ktoś chętny do pomocy to proszę o napisanie do mnie na PW

 

PS. Mam problem jeszcze ze sterowaniem, nie wiem czy zrobić takie jak jest na beta czy coś innego, zaproponujcie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde,ale nie wiem czy zauwazyliście ale to jest jedynie przeróbka Cath The Clown.Zmieniona grafika postaci,dodane marne zreszto menu i 4 jakieś pałki co leżą na ziemi.Postacią się nawet nie steruje - zrobienie czegoś takiego komus nowemu zajęło by max 1 dzien - stary ile czasu to robiłes ? >D 2 Gwiazdki na "ZACHĘTE",nasteponej grze nie będzie już tak miło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę robiłem nie pamiętam ile dokładnie ale mniej niż jeden dzień no ale jest to pierwsza moja a samego gm mam chyba 3 dni więc jestem całkiem nowy. Już się trochę nauczyłem z poradników, przykładów itd. więc następna gra powinna być lepsza tylko na razie pomysłu brak :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...