Skocz do zawartości

Zablokowane Bad Night


LionX Dagger

Rekomendowane odpowiedzi

No, więc... jest ciekawie. Grafika pasuje, muzyka hmm... w horrorach polecił bym użyć inny format niż MIDI bo takie brzdąkanie psuje cały klimat. Podczas gry jest trochę za ciemno, aż musiałem posłużyć się bronią do oświetlenia pokoju :) więc latarka powinna mieć większe, a raczej szersze "pole widzenia". Menu takie sobie, i zamiast "High Scores" jest "Hight Score". No nic, gra może być grywalna. 3/5 :P

 

Po nazwie tematu spodziewałem się jakiejś gry o banowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - grafika ladna z grywalnoscia nieco gorzej. 4/10.. nie podobaja mi sie te czarne kwadraty, niby element zaskoczenia ze nie widac tego co w drugim pokoju, ale imho zwykle swiatlo latarki by wystarczylo nie wiem po co jeszcze bardziej gre przyciemniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka mi się podoba, ale mają racje, muzyka w trakcie gry nie pasuje, zrobie nową (jesli będe miał możliwość, aktualnie nie mam).

nie podobaja mi sie te czarne kwadraty, niby element zaskoczenia ze nie widac tego co w drugim pokoju, ale imho zwykle swiatlo latarki by wystarczylo nie wiem po co jeszcze bardziej gre przyciemniac
Chodzi chyba o to że jest tu efekt wysokości (ściany są narysowane tak, jakby się odchylały od środka pomiwszczenia), gdyby połączenia między pomieszczeniami były widoczne, głupio by to wyglądało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no... :]

grafika 4/5

dzwiek 4/5

grywalnosc 4/5

ogolem 4/5

ladne wykonanie, pomysl w sumie dobry ale mi sie wydaje ze juz "nudny" (za duzo gier jest w stylu wstajesz z lozka a tu zombiaki), poza tym ten dom wcale nie wyglada jak dom! ani mebli, ani okien... czy to moze dom do wynajecia? :P troszke za latwa (zycie nie spadlo mi ponizej polowy) ale jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie to to nudne. Mam nadzieję, że dodasz jakieś przeszkadzajki? A po za tym strasznie pusty ten domek. Dodaj jakąś lodówkę czy stolik ;p. Nie wierzę, żeby gościu miał w domu tylko klucze.

 

Grafika 5/5 - Super fajne efekty ;]

Grywalność 2- - Nudaaa...

Muzyka 4+ - ładna.

 

Ogólnie: 5+2+4=11/3=4-

Frajda: 2-

Klimat: 5-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiales cały ciąg zdazen opisać? zniszczyles zabawe ;/

 

Gra sie świetnie zapowiada ale ZA MAŁO WIDAĆ

 

I daj tez efekt ze podczas strzału jest duzy blysk swiatła...

 

Troszke straszne gdy sie samemu po ciemku o tej porze w to gra xD

 

Podoba mi sie efekt latarki ;p

 

Czekam na pełna wersja xD

 

Troszke to tak chaotycznie napisałem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...