Skocz do zawartości

Wasz ulubiony rodzaj gry ???


Luz

Rekomendowane odpowiedzi

MMORPG, MUD czy jakolwiek, ktokolwiek to nazwie, dla mnie to jeden shit. Niestety nie ma takiej na rynku ktora by mnie usatysfakcjonowala w 100% ani nawet w 50% wiec narazie w zadne nie gram. W Tibie gralem i bylo naprawde super, potem zaczelo w to grac coraz wiecej syfu jesli o graczy - durne dzieci, nooby, debile i ci ktorzy odreagowuja w grze za to ze ich w szkole bija.

 

Strategie, rozniez nie ma na rynku nic co mnie cieszy. Trzeba grac w stare dobre Settlersy z Amigii :-)

 

FPS. Czekam na Natural Selection 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem o grach logicznych i bijatykach a to stawia mój ranking w innym świetle:

1. 3D strzelanki , bijatyki w japońskich klimatach (wiadomo big bronie , rysunki mangowe, anime)

2. platformówki , wyścigi (symulatory) , 2D strzelanki

3. strategie , logiczne, logiczno-strategiczne(gruntz)

4. cRpg , Rpg i mmo

5. H&slashy, wyścigi (arcade)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Logiczne - szczególnie Tetrisy i Mahjonggi, ale fajnymi grami logicznymi na planszy nie pogardzę :P

2. Zręcznościówki - tutaj mój faworyt to X-Moto :D

3. Przygodówki - szczególnie typu point'n'click jak Teenagent, Prisoner Of Ice czy Książe i Tchórz

4. jRPG - nie mylić z cRPG, moim faworytem w tej dziedzinie jest Pokemon Red oraz jego remake Pokemon Fire Red, imho geniuszostwo, a cały serial to tylko marna próba przeniesienia tej cudnej gry na ekrany ;p ; a za MMO nie przepadam, chyba, że jakby było jakieś MMO stylizowane na jRPG, to mógłbym zagrać ;p

5. Strzelaninki - wszelkiej maści, szczególnie uwielbiam True Combat Elite i Wolfenstein: Enemy Territory, ale nie pogardzę też Call Of Duty czy Counter Strikiem ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lubię:

1st: Remake'i! :D

2nd: Logiczne

3rd: Retro - uwielbiam stare hity

4th: Zręcznościówki każdego rodzaju.

 

Tych nie lubię:

1st: MMORPG - pograłem chwilę w triala WoW-a, do 8 poziomu wyexpiłem, później mi się nie chciało.

2st: ... już nie ma.

 

Acha, tak propos,

Co to znaczy "platwormowe?"

Ja znam tylko platformowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie fpp chociaz ja jako stary wyjadacz czesto sie na ukochanych strzelankach zawodze (ach te wymagania).. w kazdym razie nie polecam zakupu s.t.a.l.k.e.ra że tak rzekne offtopowo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...