Skocz do zawartości

Wasz ulubiony rodzaj gry ???


Luz

Rekomendowane odpowiedzi

Retro - może nie tyle gatunek, ale ja nie lubię nowych ($uper komercha) gier.

Hm...est bardzo dużo naprawdę dobrych, nowych gier, jak choćby Unreal Tournament 2004, Warhammer 40k:DoW + późniesze dodatki, Toca RD 3, Civilisation IV. :( Oczywiście full komercja & reklama towarzyszy dziś często grom, ale nie generalizujmy przez to całej branży. ;(

 

W ogóle jak grać, to najlepiej na konsoli smile2.gif

D**a, a nie na konsoli. PC roxx. ;[ W sumie zawsze uważałem, że wydawać grube pieniądze na coś, na czym można głównie pograć i pooglądać filmy to *ekhm*. ;p Choć to być może tylko wina tego, że na PC wychodzą po prostu dla mnie ciekawsze tytuły, a te tylko dla konsol to głównie kolejne FF. Masriany i Tekkeny. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remake'i - to już sam pomyśl. Nie powiemy "kontynuacja Pacmana", jeśli nie jest zrobiona przez Namco, prawda? emot11.gif

Tak, ale to nie jest gatunek. Zrozumiałbym jakbyś powiedział Arcade, ale remake'i to żaden gatunek, tylko określenie gier, które są wznowieniami innych gier różnych gatunków - platformówek, arcade, strzelanek, etc. Poza tym, z remake'ami jest drobna przesada od dość dłuższego czasu, bo cały internet jest pozasrywany kolejnymi klonami Mario i Pacmana, i na co to komu? Zero własnej inwencji? Jakby nie można było wprowadzić czegoś nowego w rynku gier...

Retro - może nie tyle gatunek, ale ja nie lubię nowych ($uper komercha) gier.

I co z tego że komercha? Jeżeli gra jest ciekawa i fajna, to mam w nią nie grać, bo to komercha? Zresztą, wolę pograć w bardzo promowaną 3 część Call Of Duty, niż w setną część Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adster

Na konsole nie masz problemów z wymaganiami sprzętowymi ale PC rox XD

Za to konsole się w ogóle nie rozwijają w obrębie jednej generacji i przez kilka lat siedzisz w tym samym "jednym dołku". :] Poza tym PC to nie tylko zabawka i za podobną kwotę, za jaką możesz kupić nową konsolę (średnia to będzie pewnie 1500zł), kupisz sobie PieCa, na którym swobodnie sobie pograsz w nowsze gierki, wydrukujesz coś, odbierzesz pocztę, pogadasz na forum itd. itp. Powiedz mi, jakie są możliwości modowania gier na konsole? :]

Poza tym te "pudełeczka" cierpiały od zawsze na chroniczny brak pamięci RAM, co się negatywnie odbijało na jakości tych samych gier na PCta. Widać, co tu jednak odstaje. :]

:bash: OFFTOP!

----------------

Now playing on Winamp: Iron Maiden - Fortunes Of War

via FoxyTunes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cRPG ROX! Jeszcze RTSy fantastyczne, typu Majesty (The Sovereign of Ardania, The Northern Expansion), Disciples II... ale nie typu HoMaM, bo wg. mnie to po jakimś czasie robi się straszliwie nudne. Przygodówki też mogą być, choć żadnej (bez solucji) nie przeszedłem. Logiczne też mogą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

byleby dużo krwii było :twisted: :twisted: :sp_ike:

skradanki,horrorki,strzelanki. w tej kolejności.

 

Sądziłem że kaczyński.

kaczyński to chyba dzisiaj w pabianicach jest. jak go znajde to ma kartofla na ryj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...