Skocz do zawartości

Yellow Guys Online[zapowiedź]


Radziu

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł : Yellow Guys Online

Gatunek: Coś w stylu counter strike, tylko w o wiele gorszym wydaniu i do tego w 2d :)

 

To będzie moja pierwsza gra ( jeśli ją skończe ) pomijając tą gre z toutriala ( z klaunem ;] ). Chce zrobić z tego multiplayera. Do wyboru narazie są 3 skiny. Ale dorzuce jeszcze pare :) jak coś wyskrobie w ps. Broni jak narazie nie za duzo. Będziemy mieli do wyboru normalny mały pistolet na jedną łape ( niewiem jak to nazwac, nie znam sie na broniach ), karabin, schootgun, super schootgun ( naboje odbijają się od ziemi, ścian itp ), granat (czyiś przykład- słaba fizyka, do poprawienia ). Z broniami też jeszcze nie skończyłem. Napewno dodam nóż i z 2 bronie. Co do map też sie musze przyłożyć, zrobić więcej grafik(drzewa, krzaki itp)

Teraz dopiero biore sie za tworzenie z tej gry multiplayera ( teraz zaczyna sie największa robota ). Jeśli nie polegne i dam rade to gra wyjdzie, w przeciwnym wypadku wiadoomo.... ;]

 

Programowanie : Radziu

Grafika : Radziu

Muzyka : Narazie tylko dźwięki broni, podnoszenie przemiotów ( z internetu )

Download : Ok już wrzuciłem : https://gmclan.org/up2750_4_yho_wielkie_demko.html

 

Napewno musze poprawić skakanie ( troche przesadziłem, kombinowalem z podwojnym skokiem)

I żeby ludki nie zawieszały sie na platformach ;] tzn nie wieszaly na wlosach i nie wchodzily w nia ;] - czasami sie to zdarzy.

 

Screeny :

Menu :

http://img143.imageshack.us/my.php?image=logofp3.jpg

Gangsta:

http://img180.imageshack.us/my.php?image=1screenrk3.jpg

Toxic soldier meeen :

http://img223.imageshack.us/my.php?image=2screenqc1.jpg

 

 

To tyle z mojej strony :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dema nawet nie zapowiadaj bo warna dostaniesz.... czytałeś regulamin?

 

12. Jeśli piszesz temat z zapowiedzią nowej gry lub już jej gotową wersją, to koniecznie musisz dodać do niego screenshoty oraz wersję demonstracyjną gry. Najlepiej zastosuj formularz który został zmieszczony w odpowiednich działach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, czepiasz sie go. Chciał sie tylko pochwalić co robi a ty już go warnem straszysz (i teraz widać że brakuje działu 'zapowiedzi' - proponowałbym go stworzyć).

Graficznie nie jest genialne, ale dobrze że nie jest 'oczojebne' (jeśli to zalicza sie do wulgaryzmów to prosze ocenzurować). Fajne połączenie platwormówki ze strzelanką - tego dawno nie było (sam chciałem coś takiego zrobić :P ).

Mam nadzieje że grywalność będzie lepsza niż grafika, bo z chęcią bym w to pograł :)

 

Pozdrawiam :]

logo_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie te postacie :) Ale nie powiem, jak na pierwszą grę to nie jest tak źle :P w końcu mogło być gorzej :) Możliwe że gra będzie miała dobrą grywalność, ale tylko gdy rzeczywiście będzie ona miała możliwość gry przez sieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QUOTE

Coś w stylu counter strike, tylko w o wiele gorszym wydaniu i do tego w 2d

 

Poco robić gorszą gre ;/ nie rozumiem tego.

 

A uważasz że zrobie lepszą od counter strike ? Gry w Gm nie mogą się równać z takimi projektami jak cs... To tylko miało przybliżyć, o co w tej grze będzie chodzić.

 

 

Z góry dzięki za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiem ze ten temat jest stary ale przez prawie 3tyg byłem na wakacjach i nadrabiam zaleglosci... bo przez telefon moglem tylko pisac ale testowac gier juz nie :(

 

Grafika taka sobie...

Czcionka Z Unreala... Ladna jest wiem ale nie zbyt to oryginalne ;/

Dlaczego tylko przycisk startu gry działa?

I kursor strasznie dziwnie chodzi... Jak bym nie wyrabiał nad myszką...

Nawet pliku pomocy nie ma, jak sie steruje!!! XD

Troszke nudne...

Gry postać nie ma broni powinieneś zrobić ze ręce trzyma opuszczone bo tak wygląda jak dziecko które chce cukierka XD

Dlaczego postać sama nie zmienia broni gdy zdobędzie nowa/skonczy sie amunicja/gdy nic nie ma i podniesie?

Kurde... wypadłem... popraw gre, postac moze wypaść poza plansze!

 

Proba odwzorowania soldata ci żałośnie wyszła ;p

 

Dam 3 gwiazdki bo strasznie nudne ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...