Skocz do zawartości

Zablokowane Błąd na forum !!


Prze_As

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ziomy, ale ta wiadomość , jest chyba najgorsza jaką usłyszyscye w swoim życiu. Przykro mi to stwierdzić , ale na forum wtargnął się olbrrzymi błąd. Chodzi o to że... ehh szkoda gadać. Na początrku tylko napsize że to napewno nie wina Admina, to musiał zrobić któryś z moderatorów , albo redaktorów, bo nie wierze że taki gość jak Admin który ma poukładane w głowie , i wie co w życiu jest ważne popełnił by taki błąd.

 

Chodzi mi mianowicie o dział Gotowe gry i programmy.

Chodzi o to że wchodze dzis w temat Dark Pacomon, pisze sobie recenzje , patrze w góre i ... Zdębiałem !!

Szok , Otumanienie, Przyćmienie. To co zobaczyłem było dla mnei nie do pomyślenia. Otóż chodzi o to że gry ocenia się gwiazdkami. .... nic wam to nie mówi ?? Gwiazdki modne były za czasów lat 80tych a dzis mamy lata 2007 czyli 27 lat wstecz !! Ja rozumiem moderatorów , że praca praca , że muszą coś tam ciągle poprawiać, że muszą weryfikować, spoko ja to rozumiem. Ale ocenianie gier za pomocą gwiazdek to jest szczyt wszystkieog. Mogliscie tam dac trapezy, kółka, serduszka , cokolwiek byleby nie gwiazdki.

Ja nie wiem, ale na miejscu twórcow gier, robiłbym specjalnie słabe gry poto żeby uzyskać jak najmniej niemodnych gwiazdek.

 

Mam nadzieje że szybko ktos to naprawi zanim więcej osób się o tym dowie. Ale na koniec jeszcze powiem że mimo tego karygodnego błędu to forum roxi, a jego rodzic czyli Admin , jest dla mnie czymś więcej niż tylko pan i władca. Admin : " You are roxxx !! "

 

I jestem przekonany że to nie jego wina . JEst jeszcze inna teza że ostatnio pojawiło sie tu wielu hacherów min . Bagno i mogli zchakować i tak zeszpecic Gmclan. Ale jednak to by oznaczało że gmclan ma słabe zabezpieczenia a to juz wina admina. Więc pozostanmy przy pierwotnej wersji : Cała wina spada na moderatorów. Wstydzcie się ! I uczcie się od Admina !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdki dobrze wyglądają i lepiej żeby zostały ;)

 

Kto jest za banem dla Prze_Asa? ^^

Ja jestem za banem.

Edit: Oczywiście że jestem za banem

jestem za!

Jestem za warnem dla niego

A po 2 jestem za banem dla ciebie

Od kiedy na GMClan panuje demokracja? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, pisze się czasem takie artykuły, które z pozoru wydają się 'bardzo poważne i serio' a jak się człowiek przyjrzy im z boku to od razu widać, że autor celowo tak napisał, aby trafić do czytelników z ciut większą dozą humoru ^^ Ja tam bym nie brał na poważnie tych 'oskarżeń' moderatorów, raczej powinno to się traktować jak 'lekką' lekturę z przymrużeniem oka ( nie pisaną na poważnie ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban był modny gdzieś w latach 80. Teraz stosuje się kastrację i sterylizację.

 

Gwiazdki nie są od samego początku na forum. To moje dzieło!!! Muaahahahahahha... joke. Na serio: ja dałem pomysł na gwiazdki, a większość była za.

 

@Jabol: za wyrażanie opinii nigdy nie ma bana i warnów, ale on (Prze_As) wyraża ją w sposób nie konwencjonalny (nie mam zielonego pojęcia co to oznacza XD), tj. za dużo gada.

 

Bagno, Prze_As i Bigshark to jedno i to samo, wg. mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...