Skocz do zawartości

Zaczelem..


Rekomendowane odpowiedzi

no a da ktos przyklad

 

omg .. przykladow moze byc mnooostwo , zarejestrowana ci poprostu daje dodatkowe opcje ale dzialasz normalnie jak w niezarejestrowanej , .. Masz dodatkowe klocki mozesz filmy dodawac , scrypty rozne image angle czy cos tam

 

Piszesz podaj przyklad ale nie piszesz konkretnie jaki , wiesz ile moze byc przykladow ?

 

Masz pelno tu przykladow na zerejstrowana i nie tutaj , 64digits.com oraz mc.yoyogames.com tak wiec poogladaj ..

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie funkcje dodaje?

A moze jak sie robi mmorpg(bardzo prosty)

 

A moze zrobic ci gre mmo rpg a ty mnie dodasz tylko do CREDITSOW ?

 

Poczytaj .. jezuu .. duzo funkcji , image angle a zreszta co ja ci bede pisal .. masz dokumentacje , jak widze ze piszesz to i umiesz czytac .. A jak ci sie nie chce czytac i przegladac przykladow to pozostaw robienie gier :P

 

 

edit ; Czego wy wszyscy tak napalacie sie na te mmorpg .. nie dosc ze trudno "chyba" sie robi to niedlugo tych gier bedzie tyle ze glowa bedzie bolec .. mnie osobiscie te gry nie jaraja xD wole bardziej zwykle rpg , crpg , hack'n'clashe itp

 

@down .. w niezarejestrowanej teez "niby" mozesz zmienic kursor xD

 

A i jeszcze przy ladowaniu znika ci baner gm xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie kapujesz na czym polega robienie gier, zadając takie bezsensowne pytanie. To tak samo jakbyś np. nauczył sie czytać we wszystkich językach, i chciał się dowiedzeć co dzięki temu bedziesz mógł robić, prosząc o to aby ktoś przeczytał ci jakąś książke. Sądząc po tym jakie zadałeś pytanie zarejestrowałes gm nawet go nie uruchamiając, sądząc iż skoro ktoś zrobił dobrą gre, to ty też tego dokonasz, nie wiedząc nawet czy programowanie cie ciekawi.

 

A żeby nie było iż robie offtop, zobacz sobie Almore, przykład zarejestrowanego gm + dll'e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no po prostu nie chce mi sie nic mówic - nie będe nic mówił bo szkoda słow... Robie gre mmorpg i szukam chetnych... co ty myślisz ze my mamy ochote zrobic ci wszystko a ty sie potem pochwalisz?? Robienie takiej gry jest strasznie trudne a ty nie znasz podstawowych funkcji ... :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcailbym zrobic gierke MMORPG i szukam chetnych

pisac na gg

6871485

:lol2: :lol2: : :lol2: :lol2: :l

A ja szukam chętnych do gry Rts,3d,przez internet z battle netem.

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

Co mi tam warn musiałem cię wyśmiać....

 

WYSTĄPIŁ NASTAĘPUJĄCY(E) BŁĄD/BŁĘDY

Próbujesz zapostować wiadomość zawierającą większą liczbę emotikon niż jest to dozwolone. Zmniejsz liczbe emotikon i wyślij ponownie wiadomość

Kurde,ale i tak było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...