Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online - Decydujący UPDATE


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 393
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

0.97?? a buahaha R4cz3j 6.7

 

 

EDIT: o_O o edita dales xD

 

@@@@@@@@@@@ BOREK

 

RAda Problem dlugiego ladowania gry jest oczywiście spowodowany za dużą ilośćą multimediów w pliku exe. Wszystkie obrzy dziwieki wwal na data i jakims dll'em zrób żeby było zakodowane i tylko twoj system odkodowania mógł odczytać. Dobrze by było podzielić daty na kategorie: Tło , Itemy , Dzwieki , muzyka , itp. Tymon mial chyba przykład paczuszki może ci sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli...cholerny problem. ;/ Może warto jednak olać to zmniejszanie wymagań? Efekt o dziwo jest w pewnym sensie odwrotny od zamierzonego. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak. Czas podsumować.

Gdy byłem w mieście, Almora Strasznie się cięła. około 10/5 fps.

Ale gdy zerwałem połączenie metodą ( Wyjmij kabel od sieci )

Gra się od cieła, i działa na 100/90% FPS.

Coś powalone jest w pobieraniu danych.Może za często pobiera, albo za dużo?

No i czemu duże tekstury się pierdzielą? Kiedyś tak nie było. Gdy podchodze do "Dachu jaskini" Po chwili robi się on czarny.

No i gdy "Już gram" Almora zajmuję 604 ram :]

 

I jeszcze jedno: Może usuniesz to "trzęcienie się drzew" o jeden pixel? Bo to także wdg mnie przycina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak. Czas podsumować.

Gdy byłem w mieście, Almora Strasznie się cięła. około 10/5 fps.

Ale gdy serwałem połączenie metodą ( Wyjmij kabel od sieci )

Gra się od cieła. I działa n 100/90% FPS.

Coś powalone jest w pobieraniu danych.Może za często pobiera, albo za dużo?

No i czemu duże tekstury się pierdzielą? Kiedyś tak nie było. Gdy podchodze do "Dachu jaskini" Po chwili robi się on czarny.

No i gdy "Już gram" Almora zajmuję 604 ram :]

 

Cekol ma rację-po prostu musiałeś Borek zapomnieć o jakimś ważnym czynniku uwzględniając ładowanie świata połączone z wysyłaniem danych. Może przez to, że klient ładuje mapę, jednocześnie wysyła te dane do serwera, a ten do klienta drugiego. W efekcie ten drugi otrzymuje informacje o ładowanym świecie na komputerach innych graczy i gra przez tą ilość danych skacze? :/

 

EDIT: To od razu wyjaśnia lagi, bo serwer trochę nie wyrabia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Borka.

Czy można by było wypuścić wersje taką jak była 0.65 wtedy dłużej się czekało ale przynajmniej na kompach które miały mało ramu tak nie cieło. Ponieważ kiedy była wersja 0.65 to nawet wtedy miałem już 3/4 FPSów i grało się cudopwnia jak na mojego kompa ;) A teraz tnie jak nidy dotąd. Więc czy mógłbyś wypuścić dwie wersje gry, jedną dla słabszych kompów i by się ładowała jak wcześniej a druga dla tych co mają więcej ramu i szybciej się gra ładuje.

 

Edit:

Czy oczywiście można by było tak zrobić.

Edit:

Brawo :D To bardzo dobrze że już wiesz ;) Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do tego co tak muli, ale teraz szukam rozwiązania, żeby chodziło wszystko OK

A może przedstawisz nam co tak muli? :P Pomożemy ci razem! (Znaczy ja pomyślę) xD

No chyba że takie utajnienie danych o błędzie , narusza prawa autorskie , albo jest kluchem do [h4+|0r@] , to nie musisz podawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moge tak tylko zapytać czy jeszcze uda ci się zrobić tą 0.68 dziś ?? Bo mnie troszke zmyliłeś smile2.gif i ściągnołem 0.67 a tu "...."wiecie co tongue2.gif

No wiesz, niestety się nie udało, gdyż mamy już niedzielę. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce poprostu zagrać wkońcu ;P Już się cieszyłem jak włączyła mi się 0.665 to serwer był off więc narazie ujrzałem menu... ;] Wiesz narazie są to testy zapewne gdy ruszy oficjalny serwer jak ruszy wogóle to postać będziesz musiał robić od początku...

Samo wytłumaczenie problemu pewnie Borkowi by zajeło sporo czasu :P Lepiej niech poprawia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...