Skocz do zawartości

Hosting


Maxpayn

Rekomendowane odpowiedzi

Może rtu.pl albo free-site-host.com ? Musisz sam przetestować, który ci będzie pasował. Jeszcze ważne jest to co ci jest potrzebne: sam HTML, PHP czy PHP z MYSQL czy jeszcze jakieś ASP czy inne cuda. Powiedz czego wymagasz od hostingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż obowiązkowo żeby miał html, php.

Też się zastanawiam nad osemka.pl co o tym myślicie?

 

Osemke omijaj z daleka.

Weź 60free.ovh.org, po prostu najlepszy darmowy hosting. (Może mało ma miejsca, ale można nieograniczoną ilość kont zrobić :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karus próbował być zabawnym ;] . Ja z darmowych nie mam za bardzo nic do polecenia, ciekawie wyglądają oferty http://ovh.org i http://freehost.pl , ale na żadnym z nich konta bym nie założył ;p . Dlaczego? Odkąd mam kupne konto, to widzę jakim szmelcem są darmowe konta. Płacę SMSem za 9zł miesięcznie i mam 500MB pojemności, nieograniczony mysql i transfer roczny 160GB. Polecam: http://insane.pl . Poza tym dzięki doświadczeniom na darmowych kontach od piwko.pl, of.pl, tripod.lycos.co.uk, yoyo.pl oraz googlepages.com z przykrością stwierdzam, że najlepsze są googlepages.com i of.pl, na których niestety PHP nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra domain

Add a valid domain name(.com, .co.uk etc). After adding this domain both the domain and previous subdomain will operate on your account.

Domains must be registered through an external registrar.

Nameservers: ns1.12gbfree.com, ns2.12gbfree.com

Maximum of 255 characters.

 

A w tym co mam wpisać?

 

P.s Gdyby dawali 500GB to już bym znał tą strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie to było 500GB na pewno ale jak się zarejestrowałem to nie przysłali e-maila aktywacyjnego.

 

JA mogę obiecać i 10000GB tylko co z tego, skoro nie dotrzymam umowy? :) To jest tylko marketing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam 12GBFREE.COM

 

-12 GB powierzchni

- Nieograniczony MySQL

- PHP

- Brak reklam

i w miarę szybki jest :thumbsup:

O ja cię sunę! (tylko bez skojarzeń, bo nie gustuję w chłopakach ;P) Takiego hostingu to żem jeszcze nie widział. B) Ja to mam 5 giga z nazwa.pl za 3 bańki, a tu darmowe 12GB. :] Jeśli to nie naciągacze to jestem w siódmym - pfu... - tzn. dwunastym niebie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja widziałem z rok temu podobny hosting, ale 1GB. Też tak ładnie wyglądał. Potem się okazało, że można wrzucać jedynie pliki graficzne, php, css i html, na inne jest zakaz, poza tym limit rozmiaru pliku 250kB. Pewnie z tym hostem jest podobnie, w końcu jak jest brak reklam, to nie zarabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...