Skocz do zawartości

Zjazd GMC 2007


gnysek

Twoja opinia na temat zjazdu  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pojawisz sie na takim zjeździe?

    • Absolutnie NIE
      16
    • NIE, to zbyt daleko
      17
    • Najprawdopodobniej TAK
      21
    • Na 100% TAK
      9
  2. 2. Który miesiąc wolisz?

    • Lipiec
      12
    • Sierpień
      16
    • Obojętnie
      35


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Tymon, możesz na pasztecie i zupie chińskiej jechać, masz 28 złotych zaoszczędzone dziennie :P wyjazd będize raczej w sierpniu, więc masz jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Siema, Ja raczej nie pojadę ale tak na wszelki wypadek (gdyby rodzice sie zgodzili (bo mam 13 lat)) to dałem NAJPRAWDOPODOBNIEJ TAK... Ale to bardzo daleko z Katowic (raczej z Nakła niedaleko Tarnowskich Gór i Bytomia)

 

pozdro, Mimek

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jak jeszcze raz ktoś zaproponuje miasto w którym mieszka i ratuje się argumentami "bo tam mam blisko" to ma dostać warna (dobra, niech moderatorzy zdecydują ;p)

2. zaznacz to na mapie polski, bo się zgubiłem xD

3. coś tam coś tam o wychodzeniu bez ostrzeżenia - no weźcie, rodzice jesteście że się tak martwicie? no oczywiście, przecież na kaszubach przy domkach są jaskinie niedźwiedzi grizzly i pożerają każdego wychodzącego bez ostrzeżenia gmclanowca.

4. palenie szkodzi osobom przebywającym w pomieszczeniu

5. wolałbym żebyście się nie napalali że będziecie w domku z Tymonem

6. jakiś sprawiedliwy podział, żeby nie było że niżsi rangą są lekceważeni ;p

7. gnysek, bierz pod uwagę ceny, bo co nam po apartamencie za 200zł na noc ;p

8. tak naprawdę łażenie nad jeziorem itp. jest nudne i nikomu się nie podoba, więc po co to nam? xd

9. jak ktoś się upije wrzucimy go do jeziora nagiego i zdjęcie damy na stronę główną gmc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Supavader:

1. Popieram - solidarność i kompromis muszą być ! Jedziemy i tyle ;p

2. Jest coś takiego jak Zumi.pl xD

3. I zue strielali, które pożerają niegrzecznych moderatrów =p

4. Palenie szkodzi pięć razy bardziej osobom przebywającym w otoczeniu palącego ;p (ja osobiście nie palę ;))

5. Właśnie. To miejsce jest zarezerwowane dla mnie. :P

6. Proponuję numery domków dopasować do ilości kwadracików przy randze ;x Tak serio, to możemy zawsze losy ciągnąć... xD

7. Może dają hurtem... =P

8. Własnie, jeziora sux, o spływach już nie wspominając... Ja osobiście nie lubię tych klimatów, chociaż gdyby ktoś zaproponował... :) Ehh, nad jeziorami może i jest fajnie, ładnie, ale i tak żadne się nie równa z Łabędziem koło Grajewa xD

9. Popieram - załóżmy jeszcze oddzielne podforum: "Wspomnienia ze zlotu" xDDD

 

Ja raczej na pewno przyjadę, mogę też wziąć kogoś z 'białostoczyzny' pod opiekę ;p A, i niedługo wpuszczę tutaj mego syna (:P) - może on jechać np. jako osoba towarzysząca ?? =F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Dziewczyny to tylko od 17 lat w górę, ładne i do tego wolne, to wtedy do domu je zabiorę po wszystkim :P

Myślę, ze w naszym gejowskim męskim gronie koleżanka by się dobrze nie czuła (zwłaszcza w nocy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Ale was nabrało na to Gey party :D

Ja mam tylko jakieś 670km ( granice małopolski; podkarpackiego i świętokrzyskiego :D [sZCZUCIN] (są 2 w całej Polsce :D ) i jeśli zdam prawko to wpadnę pomimo tego że nikt mnie tu nie zna (zawsze można się poznać ) :D ale co zrobić czasu nie mam na nic a pasuje się gdzieś wyrwać :D więc jeśli zdam prawko to wpadam i kogoś mogę zabrać po drodze :D

 

Ps. Zabiorę małe co nie co :D >>FILMIK<< to jest jeszcze nic :D

 

@FIREMARK jest jeszcze w sumie ponad 2 miesiące czasu :D no nie mów że nie uzbierasz kasy do tego czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na litość Boską! Jestem programistą a nie maszynistą! Czego tak daleko?! Proponuje Rzeszów ;] Pikne miasto, pływalnie mamy... żwirownia xD Prawie jak plaża... A tak na poważnie to trochę daleko, proponował bym coś pośredniego tak by wszyscy mieli po równo dojazd, Ja mógłbym pojechać na spokojnie ale musiał bym się z kimś zabrać... Nie mam zamiaru płacić z 80 zł za podróż w jedną stronę... Jeżeli panowie nie zmienicie swych postępowań dotyczących zjazdu to panowie wasz ulubiony Moho nie przyjedzie na zjazd ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kaszuby, Kaszuby co to w ogóle jest?! Pierwsze słyszę...

 

@eXcLiFe

 

Mieszkam w Rzeszowie... Ty mieszkasz niedaleko? Ale mówiąc że mogę się zabrać z Tobą masz na myśli tam do Gnyskowa czy do Rzeszowa ? xD Bo jak do Rzeszowa to ja od razu mówię że jestem właśnie z stamtąd... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...