Skocz do zawartości

Zjazd GMC 2007


gnysek

Twoja opinia na temat zjazdu  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pojawisz sie na takim zjeździe?

    • Absolutnie NIE
      16
    • NIE, to zbyt daleko
      17
    • Najprawdopodobniej TAK
      21
    • Na 100% TAK
      9
  2. 2. Który miesiąc wolisz?

    • Lipiec
      12
    • Sierpień
      16
    • Obojętnie
      35


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Dobra, trzeba sprawę postawić jasno. Wiele osób chciało by zjazdu, bo jakby nie patrzeć - strona swoje lata już ma i jednak jakoś mniej lub więcej sie znamy, ale to tylko znajomośc przez sieć. Wiadomo że z tych 2500 ludzi zarejestrowanych nie przyjedzie więcej niż 50, ale nawet jak będzie nas 15 - 20 to i tak warto się spotkać, poznać i porozmawiać raz bez spamowania, warnów czy błędów ortograficznych.

 

Sprawa wygląda tak. Ja jadę w dniach 13-15 czerwca na taką wiochę co sie zwie Sulęczyno. Jest to gdzieś na kaszubach , ale mniejsza z tym. Zapewne wielu z was wolało by gdzieś bliżej siebie, ale juz tłumaczę skąd taki wybór. Po pierwsze, skoro tam jade, to zobacze jakie są warunki. Ponieważ nie jest to typowa wycieczka szkolna, a raczej wyjazd z zaprzyjaźnionym nauczycielem (zatem będzie to pewnie impreza z %), to spokojnie zorientuję się tam w warunkach. Z tego co doczytałem, to można tam kupić żarcie na cały dzień, więc to nie problem. No i teraz najważniejsze - zająbym się organizacją, dlatego też ustaliłem zaocznie miejsce.

Informacje o ośrodku znajdziecie tutaj: http://www.podroznik.gda.pl/podroznik.php (wygląda jak typowa melina na zjazdy ludzi z całego kraju :P ), a tutaj mapka gdzie to jest: http://www.podroznik.gda.pl/img/map_pol.gif

 

Proszę na razie o głosowanie w ankiecie, czy jesteście zainteresowani takim zjazdem. Wiadomo, że dużą rolę grają tu pieniądze, a taki zjazd tanią imprezą nie jest (musimy liczyć z te 40 złotych za dzionek z jako takim żarciem), zatem około 200 złotych za 4-5 dni. Do tego dojazd (na razie nie wiem jak tam dojechać).

 

Zgłaszać chęć do udziału mogą wszyscy mający skończone przynajmniej 13 lat, osoby niepełnoletnie dodatkowo w razie dojścia do skutku imprezy, przywożą ze sobą zaświadczenie podpisane przez rodziców, aby w jakiejś draki nie oskarżono nas o namawianie na ucieczkę z domu. Zaznaczam też, że osoby niepełnoletnie które chciały by na taki wyjazd pojechać, o alkoholu, papierosach i innych używkach nie mają co mysleć. Jeżeli chodzi o pełnoletnich, to inne niż alkohol czy pety używki również absolutnie nie wchodzą w grę, a i te pierwsze dwie w ograniczonych ilościach (wiadomo, jak ktoś pali no to musi, ale domki podzieli się na palących i nie najwyżej, bo np. ja osobiście nie palę). Konkretny regulamin ułozy się, jak będzie już coś wiadomo więcej na temat wyjazdu.

 

Czekam na wasze opinie i propozycje.

 

(oczywiście, ten ośrodek to nie osateczna propozycja, ale cenowo wolałbym aby to było około 200 złotych, bo jeszcze dojazd pozostaje, co prawda PKS nie jest aż taki drogi, ale wiecie, to i tak duża kasa).

 

Offtopic będzie kasowany i karany, potrzebna jest opinia a nie dyskusja o dupie maryny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nareszcie jakieś konkrety!

Pomysł oczywiście świetny. :) Ośrodek chyba nie musi być super-wypas, bo w końcu chodzi o spotkanie się z ludźmi. Na Kaszuby co prawda trochę daleko, ale jakoś dojadę. ;P Tylko przydałoby się ustalić wstępny termin. Jeśli rodzice pozwolą, przybędę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

można krócej, będzie taniej. tylko że zauważ np. 3 dni: pierwszego przyjeżdzamy, zanim sie rozgościmy zapoznamy itp, to mamy drugi, a trzeciego sie pakujemy. Zatem albo 4 albo 5. Poza tym, jak jedziesz kawał drogi, to nie na kilka minut :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Max jedziesz to przecież mogę się zabrać razem z Tobą - jako opiekun. =P

 

Gnysek. Racja, ale to nie o to chodzi. Ja bym z wami i 2 miesiące mógł "przebalować". :3

 

EDIT

Mam nadzieję że nam się w końcu uda zebrać w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Max jedziesz to przecież mogę się zabrać razem z Tobą - jako opiekun. =P
Ciekawa propozycja. =) Ale to czy pojadę, i tak zależy od terminu.

 

Btw, najłatwiej będzie dojechać, jeśli Gm'owcy z tych samych obszarów pozbijają się w grupki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Wiem, że niektórym odległość przeszkadza - bo ja faktycznie nie mam daleko (jakieś 80 km), ale wybrałem sobie takie miejsce ze względu że będę je miał już sprawdzone i po prostu jako organizator jest mi to wygodniejsze. A kwestia dojazdu - to ja np. z kumplem raz pojechałem do warszawy na pokaz ps3 z klikoma kanapkami nie znając całkowicie miasta i nie umarłem, a to jednak był kawał drogi, wiec sobie poradzicie, ew. problem to koszt podróży - dlatego kwestia tego czy 4 czy 5 dni jest otwarta, bo to jakby nie patrzeć droga w jedną stronę zaraz wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Gdy tak sobie popatrzałem, http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&lo...p;Submit=Szukaj

zapytałem się taty i w ogóle, To stwierdzam że raczej pojadę(Tata mnie zawiezie xD) mówił że to tak około 200Km , tak 3 Godz drogi :)

No, niech ktoś teraz powie, że to daleko, skoro 200 km samochodem komuś nie szkoda jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Skoro jest to ośrodek, to raczej w gości tam się nie wpada :P

Wiesz, jeżeli tam będziemy, to spotkać z nami się możesz na pewno jakoś, ale jako uczestnik liczony nie będziesz. A 4-5 dni opierdzielania sie każdemu przyda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dalego, wyszło jakies 487km czyli raczej nie mam szans żeby jechac :( :/ (szkoda :( ). Moze jeszcze się stac taki cud że z ministrantami akurat tam pojedziemy :) (ale wątpie :( ). I niestedy mam 12 lat :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

@123el: wiesz, to jest ośrodek, a jak mamy domki na ileś tam osób wynajęte, to na tyle mamy i nowych osób nie przyjmujemy. Domków dla jednej nie ma, więc raczej kłopot.

 

@gumex: no widzisz, większość ludzi w Twoim wieku raczej nie wpadnie i nic dziwnego, zapewne nawet teraz jak mam 20 lat moi rodzice nie będą zadowoleni z takiego wyjazdu :P dlatego też jest wymagana dodatkowo zgoda, bo to jednak jest jakaś odpowiedzialność, a potem ktoś powie, że was na siłę namawiałem i coś się stało. Poza tym, jeżeli w tym roku wypali, za rok pojedziemy gdzieś na drugi koniec polski, tak abym ja miał daleko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ja dojechałbym tam w niecałe 6h. :) Trochę daleko i jeszcze jak rodzice usłyszą kto tam będzie xD W każdym razie wszystko zależy od daty i od zorganizowania tego wszystkiego :).

Jeśli Pietrus jechałby i nie miałby nic przeciwko zabrałbym się z nim :P.

 

Najgorzej obawiam się tego, że już w pierwszy dzień podpadnę i reszta pobytu byłaby męczarnią :P .

 

Tak więc czekam/czekamy na oficjalną datę i cenę zjazdu i wtedy zobaczymy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja myślę, że zabranie się z kimś, to bardzo dobre rozwiązanie, bo we dwóch raźniej, bezpieczniej, i mniejsza szansa, że się zgubicie.

A dlaczego masz podpaść ?

 

btw. bo pietrus płakał nad tym alkoholem - ale tak naprawdę będzie bezpieczniej i przyjemniej (bo niedajboże ktoś coś rozwali, albo sie zarzyga na śmierć), poza tym z tego co wiem, to dużo ludzi jest bliska abstynencji (jak ja). Nie mniej, raz trzeba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy. Proponuję, żeby każdy kto decyduje się na udział w zjeździe, podał wstępne ramy czasowe, które mu odpowiadają, aby można ustalić jaki termin wchodzi w grę. Jak dla mnie jest co cały lipiec :] (ankieta może być dla niektórych zbyt ogólna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

no powoli można by tak robić, bo jak będzie już z 15 osób chętnych to zrobię rozpoznanie jak tam pojadę, w którym terminie byśmy mogli pojechać bez problemu, żeby miejsce było. o tyle jest dobrze, że tam jest 110 miejsc, a cenowo z tego co patrzałem to nie jest źle (wychodzi 50 złotych z żarciem, a np. w chmielnie niedaleko 42 za sam domek jest + 27 za żarcie :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego masz podpaść ?

Hmmm. Ostatnio na wycieczce przypadkiem potrąciłem jakieś puzderko na różne rzeczy warte 50 zł. :P Różnie może być xD

 

Poza tym niektórzy (np. Ja) mogą czuć się nie pewnie śpiąc w jednym pokoju (nie daj Boże w łóżku) z bandą obcych facetów. Jakby taki Propaganja ze mną w pokoju był to bym się bał xD

 

@Down: 2 dni można nie spać ale już po 3 dniu słabe organizmy mogą "dead" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osz wy! ładnie to tak wykorzystywać mój pomysł bez mojej zgody? :P no nie, spiskowcy tutaj się robią, forces of corruption. A tak nawiasem mówiąc na 89%* się tam pojawię.

 

*jak zdobędę jeszcze 100zł i przekonam rodzinę x\

 

EDIT:

 

ale jak się uda, to pamiętajcie kto wam podsunął ten pomysł ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja mam >500km i dla mnie niestety to problem. Cena >60zł w jedną stronę też mnie nie pociesza. xD

 

Supavader, pomysł od 3 lat już się pojawia. =]

 

EDIT

Zna może ktoś kogoś kto potrzebuje strony/programu? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...