Skocz do zawartości

Wgrywanie gier na gameboy color


Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Kupujesz taki sprzęt do zgrywania, czyste kasetki i zgrywasz. Coś takiego stosuje się też przy Homebrewach na Nintendo DS czy też piratach. I niestety wydaje mi się, że takie jest główne zastosowanie tych maszynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się ... niestety Game boy color to konsola 2 generacje wstecz i wątpie czy taką nagrywarke do GBC jeszcze dostaniesz - szukaj na serwisach aukcyjnych albo w sklepach konsolowych w których sprzedają stare konsole - tam może jeszcze znajdziesz chociaż szczerze w to wątpie.

 

PS. Zazwyczaj znajdziesz to pod nazwą Nagrywarka, Programator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz, ta nagrywarka. :) Sam mam GBA, za którego niegdyś wybuliłem sporo kasy i szkoda mi teraz, żeby się zmarnował. Skoro już jest taki temat, to zadam pytanie: ile mniej więcej gier zmieści się na karcie 32-megabajtowej? Zainteresował mnie ten przedmiot i zastanawiam się nad kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się LittleFish - wielki antyfan wszystkich większych na forum. :P

 

tylko zwracam uwagę, że gnysek pomaga piratom. :| kryminalista. :|

Sprzedawcy nagrywarek DVD i CD też pomagają piratom. :| Kryminaliści. :|

 

Nie każdy nóż kuchenny jest do zabijania, a gospodyni domowa nie jest Billadenem. Ot co. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Da się ... niestety Game boy color to konsola 2 generacje wstecz i wątpie czy taką nagrywarke do GBC jeszcze dostaniesz - szukaj na serwisach aukcyjnych albo w sklepach konsolowych w których sprzedają stare konsole - tam może jeszcze znajdziesz chociaż szczerze w to wątpie.

 

PS. Zazwyczaj znajdziesz to pod nazwą Nagrywarka, Programator.

 

kurna, to ja podaję linka na allegro, gdzie nagrywarek pełno, a ten mi tu pisze, że wątpi że takie coś dostaniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, to ja podaję linka na allegro, gdzie nagrywarek pełno, a ten mi tu pisze, że wątpi że takie coś dostaniesz...

 

Tak gnysek wiem ... tylko że te wszystkie nagrywarki pasują tylko do Game Boya Advance i Nintendo DS wierz mi znam się na rzeczy ... do GBC żaden z tych cartridge'ów nie wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
nielicencjonowane przez nintendo gry na gameboya = piractwo.
Nie piractwo tylko conajwyżej złamanie zasad użytkowania gameboya skutkujące utratą gwarancji. Klawiaturą od komputera też możesz orać pole, i co? Ktoś Ci zabroni? :]

 

Nielicencjonowanych gier (darmowych) można sobie używać dowolnie. A co z taką nagrywarką zrobi Szymek, to już nie nasza sprawa, przecież nie napisał, że ma zamiar piracić (choć na 99% pewne, to jest ten 1% szansy... w końcu istnieje zasada domniemania niewinności ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...