Skocz do zawartości

Triplo Kugel


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Triplo Kugel

 

Gatunek: Logiczna

 

Opis: To jest wycinek z helpa w grze:

 

"W tym trybie przjdzie nam zmierzyc się z 50 labiryntami do ktorych ukonczenia niezbędne jest logiczne myslenie. Podzielone są one na 10 etapow po 5 leveli. Klimat każdego etapu jest inny. W każdym labiryncie jest kawałek złotego medalionu, a za złożenie każdego całego medalionu otrzymujemy dostęp do poziomu bonusowago. Możemy także sprobowac ustanowic nowy rekord czasowy w dowolnym labiryncie. Aby ukończyc level musimy odnaleźc wszystkie kryształy w labiryncie, a następnie dojsc do kuli teleportacyjnej. Zadanie to wcale nie musi byc łatwe, gdyż na swej drodze napotkamy lodowe bloki, rozpadające się pola, a nawet przyjdzie nam sterowac dwoma lub trzema piłkami na raz!"

 

Download: http://www.victorygames.eu/Triplo-Kugel

Rozmiar pliku: 5,55 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Platyna

Grafika:
Platyna

Muzyka:
Dźwiękoteka

Screeny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba!

Gra miała być trudna. Była robiona z myślą o ludziach o ponad przeciętnym IQ.

Więc jak ktoś przebrnie przez pierwsze 10 lvli to już se poradzi bo się "przystosuje" do poziomu trudności. Ale wątpie by ktokolwiek przeszedł chociaż 60% gry... A jak komuś się uda to wielkie gratz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne to do Kula World tyle że to ma jedną piłkę i jest w trójwymiarze. daje 5/5

 

Strzał w dziesiątkę!

Kula World to najlepsza gra logiczna na świecie! Przeszedłem w niej wszystkie 170 lvl + tajne poziomy i bonusy i to właśnie Kula World była moją inspiracją :)

A że moja gra jest w 2D to uatrakcyjniłem inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@up

Beznadziejna grafika, prymitywne udźwiękowienie oraz muzyka ściągnięta z darmowych bibliotek... Jedyne, co właściwie wyróżnia tę grę to dobry pomysł i design poziomów. Brzmi jak kolejna, świetna produkcja? Macie rację w stu procentach! Triplo Kugel jest bowiem rewelacyjną grą logiczną, która zadowoli wszystkich miłośników dedukcji (i nie tylko)!

 

Na początku wszystko wybrzydasz, a potem mówisz że to rewelacyjna gra <_< Zmienny jesteś.

 

Co do gry to taka sobie, kiedyś już w nią grałem.

Ocena: 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku wszystko wybrzydasz, a potem mówisz że to rewelacyjna gra <_< Zmienny jesteś.

 

Co do gry to taka sobie, kiedyś już w nią grałem.

Ocena: 3/5

 

Nie jestem zmienny. Wybrzydzanie pewnych elementów, które zresztą krytykuję również później (nie czytałeś całości, czy czytałeś tylko po łebkach?), nie znaczy, że gra nie jest rewelacyjna. Po prostu pokazuję, jak gra, która ma wszystko beznadziejne oprócz jednej, najważniejszej cechy: grywalności, może być świetna. Poza tym mam wrażenie, że nie wyczułeś ironii :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dawno nie wchodziłem na to forum i se wlazłem by się o coś zapytać. Przypomniałem sobie że dawałem tu tę grę i z ciekawości zajrzałem w ten topic :)

I jakież było moje zaskoczenie że tyle postów i prawie same wielkie pozytywy :D

 

SeaSoft, muszę ci podziękować. Jakiś czas temu zerwałem z GM i dzięki tobie postanowiłem do niego wrócić :)

 

Zacząłem robić platformówkę łączącą w sobie elementy platformowe, strzelanki no i oczywiście gry logicznej. Jak ktoś grał w Ratcheta to wie o co chodzi ;) Oczywiści nie będzie to idiotyczne nachrzanianie z maszynówy czy bazooki bo nie wyobrażam sobie gorszej gry tylko po prostu logiczna platformówka w której postać ma różne bronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...