Skocz do zawartości

Zablokowane Lighting Phiniks


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Lighting Phiniks

 

Gatunek: Show Time

 

Opis: Lighting Phiniks to gra o wytrzymałych nerwach i oczu "WEDŁÓG MNIE" Podczas zabawy naciśnijcie "ENTER" a będzie efekt świetlnosci. A uwas jak chodzi ? Zacina się ?? Proszę o sprawiedliwą ocene.

 

Download: http://www.gmclan.org/up1594_3_Lighting_Phiniks.html

Rozmiar pliku: 1,53 MB

 

Autorzy:Dziękuje "Pheonix101"

Za udział w programowaniu gry "Lighting Phiniks"

Adventus

Elvis

Screeny:

Lighting_Phiniks.jpg

Lighting_Phiniks1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

1/5. Myślałem, że wziąłeś system świateł do swojej gry i wyszło coś ciekawego, a tu zwykły slideshow. 5fps na athlonie 3800+, gf7800gtx i 2GB ramu. Do tego trzeba czterordzeniowca i 8800gtx by zaczęło chodzić płynnie? :| Elvis, Ty się chyba nigdy nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe na poczatku w Lucky Day używałem tego silnika bo spodobał mi się efekt glow (nawet na screenie z strip clubu widać jak to wyglądąło), ale wypieprzyłem go bo nie chce mieć ani linijki kodu której nie rozumiem. Coś mi się wydaje Elvisie ze nie Ty to zrobiłeś, a 64digits to dobra stronka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne... Tnie się jak ...! Dam głowę uciąć, że autor Elvis miał niewiele wpływu na tę "grę". Jakoś wątpię, bym w normalnej freeware'ówce zobaczył "Dynamic Caster" w środku światła...

 

1/5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, zapomniałem napisać, że GM przecież nie obsługuje wielu rdzeni, więc gdy jeden pracuje, to reszta się nudzi. Ważne są mhz.

taa a dziwiłem się dlaczego nawet nowy komp nie zdusił BACK2 z full fps ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz słaby komputer

 

Słaby?! Przecież ja mam bardzo dobrego kompa. A to, że twój komputer ma wielkość pianina, a ty mieszkasz w willi i dostajesz 1000zł kieszonkowego na dzień, to nie znaczy, że każdy tak ma. :)

 

PS. Tak na serio: trzeba zastanowić się nad warnami za określenia "jesteście żałośni, bo nie lubicie mojego przerobionego przykładu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
PS. Tak na serio: trzeba zastanowić się nad warnami za określenia "jesteście żałośni, bo nie lubicie mojego przerobionego przykładu".
A zabolało Cię to? Mnie nie. Jaklub, najważniejsze, to trzymać nerwy na wodzy i zlewać na takie odzywki, póki naprawdę nie są krzywdzące.

 

A co do tematu, to dziwi mnie jedno. Elvis ciągle kombinuje jak tu zabłysnąć przy pomocy cudzej pracy, zamiast samemu wziąść się do solidnej nauki i roboty. Niepotrzebnie tylko marnuje czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zabolało Cię to? Mnie nie. Jaklub, najważniejsze, to trzymać nerwy na wodzy i zlewać na takie odzywki, póki naprawdę nie są krzywdzące.

 

Średnio, ale zauważyłem napływ osobników, które wyzywają nas od żałosnych. Trzeba będzie to kiedyś rozważyć, bo musimy wiedzieć, że to może wzrosnąć i coraz więcej ludzi może tak wyzywać. A jak chcesz mieć przykład wkurzenia, to mogę ci dać, bo jak ja jestem zdenerwowany, to ślę wulgaryzmy że... (Na szczęście nie pokazuję tego na necie, staram się być kulturalnym.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis: Lighting Phiniks to gra o wytrzymałych nerwach i oczu "WEDŁÓG MNIE" Podczas zabawy naciśnijcie "ENTER" a będzie efekt świetlnosci. A uwas jak chodzi ? Zacina się ?? Proszę o sprawiedliwą ocene.

 

"WEDŁÓG MNIE" Lighting Phiniks to nie jest gra o wytrzymałych nerwach i oczu. To jest gra wymagająca od gracza wytrzymałych nerwów i oczu (bo jakość gry je wypali xD ) Podczas męczarni nacisnąłem ENTER, a ujrzałem jasny slajd zamiast ciemnego. A "umnie" tak chodzi-5 fps. Sprawiedliwa ocena -5/5.

 

Swoją drogą jak to jest, że na moim archaicznym sprzęcie mam tyle fps w tym "czymś", co Ranmus :huh:

 

Ale jesteście żałośni

Obraziłeś mnie. Naprawdę. Zdałem sobie sprawę, że jestem niczym przy Tobie. Przecież Ty skończyłeś chyba z milion gier, podczas gdy ja od dawien dawna nic nie zrobiłem. Jestem żałosny... :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Jaklubie, twoja duma została urażona? Nie popadajmy ze skrajności w skrajność

 

No, nareszcie jakieś konkrety. Spodziewałem się apelu. :P

 

PS. Ja po prostu wyrobiłem sobie słabe nerwy (was też obrażali bez przerwy przez 3 lata w rzeczywistości?).

 

co!!?? widzisz jak to jest kiedy robisz cos i innym to sie nie podoba!!??

 

Co miał oznaczać ten post? :P

 

Obraziłeś mnie. Naprawdę. Zdałem sobie sprawę, że jestem niczym przy Tobie. Przecież Ty skończyłeś chyba z milion gier, podczas gdy ja od dawien dawna nic nie zrobiłem. Jestem żałosny...

 

Teraz moja duma została NAPRAWDĘ urażona. :angry: Wiem, że tu gdzieś był żart ze mnie. (Tak przypuszczam ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...