Skocz do zawartości

Próbka tilesetu


Piczer

Rekomendowane odpowiedzi

pietrus głupoty gada. Pix.art.pl leży trupem, lepiej na pixeljoint.com, albo na własną rękę się uczyć jak ja. =]

 

Co do grafik, dość słabe - będąc całkowicie szczerym. =)

 

EDIT

Podglądaj prace innych, staraj się naśladować czyjeś techniki, na Pixelation zdobędziesz masę wiedzy technicznej, możesz się też doradzić innych w sprawie Twoich prac. Możesz też szukać nauczyciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piczer, nie o to chodzi. To nie ma być rysowane w 5-10min! Broń Cię Boże żeby to było rysowane na czas - chyba że masz wprawę. Chodzi o jakość, a przy uzyskiwaniu takiej można nawet 3-6h ( i więcej ) siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...nie powiem nic odkrywczego . Mi się nawet nie podobają platformy .... a czemu ? No jak każdy się chwilę przyjży , zobaczy że to wszystko , jest bardzo niechlujnie poskładane . A o to chodzi w układaniu platform , żeby każda wyglądała , jakby była jedyna w swoim rodzaju . Najgorszym elementem Tego są jednak drabinki i drzewa . Popracuj lepiej nad tym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za ładne, moim zdaniem. Nie podoba mi się niemal wszystko, a platformy tylko trochę. Przy prawym brzegu platformy nie bardzo się postarałeś. Wydaje mi się, że wszystkie tilesy pozamieszczałeś w oddzielnych backgroundach: to złe rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmus, moim celem platformy jest raczej zrobienie bardziej bajkowej, jak np. w Inversach. :) Dawanie dużo kontrastu może dać mniej raalizmu, albo więcej (nie wiem, bo nie próbowałem robić ciemniejszych platform ;) )

 

E: Zrobiłem jeszcze na rozgrzewkę drabinę:

2432drabina.PNG

Jednak nie umieszczę jej w tilesecie bo jest nie symetryczna :) (chyba, że powiększę rozmiary, np. 36x32)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet chyba pierwszej wersji platform bym nie zrobił, a co dopiero drugiej :lol:

Oceniając jednak, nie patrząc na siebie, dostajesz średnią ocenę za te nowe grafiki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...