Skocz do zawartości

Super Inko


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już taki Shoball jest lepszy.

 

Szkoda, że nie bardzo niedoceniony. :( Mimo wysokich ocen i publikacji w CDA nadal nie jestem wśród bestów na GMClanie (tylko niektórzy tak uważają, ale jeszcze nie nawet prawie wszyscy, co jest moim celem xP). Ale przynajmniej dla tej publikacji się opłaciło.

 

(Tzn, chodzi mi o to, że nie doszedłem jeszcze do kręgu "TeeGee, Borek i propaganja", co jest od niedawna moim celem)

 

(Ale nawet po osiągnięciu tego dalej będę tworzył)

 

A, teraz już rozumiem z tym hakowaniem. Podmienianie cyferek w pliku - to nie jest hakowanie, a przerabianie sejwa. Ale teraz już stosuję nowy system takich sejwów - "hakerzy" nie będą mieli łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Moim zdaniem z takimi grami nie masz nawet co startować do takiego Borka czy Propaganji, bo to co robisz to takie arcade'owe zręcznościówki. Musiałbyś rozpocząć jakiś znacznie poważniejszy projekt. Zresztą po co Ci tam być? Ja też nie należę i nie zależy mi na tym. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ciebie Ranmus wszyscy mają respect i słusznie (w końcu nie mieli by gdzie mieć tego respektu). A ja to fucktycznie nie mam co startować, ale jednak mam szansę i w nią wierzę. Bo czasami gracze na GMClanie muszą mieć chwilę oddechu po jakiejś wypasionej grze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie bardzo niedoceniony. Mimo wysokich ocen i publikacji w CDA nadal nie jestem wśród bestów na GMClanie (tylko niektórzy tak uważają, ale jeszcze nie nawet prawie wszyscy, co jest moim celem xP). Ale przynajmniej dla tej publikacji się opłaciło.

 

(Tzn, chodzi mi o to, że nie doszedłem jeszcze do kręgu "TeeGee, Borek i propaganja", co jest od niedawna moim celem)

 

(Ale nawet po osiągnięciu tego dalej będę tworzył)

 

A, teraz już rozumiem z tym hakowaniem. Podmienianie cyferek w pliku - to nie jest hakowanie, a przerabianie sejwa. Ale teraz już stosuję nowy system takich sejwów - "hakerzy" nie będą mieli łatwo.

Ja uwazam cie za fajnego goscia, ale denerwuje mnie to, iz robisz proste gry, a sa bardzo chwalone. Tak jak mowi ranmus, zrob jakis porzadny projekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu gry o poważnej tematyce odbiera się poważnie, a takie o tematyce humorystycznej, arcadowej przyjmuje się jako czyste minigry...to już kwestia podejścia odbiorcy tytułu do "sprawy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu gry o poważnej tematyce odbiera się poważnie, a takie o tematyce humorystycznej, arcadowej przyjmuje się jako czyste minigry...to już kwestia podejścia odbiorcy tytułu do "sprawy".

No z tym się nie zgodzę, tu nie chodzi o tematyke, widziałem naprawdę świetne gry robione na śmiesznie które miażdzyły rozbudowaniem, klimatem, i których nikt nigdy nie podchodzilby jak do minigry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę świetna, daje 4 gwiazdki.

Oby tak dalej :thumbsup:

 

Nie wiem czy to "BUG" czy zamierzone:

F5 - Zapis gry pod nazwą "_save46621.sav"

F6 - Wczytywanie gry

 

Dzięki temu grę można przejść w 5min =P

Pozdro dla ciebie i dla całego GMClan

 

P.S. Jeśli chcesz to mogę przyłączyć się do "Power Of Games" i pomóc przy większym projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikage podrzuciła mi linka do tej gry, wiec nawet troszkę pograłem. A jak pograłem to mogę i skomentować ;).

 

Generalnie gra jest bardzo sympatyczna - niby to mała i prosta zręcznościóweczka, ale o to tutaj chodzi. Nie każdy projekt musi być zaraz cholernie rozbudowany, a tak przynajmniej kończysz swoje gry (czego większość GMclanu o sobie niestety powiedzieć nie może ;)).

 

Fakt, że jakbyś kilka rzeczy minimalnie poprawił, to gra była by dużo lepsza. Kilka moich propozycji - większość łatwych do zrobienia, a jakość wzrośnie.

 

- Grafika - postać i obiekty są całkiem sympatyczne, ale te klocki w tle bardzo odstają. Może mógłbyś im nadać jakiś taki bardziej "soczysty" wygląd.

 

- Informacje. F5 sejwuje a F6 loaduje grę, ale skąd mam o tym wiedzieć? W sumie skąd mam też wiedzieć, że kulka ma trafić do "E", i że steruje się klawiszami ;). Gracze to leniwe istoty - jakieś minimalne info na starcie to zawsze dobra rzecz - nawet w tak prostej grze.

 

- Poziom trudności powinien rosnąć płynnie, a tu już można się sfrustrować przy pierwszej planszy. Fakt, że plansz jest ledwie 10. Swoją drogą - mogłeś tego więcej dać. Ja bym w takiej grze poniżej 25 nie schodził ;).

 

Ale generalnie, jak mówiłem, gra jest nawet nawet. Jak na skalę GMclanu zasługuje na 4.

 

 

Swoją drogą - nie rozumiem po co te krytyczne głosy, że INKO jest mała i banalna. Przecież to GMclan - forum głównie dla dzieciaków robiących dla zabawy amatorskie gierki . Jedna Almora wiosny nie czyni. Poza tym bez obrazy, ale większość z Was nie może poszczycić się nawet jednym skończonym projektem - choćby i najprostszym. Te wszystkie ambitne gierki pozostające wiecznie w produkcji się nie liczą ;).

Chłopak zrobił sympatyczną arkadówkę i już za to należy mu się uznanie.

 

Moim zdaniem z takimi grami nie masz nawet co startować do takiego Borka czy Propaganji

 

Oh noes!1!! Zostałem wykluczony z tego elitarnego grona ;). Teraz się załamię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ktoś jeszcze czeka na Shoballa 3. :)

 

Dzięki za dobre oceny. ^_^

 

Co do F5 i F6, to po prostu zapomniałem. Ale i tak czasami lepiej jest z tymi klawiszami.

 

Co do 10 poziomów - starałem się robić trudne plansze, aby gracz trochę posiedział. Ja się frustrowałem tylko w 2 planszy.

 

Micanser: Porządny nie znaczy wielki. Małe jest piękne.

 

Oh noes!1!! Zostałem wykluczony z tego elitarnego grona . Teraz się załamię...

Nie załamuj się, wszyscy wiedzą, że w nim jesteś. :P

 

PS. Możecie oczekiwać wersji 1.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Oh noes!1!! Zostałem wykluczony z tego elitarnego grona smile2.gif. Teraz się załamię...
Lol, nie chciało mi się wymieniać innych, więc zamiast I napisałem CZY. I tak rozmyślałem czy Teegee się przyczepi, hehe... :] Zresztą można by jeszcze dużo wymieniać, np. Buziol, dalej inni jak Skell czy Morty... Oj trochę by się ludzi nazbierało. Szkoda tylko, że nie wszyscy mają na tyle zapału/chęci czy czasu by wytrwać do końca z projektami, vide Nesher, nasz Tymonek i inni. :)

@Jaklub:

Pisałem już w innym temacie. Zrób grę z serii Contra (zaznajom się z 1, 2, 3 na snesa i 4 na sega mega drive) na multi, a umieszczę Cię w chali sław. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 10 poziomów - starałem się robić trudne plansze, aby gracz trochę posiedział. Ja się frustrowałem tylko w 2 planszy.

 

Zawsze lepiej jest zrobić więcej plansz, za to z łagodniejszym wzrostem poziomu trudności. Robienie gry trudnej tylko po to, żeby dłużej trwała, to dość 'tani' zabieg ;).

A myślę, że jak masz już engine, to dorobienie tych kolejnych 10 leveli nie zajęłoby Ci wiele czasu. Moim zdaniem warto, bo gra jest fajna i aż żal, że taka krótka.

 

Lol, nie chciało mi się wymieniać innych, więc zamiast I napisałem CZY. I tak rozmyślałem czy Teegee się przyczepi, hehe... Zresztą można by jeszcze dużo wymieniać, np. Buziol, dalej inni jak Skell czy Morty... Oj trochę by się ludzi nazbierało. Szkoda tylko, że nie wszyscy mają na tyle zapału/chęci czy czasu by wytrwać do końca z projektami, vide Nesher, nasz Tymonek i inni.

 

Dobra, dobra! Już się nie tłumacz ;). I tak już przejrzałem Twój mroczny plan wykluczenia mnie z GMclanu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub, znajdź sobie po prostu dobrego grafika. To na pewno zwiększy jakość Twoich gier. =)

 

Szkoda tylko, że nie wszyscy mają na tyle zapału/chęci czy czasu by wytrwać do końca z projektami, vide Nesher, nasz Tymonek i inni. :)
Jak dostanę "bonus rangę/grupę" (gdzie ranga != tytuł) to dopiero wtedy pomyślimy nad wydaniem czegokolwiek! xP

 

Dobra, dobra! Już się nie tłumacz ;). I tak już przejrzałem Twój mroczny plan wykluczenia mnie z GMclanu ;).
Zaczynam się bać o siebie. Naprawdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub, znajdź sobie po prostu dobrego grafika

 

Tego nie lubię. Nie lubię słać PM-ów czy maili po to, by dostać parę grafik. Wolę zrobić własne i utrzymać swój specyficzny i niezbyt dokładny styl. :P

 

Ja już czekam. Tylko co w niej będzie? 10 nowych plansz?

 

Ano będzie. Nie rozróżnia Guxio wersji 1.1 od 2.0? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
@Jaklub: Kiedy ten skłeloatualnienie?

 

Mogę dać nawet teraz - trochę nowych leveli jest. :)

 

EDIT:

Jest uptade!

 

- Nowe menu

- Nowe levele (więcej toczenia się z górki i plażowe poziomy)

- Mniej irytacji: hp, życia i punkty

- Usunięcie dużego szyldu PoG (mały jest)

 

UWAGA: Mogą wystąpić problemy z save'ami. Jeśli ich nie będzie, to fajnie.

 

Klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...