Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #21


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Oto, co zobaczyłem po wciśnięciu F1 w grze Elvisa.

 

Credits

 

Computer AI: MattB64

Character Movement: Shyan

Sprites:

Waluigi2

Jex99

woopsire

A.J Nitro

PurpleEggplant

Frario

X Gamer

Demon Mario

Toni

Mario Gamer

Balladofwindfishes

Jack SkellingtonXX

Wolf NM

Bacon

TJ

 

Special thanks: MattB64

Gamemaker

The Spriters Resourse

 

Według mnie, Elvis przerobił (a może nawet nie tknął, a tylko się podpisał) jakiś silnik. Nie wiem, czy to dozwolone w lidze, ale trzeba się nad tym zastanowić.

 

EDIT:

To moja gra na ligę.

 

SZCZIGAŁKA

 

Nie wyróżnia się niczym poza sklepikiem. Można tam kupić większą szybkość, amunicję (można strzelać w przeciwnika aby się zatrzymał) i nitro. Gra ma 4 poziomy. Nie jest piękna, ale można się chwilę pobawić.

 

Pobierz

 

Screenshot:

szczigalka.png

 

Sterowanie: spacja - strzał, shift - nitro i strzałki - jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUAHAHHAAH TO NIE JEST JEGO GRA BUHAHAHHA Wiedziałem Elvis że jesteś wielki plagiator i noob poprostu jak to zobaczyłem to spadłem z krzesła ahaha. Nie wierzycie?

 

od dawna obserwuje www.64digits.com i tam gość zamieścił przykład zaraz go uploaduje:

https://gmclan.org/up44_3_Mariokart_Example2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastąpię jednego z modów ligi za pozwoleniem i dam to. Miłej lektury

 

Regulamin tury

1. Prace tworzymy w dowolnym języku/programie. Oczywiście najmilej widziane są gry zrobione w Game Makerze smile.gif

2. Można tworzyć po dwie osoby (chęć tworzenia we dwójkę należy zgłosić przed rozpoczęciem tury).

3. Gra/program ma być na temat!

4. Nie można korzystać z gotowych silników (z przykładów owszem).

5. Temat kolejnej tury podaje ktoś z zarządu (a nie userzy, jak było wcześniej).

6. Prace oddajemy w postaci pliku .EXE .

7. Nie można zgłaszać gier/programów wykonanych przed ustaleniem tematu (czyli po prostu nie wolno cwaniakować ;p).

8. Nie można głosować na siebie (niech Was nie zmyli to, że głosować będzie się za pomocą ankiety - wszystko można łatwo zweryfikować ;]).

9. Nie myślcie, że w tym dziale nie obowiązuje regulamin GMClanu =p

10. W przypadku gdy organizator nakazuje oddawanie źródeł wraz z plikiem .EXE, prac NIE PLAGIATUJEMY. Złamanie tego punktu grozi wyrzuceniem z Ligi 24 bez możliwości ponownego udziału w niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą ligę to chyba mają już nie powiem gdzie :/ Coraz im się mniej chce ją organizować. Miała być jakaś strona, strony żadnej niema, heh...
Wiesz co, jak masz pierniczyć głupoty, to lepiej w ogóle nic nie pisz. :/ Ja też mam swoje życie, które nie kręci się tylko i wyłącznie wokół Ligi. Jeśli jesteś taki super mądry, to sam zorganizuj jakiś konkurs. :] A strona będzie w swoim czasie.

 

Co do gry Elvisa: oczywiście, że dyskwalifikacja.

Elvis: dostajesz karę w postaci zakazu uczestnictwa w dwóch następnych turach. Następnym razem się zastanów, zanim będziesz próbował wcisnąć nam grę zrobioną przez kogoś innego. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...