Skocz do zawartości

Rekrutacja do teamu


Piczer

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz-ja tam bym się bał, że jak pracowałbym w otoczeniu ludzi o "kilka klas programistycznych słabszych", to tylko poprawianie, poprawianie, poprawianie... :)

 

PS.Zresztą Ty sam jesteś dla siebie takim teamem (no co-bardzo dobry programista+równie dobry grafik) :P

 

@Adster: Kogo ty średniakiem nazywasz ?! xP W GM-ie robię przeszło 10 lat ... xD

Ja bym się bał, że Twoje twory wysadzałyby komputery wyposażone w inny system operacyjny niż Windows lub MS-DOS xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A, no chyba że ;) To zwracam honor, Adster, zwracam honor... :D

 

Hmmm... Może jednak przemyślę poważnie Twoje słowa... :) Ale grafikiem jako takim jestem dość kiepskim ;] A poprawianie innych też już mi się nudzi, kiedy dziennie dostaję 5 wiadomości na gg (konnekta :D) z prośbami o pomoc =F... Tera się już przerzucam tylko na Windows® Live i nikt kto nie ma Messenger'a się do mnie nie dostanie :twisted: (no chyba że wyślą PM ;f)...

 

Btw. Moje twory rozsadziły już niejeden serwer Microsoftu®© :D Poczekajcie na moje prace... ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, spyro chyba zapomniał się zarejestrować na forum^^

Portal jest jeszcze mało gotowy, ale i tak dam do niego linka =)

Adres forum: www.powerofgames.xad.pl (domena xad.pl, bo nie chciało mi się wygrywać plików na serv :P)

Adres portalu: www.powerofgames.vgh.pl (domena vgh.pl, bo nie chcialo mi sie robic na yoyo^^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jesteś zawalony pracą redaktora? Jak nie to zapraszam^^

Puszczam jeden materiał na tydzień. Jeśli jest zły - kasuję go. Teraz pracuję nad dość obszernym materiałem, ale do teamu mogę dołączyć.\

 

EDIT: I nie chodziło mi tu o mój najnowszy artykuł - to, o czym piszę, jest dużo większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topic: Jak na forum zaczołeś wymyślać nazwę teamu to poprostu spadłem z krzesła... i jeszcze przyjmujesz jak ktoś powie że chcę. Żal.pl.... poczytaj coś o założeniu teama i nie przyjmuj byle kogo. :(

 

Założe się że twój klan nie przetrwa 1 tygodnia. :sp_ike:

Nie skończycie nawet jednej gry. :sp_ike:

Rozpadnie się z twojej winy. :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...