Skocz do zawartości

Rekrutacja do teamu


Piczer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapodasz linka do przykładowych? :)
Oczywiście. ;)

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=4348&hl=

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=4148&hl=

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=3921&hl=

Wszystkie te "teamy" upadły, za nim jeszcze zdążyły powstać. ;p Tobie oczywiście źle nie życzę, ale poczytaj te tematy i wyciągnij wnioski. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy swoje forum i stronke, więc nie bój żaby ;) Elvis, jak coś piszesz to zastanów się nad tym 3 razy... No to czekamy na pracę rejenta... Proxx, napisz mi na gg to ci dam adres forum. Jak zbierzemy całą ekipę teamową to umieszczę linka do forum na łamach tego tematu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@offtop: @Marm & @Ranma: Oczywście korzystam również z oryginalnego Mocrosoft®© Windowsr® Live Messenger :3 Mój numer jakby co jest taki sam jak e-mail podany w profilu ;]

 

A właśnie. Od teraz wszystkie prośby o pomoc, kontakt ws. gier, teamów, skryptów proszę kierować na adres Windows® Live :D

 

Wracając do tematu: zapisaliście mnie w końcu do teamu, czy nie ? Bo mi się coraz bardziej odechciewa (czytając jeszcze niektóre posty ;p) ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w sumie to jestem zainteresowany dołączeniem. Serio. Tylko szkoda że tak mało ludzi, może jak ktoś dojdzie, albo wróci to i ja się "przyłączę". :)

 

Przydały by się osoby które działają na GMie więcej niż rok, z takimi można normalnie gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza by była lista: "Kogo byś najchętniej widział w teamie z ludzi, którzy się zgłosili..." :)

 

@Tymon-ja tam bym się na Twoim miejscy nie pchał do teamu złożonego z samych "średniaków" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym... Tymon, ja z żadnego twojego kodu nic nie rozumiem... xD A jeżeli same dobre osoby wejdą do teamu to zgnieciecie mnie jak puszke i znów sam będę robił gry xP

 

E: Jak tylko spyro zarejestruje sie na forum, dam mu adma i macie linka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adster: Kogo ty średniakiem nazywasz ?! xP W GM-ie robię przeszło 10 lat ... xD

 

@Tymi: Ty powinieneś już być Bogiem GM-ma albo zdobyć tytuł najlepszego programisty kurnika :P

 

@Piczer: Już wbijam na tą Waszą stronę ... =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...