Skocz do zawartości

Rekrutacja do teamu


Piczer

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam! :sp_ike:

Zapewne każdy z tego forum zna Beaver Interactive... Jest to taki team, który robi gry i programy wspólnie.

Właśnie chciałbym taki założyć, ale poszukuję userów godnych przyjęcia do redakcjii. Narazie jestem tylko ja i Żesio13. Team będzie miał własną stronę opratą na CMS'ie lub wykonaną ręcznie.

Czy jest ktoś chętny do współpracy z nami?

 

P.S. Ma ktoś pomysły na nazwę teamu? =3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mógłbym przyjąć Was pod swoją opiekę :3 Jestem w GM na poziomie... No, ponad ponadprzeciętny (to skormnie powiedziane :D), gdyż zawodowo się tym zajmuję... Od razu mówię, że grafikiem jestem marnym, ale mógłbym Wam czasem doradzić albo pomóc z czymś bardziej zaawansowanym w GML. Może nawet i mniej :D Jeżeli oczywiście znajdę czas w przerwach w pracy, bo i tak ledwo znajduję go dla siebie ;/. Numer gg znajdziecie w moim profilu.

 

Btw. gg sux, używam konnekta jakby coś xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black, nie wiem na jakim ty poziomie robisz, gry bo jeszcze żadnej nie widziałem =)

Gdyż nie tworzę gier. :) GML nauczyłem się tak dla własnej przyjemności i do niczego tego nie wykorzystuje ;)

 

Btw. gg sux, używam konnekta jaky coś xD

Konnekt sux, używam Kadu jakby coś. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce wstąpić mam nadzieje że jestem dość dobry

PS.Nie patrzcie na warny :D To stare czasy no oprócz 1 ostatniego od borka ale tak to stare głównie to za przekleństwa, brak ortografii no i kłócenie sie z userami, a i mało co bym zapomniał jeszcze za za offtopy i dubletopy

 

Tylko moderatorzy widzą warny :) .

Marmot

heh nei wiedziałem ale dla ogólnej informacji mam 70%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też pamietam że co pomysł na Team to kicha :/ ale ja to widze i mnie to smuci, przecież można by stworzyć fajny i zgrany TEAM, tylko niestety wszyscy podchodzą z taką opinią "oo... znow chcą team robic, znow bedzie dupa wiec lepiej sie nie zglosze..." na serio... troche to nie fajne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem: o ludzie, znowu się zaczyna. Starzy wyjadacze wiedzą o co chodzi. =3

Jak to leciało, Magic team? :D chyba trzymał 2 tygodnie :]

Tylko wiesz, dobra współpraca teamowa może stworzyć coś niezłego, ja z Mirasem (no i twojej pomocy :] ) zrobiłem dośc fajną wersje alpha D2. Jak będę miał czas spróbuje napisać go od nowa i zobaczymy co dalej :]

btw. Macie już nazwe teamu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Spyro i Konnekt, dziwne :] . Ty to przy Microsoft Instant Messenger powinieneś siedzieć! :P
A wiesz, że tak powinno być? Ja tego nie rozumiem, na świecie właśnie najbardziej popularne są Live Messenger, ICQ, potem przerwa i Jabber, a w Polsce jakieś GG, AQQ, WP Kontakt ma własną wersję jaba itd. Co to się porobiło. :) Dobra, wracamy do tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to proxx jest przyjęty jako grafik, którego nigdy za wiele :P Troche dużo osób się zgłasza, dlatego zrobię tak jak powiedział pablo - firemark, rryk i rejent napiszą minigrę. Najlepszy przechodzi :P

 

P.S. Nazwa teamu: Power of games (pol. Siła gier). Fajny? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...