Skocz do zawartości

Zjazd GMClanowy


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Important Message

 

Ogłaszam nabór na organizatora, który będzie przyjmować składki oraz panować nad

ogółem. Pisać do mnie: 9291305. Często jestem niewidoczny, więc zagadać nawet jak będę *niedostępny*.

 

Wiem, że nie jestem pełnoletni, więc zorganizowałem nabór na pełnoletniego organizatora, który mógłby zbierać składki & panować nad ogółem. Ja pełnię rolę *pobocznego* organizatora. A to, że mam 13 lat, wcale nie znaczy że jestem nieodpowiedzialny. Wy po prostu mnie nie znacie, pier****** egoiści xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszyscy cię posłuchaja, tylko ziolo popite alkoholem robi szum w glowie i nic nie slychac ;-d.
mimo iż ja sem ideologicznie punk, to bym na zlocie nie pił jeżeli jest to uzgodnione przez organizatorów. zresztą na zlot nie jadę po to żeby się naje*ać i wrócić, tylko żeby pogadać z ludźmi gmclanu ;q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty to chcesz zorganizować? Ja nie znam Łodzi, więc będziesz musiał znać mape ,żeby każdy mógł przyjechać, bo jak to kicha. Jesteś pewnie w tym wieku nieodpowiedzialną osobą, więc wiesz ; d

Za to ja znam doskonale. :] http://plan.naszemiasto.pl/plan_lodz.html - I teraz znają wszyscy. Najłatwiejszą rzeczą, w całym zlocie będzie właśnie spotkanie się, więc ja mogę tego dopilnować. Resztą zajmie się Supavader. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jest większe niż karton pod mostem. W 100% zgadzam się z london'enm, powinno być kilka osób dorosłych które by wszystko zaplanowały i wszystkiego dopilnowały, a nie tylko nasz nadczłowiek spyro. A pozatym ja napewno nie pojade bo:

1. Starzy mi nie pozwolą

2. Nigdy nie robie dobrego pierwszego wrażenia

3. Mało kto mnie lubi

4. Jestem nierozgarnięty

5. Nie potrafie zawierać kontaktów z ludźmi

6. Jestem bardzo nerwowy i niezdecydowany

7. Nie znalazł bym z wami wspólnego tematu (jestem bardzo dziwnym czlowiekiem, nie interesuje się żadnym sportem, nie słucham żadnej muzyki, lubie drażnić ludzi)

8. Nie będzie mi się chciało jechać

Widzę że jest więcej ludzi takich jak ja

 

Poza tym ja mógłbym pojechać mam skończone 18 lat więc dla mnie to żaden problem

Pojechać do łodzi co prawda dawno nie byłem poza granicami swojego miasta ale co tam

 

Poza tym proponuje jakieś identyfikatory coś w stylu znaczku gm w widocznym miejscu by już na peronie

można było zbierać się w małe grupki wiecie w kupie siła (i zawsze bezpieczniej )

 

Edit :

Zaznaczyłem te odpowiedzi które pasują do mnie XP

A co do muzyki to akurat nie mam żadnego określonego stylu który lubię słuchać słucham wszystkiego po trochu od muzyki poważnej do rapu itp. XP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że typowy GMclanowicz wygląda bardzo...charakterystycznie xD

 

Po co znak rozpoznawczy? Spotykamy się na jakimś "placu w centrum", w określonym miejscu i jest dobrze...ewentualnie proponuję gest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może konkurs na najfajniejszy znaczek związany ze zjazdem? Zwycięska praca zostanie oficjalnie uznana za Znaczek Zjazdu GMCLAN i będzie ją można pobrać ze strony głównej forum oraz wydrukować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej naklejka z napisanym nick'iem żeby wiedzieć kto jest kto. Oczywiście Marmota to nie będzie obowiązywać bo jego cudowne zdjęcie wszyscy widzieli :P

Wiesz jak zobaczysz kogoś ze znaczkiem identyfikujący go że należy do gmclanu wystarczy że się mu przedstawisz swoim nick'iem i raczej ci odpowie jaki nick on ma albo da ci w gębę XDD taki żarcik mało śmieszny XP poza tym kto by po mieści łaził z etykietką przyklejoną z napisem lionx itp. XP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym kto by po mieści łaził z etykietką przyklejoną z napisem lionx itp.
No właśnie. Ja na przykład nie mogę się pokazać z naklejką "Patrysław", bo by mnie fanki oblazły. :D

 

trzeba wymyslic tajny kod np. pytasz "ktora godzina" i jezeli ktos ci odpowie "zostawilem zegarek u babci" to wiadomo ze jest z gmclanu ;p
A może nie "u babci" tylko "u dziadka Kleofasa"? :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Black by się trochę poświęcił idąc na dworzec i stojąc w jakimś widocznym miejscu z kartką z napisem "Zjazd GMClan", zebrałby w ten sposób wszystkich i wtedy razem udalibyśmy się w miejsce spotkania :D .

Będę mieć czarną koszulkę z białym napisem BLACK z przodu i moim avatarem na plecach. Przynajmniej postaram się załatwić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedna rzecz, na koniec jak dojdzie do ustalenia terminu i godziny, to każdy będzie musiał otrzymać taki terimn mejlem, ponieważ nigdy nie wiadomo kto czyta to foum, a raczej nikt nie chciałby niespodziewanych gości - konkurentów na miejscu :P z pałami bejsbolowymi :D

 

Co do rozpoznania, to wydaje mi się, że wystarczy umówić się w jednym miejscu, dodatkowo mamy telefony komórkowe, zawsze można się dowiedzieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedna rzecz, na koniec jak dojdzie do ustalenia terminu i godziny, to każdy będzie musiał otrzymać taki terimn mejlem, ponieważ nigdy nie wiadomo kto czyta to foum, a raczej nikt nie chciałby niespodziewanych gości - konkurentów na miejscu :P z pałami bejsbolowymi :D

 

Co do rozpoznania, to wydaje mi się, że wystarczy umówić się w jednym miejscu, dodatkowo mamy telefony komórkowe, zawsze można się dowiedzieć wszystkiego.

A ja mom telefon stacjonarny i jak się zgubia to beda musioł jechac do chałpy zadzwonić i wrócić :( he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym wpadał to wziąłbym konsole (dwie) i byłaby bibka, a juz po browarach pograć troche w "Donkey Konga" z bębnami... ah pamietam ja już taką impreze ^^ Najpierw troche pochlali, potem pograli przy konsoli... to był feeling xD a potem znow pochlali, pizza, muza i ogolnie towarzycho dobre i mozna siedziec nawet i 3 dni xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he - jak Wam się uda to naprawdę zorganizować i przyjechało by paru doroślejszych/poważniejszych członków GMClanu, to w sumie jest spora szansa, że też bym dupę ruszył.

 

Choć nie wiem czy miałbym ochotę nocować. W sumie dzieciaki jesteście (bez obrazy :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my friends, all informations are in my signature (dokładniej link). Co do nalepek: możemy wydrukować sobie logo GMClanu i dokupić sobie 1 identyfikator (taka przyczepka do koszulki, na różnych spotkaniach miastowych (koło gospodyń wiejskich xDDDDD) noszą takie identyfikatory. Tak, to będzie dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie pojadę, lubię poznawać nowych ludzi, mnie to możecie na bank wpisać na listę xD Co do rozpoznania to niech gospodarz stanie jak kretyn z wywieszką na szyi "GMClan" xP xD Żarty żartami ale tak... ja proponuje trochę uporządkować, niech ktoś z administracji zrobi przypięty temat, coś w stylu "Zlot 2007" i niech tam w pierwszym wątku zostaną objaśnione wszystkie nieścisłości związane ze zlotem a pod tym postem niech się zaczną wpisywać kolejno osoby który tylko i wyłącznie chcą jechać na obóz i są zdecydowane przynajmniej na 70 - 80 % xD wdł. np. jakiegoś szablonu, coś jak numer telefonu, i zdjęcie z każdego profilu xD Ja się na bank spotkam z wami ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...