Skocz do zawartości

problem z GM


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem pytania :P jak ściągam np. grę guxia to jest sam plik exe i jak chcę uruchomić to wyskakuje błąd

 

A czy gra w archiwum ma jakieś dodatkowe pliki z zasobami np dll grafikę lub dźwięki ??

Np. wrzucasz sobie grę exe na gmc ale exe nie możesz bo uploader blokuje takie pliki więc pakujesz do rara, a jeżeli ktoś ładuje zasoby z innych plików albo korzysta z dll to wyskakuje error że nie ma pliku czy coś w tym stylu i trzeba wypakować te pozostałe pliki tam gdzie masz plik exe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

C:\DOCUME~1\Admin\USTAWI~1\Temp\WER60.tmp.dir00\appcompat.txt

C:\Documents and Settings\Admin\Ustawienia Lokalne\Temp\WER60.tmp.dir00\appcompat.txt

 

mozliwe, że plik zostaje skasowany po tym jak anulujesz, więc otwieraj go jak będize komunikat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym pliku jest

 

<?xml version="1.0" encoding="UTF-16"?>

<DATABASE>

<EXE NAME="Pacmen Fran.exe" FILTER="GRABMI_FILTER_PRIVACY">

<MATCHING_FILE NAME="Pacmen Fran.exe" SIZE="1204539" CHECKSUM="0x3CD82E23" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="06/19/1992 22:22:17" UPTO_LINK_DATE="06/19/1992 22:22:17" />

</EXE>

<EXE NAME="kernel32.dll" FILTER="GRABMI_FILTER_THISFILEONLY">

<MATCHING_FILE NAME="kernel32.dll" SIZE="957440" CHECKSUM="0x80ABFCDF" BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.1869" BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.1869" PRODUCT_VERSION="5.1.2600.1869" FILE_DESCRIPTION="Biblioteka DLL klienta Windows NT BASE API" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="System operacyjny MicrosoftŽ WindowsŽ" FILE_VERSION="5.1.2600.1869 (xpsp2.060704-0019)" ORIGINAL_FILENAME="kernel32" INTERNAL_NAME="kernel32" LEGAL_COPYRIGHT="Š Microsoft Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0xF65C3" LINKER_VERSION="0x50001" UPTO_BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.1869" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.1869" LINK_DATE="07/05/2006 10:55:20" UPTO_LINK_DATE="07/05/2006 10:55:20" VER_LANGUAGE="Polski [0x415]" />

</EXE>

</DATABASE>

 

EDIT:

 

omfg! może przez przypadek przy czyszczeniu rejestru wywaliłem jakiś plik gm'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj GM-ma i to rozwieje twe wątpliwości :P

 

Co do tego pliku to jest zwykły plik textowy wyciągnięty z kodu binarnego jakiejś aplikacji zawierający informacje o nim... Praktycznie każda aplikacja w Windowsie® taki ma :P (czasem jest baardzo ukryty :D)

 

A czemu jak ktoś ma jakiś błąd, to od razu mówi że to wina Windowsa® a jak już to Visty... Oszczędzajcie swoje systemy, dbajcie i uważajcie na nie, a nic się złego nie stanie ! Windows® to jest świetny system (zawsze lepszy od osów ... xP), jeżeli się o niego dobrze dba...

 

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj GM-ma i to rozwieje twe wątpliwości :P

 

Co do tego pliku to jest zwykły plik textowy wyciągnięty z kodu binarnego jakiejś aplikacji zawierający informacje o nim... Praktycznie każda aplikacja w Windowsie® taki ma :P (czasem jest baardzo ukryty :D)

 

A czemu jak ktoś ma jakiś błąd, to od razu mówi że to wina Windowsa® a jak już to Visty... Oszczędzajcie swoje systemy, dbajcie i uważajcie na nie, a nic się złego nie stanie ! Windows® to jest świetny system (zawsze lepszy od osów ... xP), jeżeli się o niego dobrze dba...

 

xD

 

dalej nie działa ;[ to wszystko wina windowsa®©! instaluję ubuntu i już nic mnie nie powstrzyma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lal, ómsy raz powtórzę: patrzcie na daty postów, ludzie xD

 

 

offtop: TeoTN, jak mam Ci przekazać te pulsarki, bo nie wiem zbytnio :P

@edit: a już wiem, nie doczytałem xD zakupiłem 65 za 7,32, znaj moją dobroć :3 Tylko napisz do mnie, to ci koda podam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...