Skocz do zawartości

Ale bajer...


123el

Rekomendowane odpowiedzi

...normalnie, dziś siedzę sobie w necie i nagle internet mi się wyłącza (dziwię się :huh: , bo modem jest z zielonym światełkiem), włączam połączenie i pokazuje mi się napis "prędkość transferu-320kb/s", jestem w szoku i jednocześnie się cieszę :lol2: , bo tak przez około 2 lata cały czas dawałem na 160kb/s. Piszcie jeżeli i wam Neostrada podwoiła konto. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...normalnie, dziś siedzę sobie w necie i nagle internet mi się wyłącza (dziwię się :huh: , bo modem jest z zielonym światełkiem), włączam połączenie i pokazuje mi się napis "prędkość transferu-320kb/s", jestem w szoku i jednocześnie się cieszę :lol2: , bo tak przez około 2 lata cały czas dawałem na 160kb/s. Piszcie jeżeli i wam Neostrada podwoiła konto. :thumbsup:

Przecież Neostrata podniosła wszystkie słabe konta do 1024 kb/s.

A mnie nie podwoiła bo jej nie mam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ble... neozdrada...

 

Miałęm z tym cholerstwem same przykre przygody. Niedawno wreszcie udało mi się przerzucić na chello.

 

Było warto, mimo że tepsa oczywiście robiła kupę trudności i zwalała na chello. Jak ktoś ma okazję zmienić neostradę na cokolwiek, to niech się nie wacha ani chwili. Obecnie za 2x szybszy internet płacę 2x mniej i nie mam durnych ograniczeń, lagów, ciągłego przerywania i takich tam atrakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jeszcze stare kompy dopuszczę wam, ale żeby besztać Neostradę®...? Przecież to równie wspaniała usługa jak telefon w Orange© i TS SA© xD Być może przyjmiecie wreszcie moje standardy, streotypy i życiowe wybory... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było warto, mimo że tepsa oczywiście robiła kupę trudności i zwalała na chello. Jak ktoś ma okazję zmienić neostradę na cokolwiek, to niech się nie wacha ani chwili. Obecnie za 2x szybszy internet płacę 2x mniej i nie mam durnych ograniczeń, lagów, ciągłego przerywania i takich tam atrakcji...
Dobrze gada! Zanim miałem internet nie raz używałem neostrady u kolegów, dlatego odrazu wolałem chello, od temtej pory wszyscy koledzy też uznali że chello jest lepsze i zmienili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam internet z kablówki i za 40zł mam już ok. 1024kbps, i ciągle się zwiększa mi transfer smile.gif .

A z jakiej? Ja mam Vectrę 256kb/s, ale jestem nowym userem tej usługi i za rok mi przyspieszy do 512...a potem może jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

123el dobrze gada! Mojego tatę raz oszukali! Ale on się nie dał! I zgłosił skargę! I mu oddali pieniądze!..

 

Neostrada to czasami naprawdę niechce się włączyć! Ja mam live-boxa. I czasami trzeba go wyłączyć i włączyć do prądu od nowa. Czyli zrestartować. A dlaczego? Bo niechce się włączyć! A długo się restartuje...

 

Mój tata też mówi że chyba zmienimy operatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neostrada to takie g..., że nie chce się gadać, ale jednak na razie nie mam szans na coś innego... Przynajmniej transfer mi zwiększyli do 1300kb. Ale Neostrada (przynajmniej z jedynym, słusznym modemem, miałem kiepski modem, ale zmienili) nie jest taka tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Widzę, że chyba tutaj nie zdołam przekonać was do Neostrady... ;/

 

@lowrider: I co w tym dziwnego, oO ?? Każdy wie, że w pierwszej sekundzie połączenia, transfer może się zwiększyć nawet 13 razy... (Zwłaszcza w Neostradzie® :P) A to, że później wracają do normy, to wina naszych systemów, które po chamsku blokują maksymalny rozmiar transmisji plików z maximum do minimum w pierwszych dwóch sekundach... (chyba, że ktoś potrafi do obejść :twisted: ) xD Jeżeli jednak tak ci się ciągle robi, to albo coś ci się z Terminalem systemu schrzaniło, albo to tai przejściowy upust na łączach :D

 

Tylko nie mówcie, że Neo to gie, plax... ;///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Widzę, że chyba tutaj nie zdołam przekonać was do Neostrady... ;/

 

@lowrider: I co w tym dziwnego, oO ?? Każdy wie, że w pierwszej sekundzie połączenia, transfer może się zwiększyć nawet 13 razy... (Zwłaszcza w Neostradzie® :P) A to, że później wracają do normy, to wina naszych systemów, które po chamsku blokują maksymalny rozmiar transmisji plików z maximum do minimum w pierwszych dwóch sekundach... (chyba, że ktoś potrafi do obejść :twisted: ) xD Jeżeli jednak tak ci się ciągle robi, to albo coś ci się z Terminalem systemu schrzaniło, albo to tai przejściowy upust na łączach :D

 

Tylko nie mówcie, że Neo to gie, plax... ;///

a yo ni mam neo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Widzę, że chyba tutaj nie zdołam przekonać was do Neostrady... ;/

 

@lowrider: I co w tym dziwnego, oO ?? Każdy wie, że w pierwszej sekundzie połączenia, transfer może się zwiększyć nawet 13 razy... (Zwłaszcza w NeostradzieŽ tongue2.gif) A to, że później wracają do normy, to wina naszych systemów, które po chamsku blokują maksymalny rozmiar transmisji plików z maximum do minimum w pierwszych dwóch sekundach... (chyba, że ktoś potrafi do obejść twisted.gif ) xD Jeżeli jednak tak ci się ciągle robi, to albo coś ci się z Terminalem systemu schrzaniło, albo to tai przejściowy upust na łączach biggrin.gif

 

Tylko nie mówcie, że Neo to gie, plax... ;///

Nie wiem czemu, ale zaczynam podejrzewać, że NEOSTRADA ma coś wspólnego z Microsoftem :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że download mam 512 a upload 6 mb xD

:P LOL, może to było 6kb. ;)

 

Pomijając fakt wielkości tego uploadu-zwykle jest tak, że upload jest najwyżej równy downloadowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrus:

 

Nawet jeśli neostrada Ci faktycznie działa jak trzeba (czyli jesteś wybrańcem losu ;) to i tak jest po prostu dwa razy droższa od innych usług.

 

Poza tym jest jeszcze jedna rzecz - neostrada nie ma nawet porządnego tech-supportu. Kiedyś miałem poważne problemy z netem i lagami. Grałem wtedy dużo w GuildWars i pamiętam, że bywało tak, że całą moją gildię wywalało w jednym momencie (wszyscy mieli neo) - ponieważ to była gildia nastawiona na turnieje PvP to kilka razy mało nie rozwaliłem czegoś z frustracji.

Tak czy inaczej - najpierw podejrzewałem serwery gry. Zacząłem korespondować z tech-supportem GW i dostałem programik analizujący, który odpalałem razem z grą. Po tygodniu wysłałem raporty.

Okazało się, że problem leży po stronie neostrady i miły pan z supprotu przygotował mi maila, którego miałem wysłać do pomocy technicznej mojeg ISP (zawierał opis przyczyny problemu i proponowany sposób jej naprawienia). Myślę "super - wreszcie koniec tego cholerstwa"... i wtedy odkryłem, że TPsa nie ma otwartego mailowego supportu... Jest tylko błękitna linia...

Zadzwoniłem i koleś powiedział mi "Wiem że jest problem! Dostajemy setki takich telefonów! Ja też gram w gry online i mnie też to wkur**a"

 

No comments... facet z tech-supportu nie chciał mi wierzyć jak mu napisałem, że mój ISP pomocy technicznej nie prowadzi.

 

Z kolei dwa lata temu na trzy miechy odcięli mi internet... bo zgubili moją umowę... tragedia!

 

Sorry - TPsa zasłużyła u mnie na najgorszą opinię.

 

U obecnego operatora, jak mam lagi to dwa dni później dzwoni telefon, że za problem przepraszają i już go naprawili, i że odliczą mi te dni od rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w TPSA siedzę już z 8 lat, Modem :P SDI, Neostrada ( między czasie łącze osiedlowe - ale shit było ) no i teraz DSL. Powiem szczerze, że nigdy nie miałem żadnych problemów i tylko raz w życiu miałem awarię o 2:00 w nocy, jednak po telefonie do nich o 4:00 w nocy miałem spowrotem internet, a tak to ŻADNYCH AWARII!! Nie to że bronię TPSA, bo uważam, że to złodzieje tak czy siak, bo koszty ich usług są nienormalne krótko mówiąc, ale jak dla mnie to TPSA chodzi bezawaryjnie i czuję stabilność, dlatego właśnie piszę tego posta - dziwi mnie, że są osoby, które narzekają na stabilność. Widocznie mam szczęście, ale przez tyle lat? Jeszcze raz powtórzę, że nie miałem żadnych awarii ani na neostradzie, ani teraz na DSL'u...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek:

 

Ja miałem tak samo. Przez parę łądnych lat wszystko działało okej i nigdy nie rozumiałem co tak wszyscy na neo marudzą. Ale jak już zaczęli sprawy paprać to po całości i naprawdę się zniechęciłem.

 

Poza tym jak mi wyszło, że mogę mieć dwa razy szybszą usługę za pół ceny, to już reszta i tak nie miała znaczenia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...